Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu din fericire le si modific,

asa ca avem multe in comun si totusi suntem diferiti

 

de ex:

eu nu-mi pun Crashpad-uri la Motocicleta si nici cruce Malteza

 

crashpadurile sunt sfante........ca le modifici si faci fightere, e de inteles.

baga si tu niste poze sa-ti admir munca, nu de alta da-s fun fightere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bueiii, nu nu nu nu ......

ce facem aci ...ne imprietenim ..... hai sa continuam discutiile in contradictoriu ... ca asa nu ajungem nicaieri

@GLuMeSc@

 

si acu serios .... cine esti ... si ce problema ai tu ca mi-am luat R6?! si mai ales de unde sti tu ca abea am avut mobra cealalta sub control? acu sunt nervios!! din cauza serviciului si imi vars nervii aci !

si daca am motorul ala care e problema!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bueiii, nu nu nu nu ......

ce facem aci ...ne imprietenim ..... hai sa continuam discutiile in contradictoriu ... ca asa nu ajungem nicaieri

@GLuMeSc@

 

si acu serios .... cine esti ... si ce problema ai tu ca mi-am luat R6?! si mai ales de unde sti tu ca abea am avut mobra cealalta sub control? acu sunt nervios!! din cauza serviciului si imi vars nervii aci !

si daca am motorul ala care e problema!?

 

:) :D :) :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bueiii, nu nu nu nu ......

ce facem aci ...ne imprietenim ..... hai sa continuam discutiile in contradictoriu ... ca asa nu ajungem nicaieri

@GLuMeSc@

 

si acu serios .... cine esti ... si ce problema ai tu ca mi-am luat R6?! si mai ales de unde sti tu ca abea am avut mobra cealalta sub control? acu sunt nervios!! din cauza serviciului si imi vars nervii aci !

si daca am motorul ala care e problema!?

 

calm

la modul cel mai serios, am mers odata in urma ta, sa nu-ti spun ce cauciuc uzat aveai :)

pareai atit de nesigur

 

nu e nici o problema cu motorul, dar pt oras cit il misti tu pacat de gume

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

calm

la modul cel mai serios, am mers odata in urma ta, sa nu-ti spun ce cauciuc uzat aveai :)

pareai atit de nesigur

 

nu e nici o problema cu motorul, dar pt oras cit il misti tu pacat de gume

uitati baieti si fete!!!!!!!!! l-am gasit pe motociclistul cel mai motociclist dintre noi!!!!!!!!!!! el e!!!!!!!!!! aveeeeeeee caesar!!!!!!!!

Bimbo's Fighter!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu...ui ce vreme e afara...si toata lumea pe forum...asta-i ca aia : uraa...a venit netu'..adio viata sociala.... :D

 

ziceam : ghinion...faptu ca l-a luat radaru cu 208km/h pentru ca aia a fost.....

zi-mi tu mie mai bimbo ( sau fighter...ca cum e pus in nick...bimbo, e a lu' fighter) ...ca mergi regulamentar (absolut nici o exceptie) => iti platesc berea o luna daca-mi dovedesti :)

 

io zic sa o lasam mai moale cu chestiile gica contra...ca nu au rost..mai bine ne vedem la o bere.....

 

bah alex...iar am fost in garaj si n-am avut aparatu la mine :lol:

 

nico...ai gasit motociclistul cel mai si cel mai.... se poate inchide topicu cu pricina ??? :lol:

 

dupa cum vedeam reply'urile...v-ati cam plictisit azi la lucru :(

 

PS: parerea mea

aaaa....si daca gasiti vreo cacofonie...va rog s-o pastrati :lol:

 

rectificare : fighteru' lu bimbo

justificare : dupa o bere...alta viata :)

 

PS: who's bimbo ?

Editat de the_jack
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu...ui ce vreme e afara...si toata lumea pe forum...asta-i ca aia : uraa...a venit netu'..adio viata sociala.... :(

 

ziceam : ghinion...faptu ca l-a luat radaru cu 208km/h pentru ca aia a fost.....

zi-mi tu mie mai bimbo ( sau fighter...ca cum e pus in nick...bimbo, e a lu' fighter) ...ca mergi regulamentar (absolut nici o exceptie) => iti platesc berea o luna daca-mi dovedesti :(

 

io zic sa o lasam mai moale cu chestiile gica contra...ca nu au rost..mai bine ne vedem la o bere.....

 

bah alex...iar am fost in garaj si n-am avut aparatu la mine :(

 

nico...ai gasit motociclistul cel mai si cel mai.... se poate inchide topicu cu pricina ??? :D

 

dupa cum vedeam reply'urile...v-ati cam plictisit azi la lucru :lool:

 

PS: parerea mea

aaaa....si daca gasiti vreo cacofonie...va rog s-o pastrati :(

 

rectificare : fighteru' lu bimbo

justificare : dupa o bere...alta viata :)

 

PS: who's bimbo ?

