Sari la conținut

Bestia De Oras


Tytus The VIRUS
 Share

Postări Recomandate

Salutare la toata lumea !

 

Pt cei ce doresc un GSR 600 A nou, sa stiti ca avem un K8 albastru in stoc.

Oferta promotionala : 5.202 euro fara TVA ( 6.190 euro TVA inclus)

 

Garantie 2 ani,fara limita de km. Vom oferi transportul motocicletei la domiciliul cumparatorului.

 

Cine e interesat , sa ma contacteze !

 

SC PREMIER MOTO SRL

Targu-Mures , Sos Sighisoarei 1 C

e-mail : csuteu@paneuro.ro

mobil : 0746.188.427

post-37131-1228997963_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 556
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sincer imi place foarte foarte mult GSR-ul dar asta ma da inapoi sa-l cumpar http://www.youtube.com/watch?v=VMVm6eOs45U

 

Imi pare asa rau ca trebuie sa ma reorientez spre Kawa Z750 ... mi-a placut GSR-ul de cand l-am vazut prima oara pe strada !! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, lasa-ma sa-ti reamintesc de acest nefericit eveniment (craparea cadrului), care apare numai in cazul unui impact frontal cu un corp dur! Atat! Intreaba toti posesorii de gsr daca au aceasta problema sau altele...

 

A, si pretul de mai sus e pomana - eu l-am luat pe al meu la 65oo fara abs si dupa targuieli.

Editat de BogdanSHA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut,

 

Apropo de .... fragilitatea cadrului ....

Eu am avut parte de o coliziune frontala cu o masina ... si surpriza ....

 

Cadrul a rezistat !!

 

insa in cadere s-a rupt sistemul de prindere al bratului ce sustine scaritele si schimbatorul de viteze ...

 

Asa ca am schimbat cadrul .... cu unul negru K8

 

 

Referitor la parbriz .... eu am optat pentru unul mai mult cu functzie estetica adica parbrizul stock pentru K8.

 

In momentul in care voi face prima plimbare cu ea va voi putea spune daca se simte vre-o schimbare aerodinamica

 

pun aici shi 2 poze inainte shi dupa

post-45151-1233564548_thumb.jpg

post-45151-1233564562_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeh...

 

deja sunt cam satul de poveastea asta cu cadrele rupte/indoite. Daca vrei sa nu se rupa cadru incearca sa faci tot posibilu sa nu te troznesti de un cap de pod la 150 km/h..atunci din nefericire pt. tine / motor.. este posibil sa se rupa. Dar sa trecem peste ca vine caldura si o data cu ea si revizia de primavara

 

O mica intrebare. Voi ce uleiuri puneti la GSR'uri si cum se comporta acestea??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu mai fi curios, o sa ia in jur de 10 la suta :blink:

 

 

Cind am ales motoru asta singurul lucru pe care nu l-am cercetat a fost consumul...iar acum asta e singurul lucru de care nu sint multumit. Daca papa si ea un 5 afara si un 7 in oras era super motor.

 

Pare uscat pe afara,cred ca ma duc sa fac o tura, m-ai facut curios

 

 

auzi pai daca avea 50 cp si 400cc probabil era consumul dorit de tine dar daca vrei motor mare tre sa si platesti gaz :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motul, 10w40.

Fara probleme, folosit motul si la moto anterior, a mers f bine.

 

 

same thing..tot motul 10w40 folosesc si eu ..dar ma intreb daca mai sunt si altele...mai bune..mai putin bune..

 

NU va recomand ipone...am bagat la GS..si am crezut ca mi se rupe cutia de viteze dupa ceve vreme..l-am schimbat cu motul..si am fost mai mult decat multumit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

In vand motocicleta Suzuki GSR 600 argintiu, 2007, 10000 km, inmatriculata, Bucuresti,unic proprietar, cumparata de la reprezentata B&S Motors, toate reviziile la zi. Circulata in mare parte a timpului in oras.

Motiv: sotia mea nu are curaj sa mearga cu genul asta de motor (nu cu naked-uri, sportive, cross/enduro/adventure) si m-am saturat sa ma tot plimb singur.

Ideea a fost ca ea ar merge pe un chopper - ptr ca e joasa, prietenoasa, performante mici - nu o sa mai dau 240 pe A2-> probabil o sa imi iau un Sportster de 883 ( nu e chiar chopper, dar sotia mea nu stie chestia asta :crack: ). Daca e cineva interesat, un PM va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ma puteti ajuta va rog cu owner's manual de GSR in format electronic? Engleza, franceza sau romana.

 

Multumesc anticipat.

Editat de baspri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti trebuie ceva anume din el ca nu am timp sa scanez tot manualul...daca e ceva anume spune ce si iti scanez numai partea respectiva.

 

Multumesc Danubius! Am vorbit cu Tytus si trec pe la el sa iau manualul, apoi am sa-l scanez.

 

Asfalt uscat si sa vina caldura odata!

 

Cine are timp si se ofera sa organizeze o intalnire GSR? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Danubius! Am vorbit cu Tytus si trec pe la el sa iau manualul, apoi am sa-l scanez.

 

Asfalt uscat si sa vina caldura odata!

 

Cine are timp si se ofera sa organizeze o intalnire GSR? :cheers:

 

Pai daca tot ai scos porumbelul .... acum hai baga-te la treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Felicitari si la mai multi! Tot la B&S ai facut-o? Mai ai timp si de motor?! :rolleyes:

 

Tnx man u cati ai ? da tot la bs ca e inca in garantie . imi fac timp cum pot , printre picaturi :kiss:) . numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata incredibil de bine!!! felicitari!!!

 

tnx man .

 

 

Vreo 8000. Arata bine jucaria da lipseste scaunul de pe ghidon! Asa avea tata la bicla cind eram mic... :angryfire:

 

razi ? :baldy: lasa ca iti vine si tie randu... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...