Sari la conținut

Accident Usor


cbr-ica
 Share

Postări Recomandate

:blink:

O prietena de-a mea a fost lovita din spate de un motociclist... in neregula x 2. Are o oarecare simpatie si atentie fata de motociclisti de cand ma stie pe mine. Din cauza asta a acceptat o situatie mai putin uzuala in ceea ce priveste etapele care urmeaza accidentului. Sunt curios daca o sa primeasca macar un buchet de flori.

Nu sifonez mai mult ca sigur sunt Garcia p-aici care abia asteapta sa pocneasca din bici. Poate dupa ce se mai linistesc apele... Cu toate astea :blink: motociclistului zmeu! Cine se simte, poate imi da un PM sa inteleg si eu ce a fost in capul lui. :) :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

O prietena de-a mea a fost lovita din spate de un motociclist... in neregula x 2. Are o oarecare simpatie si atentie fata de motociclisti de cand ma stie pe mine. Din cauza asta a acceptat o situatie mai putin uzuala in ceea ce priveste etapele care urmeaza accidentului. Sunt curios daca o sa primeasca macar un buchet de flori.

Nu sifonez mai mult ca sigur sunt Garcia p-aici care abia asteapta sa pocneasca din bici. Poate dupa ce se mai linistesc apele... Cu toate astea :blink: motociclistului zmeu! Cine se simte, poate imi da un PM sa inteleg si eu ce a fost in capul lui. :) :kick:

s

 

 

Curios mai esti Razvane! :) Poate i-a placut prea tare baiatului de ea B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

O prietena de-a mea a fost lovita din spate de un motociclist... in neregula x 2. Are o oarecare simpatie si atentie fata de motociclisti de cand ma stie pe mine. Din cauza asta a acceptat o situatie mai putin uzuala in ceea ce priveste etapele care urmeaza accidentului. Sunt curios daca o sa primeasca macar un buchet de flori.

Nu sifonez mai mult ca sigur sunt Garcia p-aici care abia asteapta sa pocneasca din bici. Poate dupa ce se mai linistesc apele... Cu toate astea :blink: motociclistului zmeu! Cine se simte, poate imi da un PM sa inteleg si eu ce a fost in capul lui. :) :kick:

 

 

..de parca n-ai sti cum e cu facerea de bine...cat despre prietena...BRAVOS!!..e atat de usor sa faci rau,..da` cu binele e alta poveste...ii dau eu un buchet mare de flori...zi-mi unde sa-l trimit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

victima, adica cel ranit. fata n-are decat ceva avarii la masina. s-ar putea sa nu ii fi facut un bine... ulciorul nu merge de multe ori.... sper sa nu cobesc, dar daca recidiveaza... doamnie feri!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exagerezi !!!

De curiozitate, tu nu ai lovit niciodata masina-n trafic? Daca da, ai recidivat? Daca nu, ai grija cand se va-ntampla sa nu recidivezi. Ce dracu!

 

 

Mai bine inchideti topicul asta. Nu-si are rostul. E sectiunea accidente, nu incidente. Baiatul n-are nici pe draq, fata nici atat. O sa deschideti topic pt fiecare stop zgariat si numar usor indoit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exagerezi !!!

De curiozitate, tu nu ai lovit niciodata masina-n trafic? Daca da, ai recidivat? Daca nu, ai grija cand se va-ntampla sa nu recidivezi. Ce dracu!

 

E vorba de faptul ca a condus fara permis si fara RCA. Daca a fost atat de dobitoc si a scapat asa de usor, nu o sa ii fie invatatura de minte. Nu e vorba ca a gresit si s-a bushit. Intelegi? O sa iasa din nou pe strada si poate il darama unu' beat sau din provincie care e atat de nauc ca nu mai stie care e stanga si care e dreapta. Daca se va ridica singur de jos poate o sa discute o varianta... daca nu... mila! Si frati-su il ajuta & stuff in loc sa ii dea o batalie cu bata de baseball. Si el are alta parte de vina.

As vrea sa il cunosc personal ca eu dobitoc asa mare n-am intalnit. E pura curiozitate. La fel cum nu am cunoscut niciodata un homosexual sa stau de vorba cu el sa inteleg macar un pic ce e in cutia aia de pe umeri. Mucegai?

Editat de cbr-ica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot suntem in sectiunea accidente, vreau sa anunt si eu ca am zgariat o oglinda de dacie papuc, acum vreo saptamana pe la Vatra Luminoasa. plm... chiar... mai bine lasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am inteles NIMIC din primul post...

 

NICI EU!

 

 

E vorba de faptul ca a condus fara permis si fara RCA. Daca a fost atat de dobitoc si a scapat asa de usor, nu o sa ii fie invatatura de minte. [...]. Mucegai?

 

.. si noi de unde era sa deducem asta din primul post? sau sa inteleg ca ai deschis un topic public doar ca sa te adresezi direct mucegaiului?

Incercati mai oameni buni sa fiti coerenti sau asteptati macar sa treaca sevraju' inainte sa ne bagati in ceatza... asta nu-i sectiune de bancuri si se presupune a fi foarte serioase chestiile discutate pe-aici!

 

"doamne ce uameni"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...