Sari la conținut

Petrecere De Strangere De Fonduri Pentru Misu


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

Dupa o scurta si informala sedinta a clubului membrii DAC MOTORS au hotarat ca pe data de 17 Noiembrie 2007 La Ursu aka Biker's Place sa organizam o petrecere de strangere de fonduri pentru Amimagz. Aceasta actiune are ca scop acoperirea macar partiala a cheltuielilor pe care el si familia lui o sa le suporte pentru operatiile necesare recuperarii.

 

Asa ca va asteptam sambata pentru a dona bani din partea celor care prefera sa ciocneasca si un pahar de bere in sanatatea lui.

 

Multa sanatate si recuperare rapida Misu.

 

Mai multe amanunte A I C I

 

Edit:

Am pus link-ul corect de la accident.

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai multe amanunte A I C I !

Nu merge link-ul.. noroc ca stiu despre ce e vorba.. :D

:)

John

 

--- Mesaj completat în 13 Nov 2007 19:26 -------------
Abia acum am ajuns acasa, unde am bookmark pe topic.. presupun ca link-ul corect este A_C_E_S_T_A..

:hug:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru link.

 

TOATA LUMEA ESTE INVITATA LA URSU DE JOI (petrecere karaoke) INCEPAND O URNA VA FI ACOLO PENTRU MISU.

perfect...foarte frumos fratilor :) bravo :D

 

asadar, in seara asta(destul de tarziu) o sa trec pe acolo si las si ceva in urna, ramanand ca intr-un timp cat de scurt sa trec pe la spital sa donez...

 

abia astept sa aud vocile ragusite diseara :eek:

 

--- Mesaj completat în 18 Nov 2007 04:29 -------------
abia ajuns acasa de la super party(am gasit husa de pe motor rupta de vant da nu conteste) pot spune ca a iesit beton de tot :what:

 

da, cu ocazia zilei Sith-ului(la multi ani, sa traiasca...) s-au bagat si ceva fonduri la cutiuta pt Mishu, si per total petrecerea a fost una super reusita :moto: s-a cantat, s-a dansat, s-a dat din cap(roackeri satanisti, deh) si s-a baut la greu, in cinstea lu Sith-ul cel intunecat si a lui Mishu :eek:

 

sa nu uit sa precizez ca(deja a devenit obisnuinta) am inchis barul alaturi de Ralucone, Ravenshield, LordSith(za sarbatorel) si Kali, pe la aproximativ 5 fara ceva....deci, asteptam reloaded, revolutions, etc :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am prins pe nimeni in vreo ipostaza rusinoasa, eu nici nu tin minte sa fi vazut vreun aparat foto, tin minte Kali ca ne-a facut o pozna cu telefonul si mai tin minte ca s-a desfasurat totul precum v-a povestit Orl'ul. Un party de-a dreptul laser si s-au strans ceva bani pentru Mishu, e bine ca putem conta unii pe altii in situatii de gen, in ciuda plangerilor de tip "Nu exista comunitate moto". Exista, treaba e sa o si vezi :lol: :cheers:

 

Si sper la un Episodul Doi in curand, de-abia incepe sezonul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...