Sari la conținut

Cea Mai Scumpa Moto Din Lume


paul_biker
 Share

Postări Recomandate

Se cheama l'Ecosse Heretic si costa doar 186.000 euro. Versiunea din poza se cheama Titanium si abunda in materiale foarte scumpe. Are 192 kilograme si un motor supra-alimentat de 207 cai. Pretty nice :cheers:

Personal imi place foarte mult, mi se pare f muschiuloasa motoreta asta, in special din cauza furcii, a motorului voluminos si a rezervorului.

get_image.php22.jpg

Editat de paulcannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e frumoasa si puternica, dar nu extra deosebita incat sa-si justifice pretul...parerea mea :cheers:

 

Sunt de acord cu tine. Tehnic vorbind nu prea au ce sa ii faca sa isi justifice pretul. Doar sa lipeasca niste diamante pe ea pe ici colo :lol: Sigur se vor gasi oameni cu bani sa o cumpere doar din motivul asta...ca e cea mai scumpa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Prima are jante de masina megamanelare, plus bidonu ala de NOS sau castraveti murati de prost gust. :) L-o mai facut si rosu tipator sa nu cumva sa l ratezi cu privirea. :lol: A doua e mai ok. La 30 K puteam sa puna macar o furca USD acolo si ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marfa rau motorul . Daca nu era facut in majoritate din Titanium poate era mai ieftin si mai greu :lol:) .

Iar pretul e asa mare pt ca iti da si un ceas asortat cu motorul , "moca". :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

parerea mea

snobismul e la moda acum se poarta(si iarna si vara). pe bune daca vrei sa faci un cacao dar ii pui diamante pe el se va vinde(un snob se gaseste 100 % )

se vor gasi destui rapperi cu lantisoare finute la gat care sa-l cumpere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea

snobismul e la moda acum se poarta(si iarna si vara). pe bune daca vrei sa faci un cacao dar ii pui diamante pe el se va vinde(un snob se gaseste 100 % )

se vor gasi destui rapperi cu lantisoare finute la gat care sa-l cumpere

 

true. pacat de motoreta ca arata chiar bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...