Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

No comment, good for you, shame on me for being a chicken shit. Sincer ma incearca o usoara unda de tristete ca nu v-am stat in carca la drumul asta dar asta e, ce-a fost a fost, maybe next time.

 

BTW, super tare montajul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari celor de pe cheia ! imi pare rau ca n-am putut veni cu voi dar a fost o alegere mai buna pt mine Vulcanii Noroiosi de la Buzau.

Apropo de asta ,iata ce au mai facut si altii dintre noi (mai mici si mai mari) duminica :

 

Traseu :Buc-URZICENI-bUZAU-VULCANI si retur.

 

rideri: DAN(sds) fz6 ,OVIDIU-gsf si incepatorii Alina (gs500) si subsemnatul Cristi (gs500)

 

Mia placut excursia ,cred ca mai ales mie si Alinei..find prima pe aceasta distanta si prima pe acesta distanta in grup.

Le multumim lui DAN si lui OVIDIU ca au avut rabdare si grija de noi :cheers:

post-18891-1255435553_thumb.jpg

post-18891-1255435779_thumb.jpg

post-18891-1255435821_thumb.jpg

post-18891-1255435852_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ... pe frigu asta se anunta cineva sau nu? Eu nu pot ajunge azi :cheers:. Oricum sa fiu alaturi de voi si azi...am venit cu mobra la munca sa inghet pe drum ... sa nu inghetati singuri.

 

Ce naiba ma ?? Un pic da frigu' si gata.. va dati batuti ?

Eu mi-am lasat motocicleta acasa: e prea frig pentru mine, dar voi ?? Aveam mari sperante :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce naiba ma ?? Un pic da frigu' si gata.. va dati batuti ?

Eu mi-am lasat motocicleta acasa: e prea frig pentru mine, dar voi ?? Aveam mari sperante :hug:

pai da...noi pe frig si ceatza de nu vedeai pe unde mergi am plecat la munte...200 km departare

si ei nu vin pana-n coltul str. la Academie :cheers:

Mesaj completat

ceva poze de la intalnirea de ieri? :cheers: sau n-ati avut pe cine poza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taman ce am aflat de la Mihai ca exista o intrunire a GS-istilor :lol: impresionant! Nu stau pe forumuri, deci scz de absenta, dar atasez niste poze ca sa recuperez din prezentare :)

 

Weekend placut si nu disperati, trece si vremea asta 'bestiala' :P

 

Mada moto

post-87-1255698813_thumb.jpg

post-87-1255698833_thumb.jpg

post-87-1255698854_thumb.jpg

post-87-1255698880_thumb.jpg

post-87-1255698926_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taman ce am aflat de la Mihai ca exista o intrunire a GS-istilor :lol: impresionant! Nu stau pe forumuri, deci scz de absenta, dar atasez niste poze ca sa recuperez din prezentare :)

 

Weekend placut si nu disperati, trece si vremea asta 'bestiala' :P

 

Mada moto

bun venit...

joi cica o sa fie frumos

poate montez si tobele alea noi si ne vedem la academie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja ati inceput sa va abtineti de la comentarii :lol:) parca ma asteptam :P) in fine!

 

Mihai uite si varianta de toamna a costumatiei, fieru acelasi, cel mai tare fier din lume!!! Si sa te lamuresti ca am costum si pe negru, spyke-u e de 5 ani si l-am reinnoit acu, ca cica asa se face pt siguranta :)

 

Ramane sa mai discutam pt joi, macar sa se faca 20 grade...trebuie ca doar am facut plinu luni, mi-e ciuda sa-l las asa pana incepe sezonu urmator :P

post-87-1255699768_thumb.jpg

post-87-1255699820_thumb.jpg

post-87-1255699853_thumb.jpg

post-87-1255699894_thumb.jpg

post-87-1255699976_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara dintre cele 9 motoare stranse doar 3 erau GS-uri :) Asta nu e un lucru rau avand in vedere ca nu era nici un Fazer prezent

au venit 3 GS-uri ?

care? ca nu auzit pe niciunu care sa zica ceva de intalnire...sau poate nu-s de pe aici de pe forum ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au venit 3 GS-uri ?

care? ca nu auzit pe niciunu care sa zica ceva de intalnire...sau poate nu-s de pe aici de pe forum ...

 

Eu picasem din nimereala cu ceilalti 5 non GS-isti asa ca din pacate nu-i stiu pe "cei 3" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja ati inceput sa va abtineti de la comentarii :lol:) parca ma asteptam :P) in fine!

 

Mihai uite si varianta de toamna a costumatiei, fieru acelasi, cel mai tare fier din lume!!! Si sa te lamuresti ca am costum si pe negru, spyke-u e de 5 ani si l-am reinnoit acu, ca cica asa se face pt siguranta :)

 

Ramane sa mai discutam pt joi, macar sa se faca 20 grade...trebuie ca doar am facut plinu luni, mi-e ciuda sa-l las asa pana incepe sezonu urmator :P

 

Daca ma mai uit mult la echipamentul tau (si aici chiar nu e nicio aluzie), parca nu-mi mai vine sa ma urc pe motor....desi eram convins ca am tot ce imi trebuie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, si eu sunt nou pe aici. ma scuzati ca nu mai stau sa caut prin pagini - am inteles ca se face intalnire joia, la academie. despre ce academie este vorba? si la ce ora? multumesc

joi ora 19:00 Academia Militara ... mai exact fix in centrul imaginii

 

da mai urmareste topicul ca pe frigu asta nu mai stam acolo de la 18:30 la 20:00 sa asteptam sa vina lumea...

1. posibil sa gasim un barulet calduros sa ne vedem

2. as zice sa mutam intalnirea in we (duminica - sa apara si cei care nu putea ajunge joia) pe la ora 13:00-14:00 si, daca e soare sau uscat pe jos, sa facem plimbari scurte prin Bucuresti

 

alte propuneri ... ?!

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joi ora 19:00 Academia Militara ... mai exact fix in centrul imaginii

 

da mai urmareste topicul ca pe frigu asta nu mai stam acolo de la 18:30 la 20:00 sa asteptam sa vina lumea...

1. posibil sa gasim un barulet calduros sa ne vedem

2. as zice sa mutam intalnirea in we (duminica - sa apara si cei care nu putea ajunge joia) pe la ora 13:00-14:00 si, daca e soare sau uscat pe jos, sa facem plimbari scurte prin Bucuresti

 

alte propuneri ... ?!

 

Sa va luati motociclete? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...