:lol: :D :) :lol: :lol: ....parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"ziceam : ghinion...faptu ca l-a luat radaru cu 208km/h pentru ca aia a fost.....

zi-mi tu mie mai bimbo ( sau fighter...ca cum e pus in nick...bimbo, e a lu' fighter) ...ca mergi regulamentar (absolut nici o exceptie) => iti platesc berea o luna daca-mi dovedesti :) "

 

io-s curios sa vad CBR-ula ala de 900 pe care sincer ma cam indoiesc ca-l are . din ce am citit pana acum nu a dat dovada cu nimic ca ar avea ceva in comun cu motoarele , parerea mea

 

PS: punem pariu pe o bere ca nu trece ziua de maine si gaseste o remarca de 2 lei cu care sa raspunda .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

calm

la modul cel mai serios, am mers odata in urma ta, sa nu-ti spun ce cauciuc uzat aveai :)

pareai atit de nesigur

 

nu e nici o problema cu motorul, dar pt oras cit il misti tu pacat de gume

 

pacat de stratul de ozon, pacat de balene , pacat de sutele de lei noi sticati pe tzigari ...asta ...e alegerea mea ...si numai a mea cum si ce fel de cauciucuri folosesc + daca erai in spatele meu ... e ok ...nu patesti nimic acolo , pastre o laterala in caz de ceva incidente din partea mea ...treci pe langa mine si totul e ok ..nu cred ca te pot influenta cu nimic...nici macar cu slikurile care le aveam pe Bamse , ca pe astealalte doua sunt noi caucioacele.

 

 

@ The_jack ------AMR > 24 zile =576 ore=34560 min =2.073.600 secunde !!!!!!!!!!!!!!! daca faci 1 poza la 2 minute esti un dulshe1!!!!:D)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit urmatorul mesaj pe messenger . nu stiu daca e adevarat sau nu .

 

Nu arunca la gunoi bateriile consumate (o baterie otraveste 900 l de apa, o baterie otraveste 1m patrat de pamant pentru 50ani) !!! La SELGROS, KAUFLAND SI MEDIA GALAXY exista un container pentru asemenea baterii !!! Trimite mesajul mai departe! E important pentru sanatatea ta!!!

 

daca e adevarat e bine de stiut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va zic eu una cica am 17 ani si am un zx9-r va vine sa credeti si sunt intreg nu am cazut cu el nici eu nu pot crede :unsure:

 

.....cica ai timp si de freze :) ......glumeam.......doamne fereste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: punem pariu pe o bere ca nu trece ziua de maine si gaseste o remarca de 2 lei cu care sa raspunda .

Uite ca nu ti-am facut satisfactia

 

 

.......cu cat mai grea provocarea,

.......cu atit mai mare succesul!

 

uitati baieti si fete!!!!!!!!! l-am gasit pe motociclistul cel mai motociclist dintre noi!!!!!!!!!!! el e!!!!!!!!!! aveeeeeeee caesar!!!!!!!!

Bimbo's Fighter!!!!!!

 

hmmm,

serios?

poti argumenta lucrul acesta?

 

 

stii sa si citesti? poate citeai si tu post-urile de la inceput.

 

in afara de Tatoo si Piercing ce mai stii...........?

 

am primit urmatorul mesaj pe messenger . nu stiu daca e adevarat sau nu .

 

Nu arunca la gunoi bateriile consumate (o baterie otraveste 900 l de apa, o baterie otraveste 1m patrat de pamant pentru 50ani) !!! La SELGROS, KAUFLAND SI MEDIA GALAXY exista un container pentru asemenea baterii !!! Trimite mesajul mai departe! E important pentru sanatatea ta!!!

 

daca e adevarat e bine de stiut.

 

Man of The Year,

Greenpeace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca nu ti-am facut satisfactia

 

 

.......cu cat mai grea provocarea,

.......cu atit mai mare succesul!

 

 

 

hmmm,

serios?

poti argumenta lucrul acesta?

 

 

stii sa si citesti? poate citeai si tu post-urile de la inceput.

 

in afara de Tatoo si Piercing ce mai stii...........?

 

 

 

Man of The Year,

Greenpeace

hahahahahahahha....ce-am mai ras!!! intra pe topicul.."definitia cuv. motociclist"...si poate te lamuresti!...asta daca nu ai uitat sa citesti....cu gramatica vad ca stai mai bine...ai luat ceva meditatii in ultimele 48 de ore se pare! Bravo!

Sictir....................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahahahahahha....ce-am mai ras!!! intra pe topicul.."definitia cuv. motociclist"...si poate te lamuresti!...asta daca nu ai uitat sa citesti....cu gramatica vad ca stai mai bine...ai luat ceva meditatii in ultimele 48 de ore se pare! Bravo!

Sictir....................

 

muahhhh.......ce te iubesc,

 

daca vrei sa culegi perle din Ocean,

trebuie sa te scufunzi adinc sa-le gasesti.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

muahhhh.......ce te iubesc,

 

daca vrei sa culegi perle din Ocean,

trebuie sa te scufunzi adinc sa-le gasesti.......

Cele trei lucruri estentiale pentru a infaptui ceva care sa merite osteneala sunt munca staruitoare, perseverenta si BUNUL SIMT! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cele trei lucruri estentiale pentru a infaptui ceva care sa merite osteneala sunt munca staruitoare, perseverenta si BUNUL SIMT! :unsure:

tie ti-a lipsit una....

bunul simt

cind invinovatesti pe cineva fara nici un argument.....

 

uitati baieti si fete!!!!!!!!! l-am gasit pe motociclistul cel mai motociclist dintre noi!!!!!!!!!!! el e!!!!!!!!!! aveeeeeeee caesar!!!!!!!!

Bimbo's Fighter!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tie ti-a lipsit una....

bunul simt

cind invinovatesti pe cineva fara nici un argument.....

ce ai vazut tu...a fost efectul....si fiecare efect are o cauza! si ghici cine a fost cauza? (tu...si modul tau de a vorbi)

Daca tot faci un lucru, atunci fa-l bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...