Sari la conținut

Plimbare Sambata 10.11.2007


ianachim
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Merge o plimbare. Sambata sau duminica as vrea sa fac Bucuresti Brasov,- Poiana si inapoi pe Targoviste

 

--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 10:55 -------------
Sau, daca e vreme super, Bucuresti, Pitesti, Ramniucu Valcea, Sibiu (valea oltului), Brasov, Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as propune sa dam un mic tur de dobrogea. Putem merge pe la cheile dobrogei. si sa ne intoarcem pe la Adamclisi.

Cu plecare dumunica dimineata .

 

PS: Ar fi bine sa plecam pe la 8 AM. In defavoarea frigului , poate ajungem sa vedem si marea, etc. etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja pentru duminica sunt anuntate -3 grade in zona Brasov. Plz, gasiti si voi o destinatie cu temperatura macar peste 0 :cheers:

 

sa zicem Bucuresti - Calarasi- Silistra - Ruse - Bucuresti

?:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ziceai ma ca mergi la scorpions?

 

 

ala e sambata, eu vorbeam de duminica ( maine e uratel )

 

din motive extrem de personale si de neevitat..nu mai am cum sa plec maine.:burnout:

deci macar duminica sa mi testez tunningul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare mi-e frica de ziua de duminica .. sa nu fie mai urata ca maine..

 

as merge la ruse dar nu am motorul inmatriculat pe numele meu .. pot iesi asa din tara ??( lamasina stiu ca trebuie procura care costa 2,5 mil parca)

 

--- Mesaj completat în 09 Nov 2007 22:04 -------------
ar fi o idee si un traseu mai scurt , ca sa nu ingetam pe drum ... ceva gen bucuresti-targoviste-bucuresti.. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: se poate iesi din tara fara nici o problema. nu te controleaza la acte .. doar la buletin . deci nu e nici o problema. la munte .. btrasov .. sibiu deja ninge .. deci nu e bun acel tarseu de moto. ar fi o chestie dobrogea sau partea cu ruse. (mai am niste leva prin casa, imi ajung de o masa buna si ceva tarie pt acasa :burnout: )

deci??? :bounce: :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea in: Targoviste Oras favorit

 

Sambata, 10 noiembrie 2007 (ora locala 01:39)

 

 

In cea mai mare parte noros. Ploaie spre ninsoare. Temperaturi:

Minima: -2° C

Maxima: 3° C

 

variantele spre nord le-am scos din minte .. nici macar pana la targoviste nu e de mers.. ramane sudul :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma arde sa merg la lincheveala d-asta rau dar e un timp basit ... deci o iau inspre bucatarie , model ciuperci la cuptor , se baga careva ?? haideti cu tupeu ca stropinela e lacrima lui ovidiu :bounce: ... pfff , ce matol sunt :cheers: off topic o sa sufere stiu eu cine :P :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as propune sa dam un mic tur de dobrogea. Putem merge pe la cheile dobrogei. si sa ne intoarcem pe la Adamclisi.

Cu plecare dumunica dimineata .

 

PS: Ar fi bine sa plecam pe la 8 AM. In defavoarea frigului , poate ajungem sa vedem si marea, etc. etc.

 

 

I'm in ! Hai si cu un loc de intalnire insa :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as propune sa dam un mic tur de dobrogea. Putem merge pe la cheile dobrogei. si sa ne intoarcem pe la Adamclisi.

Cu plecare dumunica dimineata .

 

PS: Ar fi bine sa plecam pe la 8 AM. In defavoarea frigului , poate ajungem sa vedem si marea, etc. etc.

 

 

Eu sunt pentru acest traseu.

La Russe am mai fost duminica, e cam deplorabil ( cam toate magazinele sunt inchise ) , ma tenteaza sa vad inca o data marea anul asta , so Dabix, ai cuvantul .....

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pentru acest traseu.

La Russe am mai fost duminica, e cam deplorabil ( cam toate magazinele sunt inchise ) , ma tenteaza sa vad inca o data marea anul asta , so Dabix, ai cuvantul .....

Merci bubucaty, nu stiu daca am sa incerc sa iau "cuvintul" miine spre dobrogea. Numai ca nu stiu daca are echipament :burnout:

 

Deci loc de intilnire, ultima benzinarie Mol de pe camil Ressu inainte de intrarea pe autostrada.

revin cu un traseu exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...