Sari la conținut

SMAEB 2005


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:grinbandit:

Am si eu poza cu gagica...misto rau de tot...(numa fetele de la HONDA erau la fel de buna :laugh: )....totusi ce va fi oraganizat la SMAEB?si cum ne cunoastem?ne adunam in fata la standul motociclism.ro si incepem sa ne facem pancarte cu nick-uri? :banana: :ok: just kiding :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dak vin o sa vin imbracat in platose (ca pe vremea lu Stefan cel Mare) si cu un buzdugan in mana stanga :banana: UncleFester doresti sa ne bagi in rapa ca pe Carol Robert De Anjou la POSADA? :grinbandit:

Oricum, numa bine si sa ne vedem sanatosi in fata standului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin dimineatza, vizitez, stau si ma odihnesc un pic si plec acasa (Cluj).

 

1. Ce zic organizatorii, care ar fi ziua recomandata? Sau aveti un program al evenimentelor mai deosebite? (prezentari, lansari, ride-test, etc).

 

2. Daca nu ma simt in stare sa plec in aceiasi zi, imi puteti recomanda un hotel apropiat, decent si ca si conditii si ca si pret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gogu007: cel mai apropiat hotel este Sofitel, dar cred că nu se încadrează la cerinţe. Mai sunt nişte hoteluri de 2-3 stele în zona Gării de Nord, şi Ibis tot pe-acolo. Recunosc că nu prea le ştiu care/cum sunt, dar încerc şi eu să ajut :banana: poate un Pagini Aurii te ajută mai mult ? Mai sunt pensiuni la 10€/noapte şi prin Băneasa, şi Romexpo nu e prea departe de Băneasa.

Conform http://www.smaeb.ro/2005/info/ , ziua cea mai plină va fi probabil sâmbăta (cel mai lung program).

 

@hoinar: http://www.smaeb.ro/2005/info/ - biletul este 50'000 ROL, 5 RON. Despre blitz la priză ... n-ai acumulatori ? Motociclete clasice au fost şi la ediţia trecută, s-ar putea să fie şi la ediţia asta :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Mai sunt pensiuni la 10âŹ/noapte şi prin Băneasa,...

Asta-i o veste buna! Mercis! :grinbandit:

 

Ma gandeam sa vin vineri si seara sa trec si pe la Etrusco, apoi pensiunea din Baneasa iar sambata, incet, in tihna, spre casa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Lao: este in pavilionul 1 (dak nu gresesc, cel de pe dreapta cum intri in ROMEXPO) din complexul ROMEXPO...in partea de N a capitalei (sper ca nu gresesc,dar asa imi aduc aminte de anul trecut :grinbandit: ).....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac eu poze sa va saturati, am card de 1 GB la camera foto shi 2 randuri de acumulatori de 2300 MAh -- la o rezolutzie de 1600*1200, calitate super fine, fac peste 1.000 de poze

dup-aia vi le trimit pe mail sau le pun pe site :grinbandit: :banana: :laugh:

Editat de dead_man_walking
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gogu007: vino in buc ca gasim o varianta de cazare

poti sa stai la mine (0722.153.200), cred ca ne descurcam o noapte

 

 

Nucu

 

 

 

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzaţi-mă dacă s-a mai postat, dar cam pe unde exact în Buc. se va desfăşura acţiunea?

Copii, sunteţi teribili, ce e aşa greu în a citi o pagină de text care conţine toate informaţiile ? http://www.smaeb.ro/2005/info/

 

Romexpo, pavilionul 2. Chiar pe prima pagină: http://www.smaeb.ro/ este harta cu locaţia pavilionului în cadrul complexului.

 

Romexpo este locul ăla de lângă Sofitel unde se organizează chestii neimportante de genul TIB, CERF :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...