Sari la conținut

Avertizare Cod Maro


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Astia de la meteo tot trag in noi cu avertizari cod galben, ninsoare, vant, uragane si alte bazaconii. Sambata am prins o fereastra de 2 ore si am iesit un pic sa vad cum e codul asta galben.

 

Defapt codul nu e galben, e maro si l-am intalnit din belsug pe tot traseul :burnout:

 

Cateva poze din momentele de respiro, momentele "maro" nu le-am imortalizat din lipsa de maini libere.

 

1964243899_1cfd43e672.jpg

 

1965072518_907d890f8a.jpg

 

1965073622_a8669f3658.jpg

 

1965076242_8bfb776cae.jpg

 

1965078154_c60d5c01bf.jpg

 

1965080936_6ed8a48fea.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

multam de aprecieri :burnout:

 

dealuri si alte chestii palpitante nu sunt aproape de timisoara, in afara de campia banatului ... asa ca incerc sa compensez cu o poza acolo

 

daca si maestrul bizoo_n intreaba: canon eos350d, ef18-55 (kit), filtru polarizare, raw

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"maestrul" bizoo_n nu intreaba, ca pentru el e prea putin important, zau. Ca el stie ca nu blana il face pe om. El doar vroia sa sublinieze subtil ca daca s-a ajuns la intrebarea "ce aparat folosesti?", intrebare cu care e familiarizat fara voia lui, inseamna ca e de bine. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

"maestrul" bizoo_n nu intreaba, ca pentru el e prea putin important, zau. Ca el stie ca nu blana il face pe om. El doar vroia sa sublinieze subtil ca daca s-a ajuns la intrebarea "ce aparat folosesti?", intrebare cu care e familiarizat fara voia lui, inseamna ca e de bine. :)

n-am zis cati megapixeli si cat zoom :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare fratioare..super tare,bravo..nu te superi ca folosesc si eu 1 ptr desktop nu???... :) :hug: daca trebuie platite drepturi de autor sa stii ca de 2 zile fierb la palinca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aualeu prietene, ce mila imi e de tine....

halal enduro pe loc drept ca in palma.tu si cu Panonia Expres ce mai deranjati linistea prin campia aia.baga mana la cirap si ia o remorca , e pacat de motoreta pe care o ai.

oricum, constat ca ai un aparat foto f jmeker, pozele sunt superbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

aualeu prietene, ce mila imi e de tine....

halal enduro pe loc drept ca in palma.tu si cu Panonia Expres ce mai deranjati linistea prin campia aia.baga mana la cirap si ia o remorca , e pacat de motoreta pe care o ai.

:D

 

nu de remorca e problema, ci de timp :hug:, cel putin anul asta pana creste un pic piticania :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot descarca pozele. le poti pune din nou. sau mi le trimiti pe ym? da-mi add pe edy12006 , pls! ca nu le pot salva decat la rezolutie mica de tot

 

pai la rezolutia asta sunt postate, cum vrei sa faci download la rezolutie mai mare?

 

Smokey, eu zic ca originalele sa le dai pe bani :hug: Vrei sa fiu eu impresarul tau? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la rezolutia asta sunt postate, cum vrei sa faci download la rezolutie mai mare?

 

Smokey, eu zic ca originalele sa le dai pe bani :what: Vrei sa fiu eu impresarul tau? :hug:

:) fara suparare dar cred ca nu era neaparat nevoie sa mai postati si dvs. :D Inca astept pozele la o rezolutie mai mare, daca se poate. sau le tii doar pt u? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...