Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu cred ca venirea iminenta a verii si a caldurii ne-a afectat creierasele adormite si letargice de pe urma iernii. Vad ca deja incepem tot mai multi sa ne certam, sa ne scoatem ochii, etc. Nu vreu sa intru in polemici, nici sa tin partea la unii si la altii, am dat doar teme de gandit, pe forum ar trebui sa fim mai diplomati, sa incercam sa ne intelegem unii pe altii si sa nu reactionam chiar la orice, sa lasam de la noi si cateodata sa facem ceva care nu chiar ne-am dorit doar pt binele comunitatii. In fine, eu propun ca si o semi solutie sa schimbam ziua de intalnire din duminica undeva pe joi de la 6-7 seara pt ca deja devine foarte dificil sa mai venim duminica si iar o sa ne certam, iar in cadrul intalnirii de joi sa putem vorbi despre campanii, proiecte, iesiri, excursii, plm, fiecare despre ce vrea iar atunci duminica o sa fie libera.

Propuneti, hotarati sau nu fiti de acord cu locul, si ora inatalnirii!

P.S. Ar trebui sa ne hotaram mai rapid ca vara este pe noi, am inceput o mie de chestii si e pacat sa nu le terminam mai ales ca am inteles ca am primit (NOI CA SI COMUNITATE SIBIANA) numai semnale pozitive si laude pt ceea ce incercam sa facem pe formum si nu numai. Din ce am auzit chiar si la televizor a spus cineva despre noi si ne-a laudat si cred ca daca dam dovada de inteligenta si maturitate or sa ne mai ajute si altii, asa ca lasati orgoliile mai jos si sa ne apucam de treaba!

Sunt de acord cu papilion, mutarea intalnirii, joi la ora 19:00 :P

Va salut, asfalt uscat :)

Editat de Rocker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Sal`tare!

 

In mare parte planurile au fost facute. am inceput si ne-am cunoscut toti...nu cred ca mai e necesar sa abordam discutii despre una si alta.

am vb de sigla ...s-a stabilit ce si cum ...la fel si cu semnele de pe tricou si tot. ramane ca fiecare interesat de asta sa i-a legatura cu cele 2 persoane care au ramas sa finalizeze concretul!! chestia cu intalnirile cu plecatu la plimbari cu alea alea... e destul de normala zic eu ...dar tot normal mi se pare sa ai o oarecare ambitie sa te implici in ceea ce s-a discutat mai sus... daca eu sau alina, bya ,speedy cine sau ma rog cine se ocupa cu organizarea concreta am zis ca facem asta veniti si voi cu o anumita presiune ... nu mai aruncati posturi aici ... ca stiu ca e usor sa scri 100 de cuvinte. aveti nr de telefon ...aveti o adresa ...dati un pm si ziceti uite am asta si vreau sa fac asta CONCRET . nu sa ne certam aici ca vreau sa ma duc la plimbare sau vreau asa sau asa....

daca 10 insi si nu neaparat atati isi pun ambitia si capul la contribuitie intr-o saptamana e totul gata. dar se pare ca nu e chiar asa...daca la primele intalniri eram destul de multi ..care 'promiteam' marea cu sarea ...acuma am mai ramas doar cativa sa facem ceea ce se poate!!!

verti sa fiti feriti ...sa facem aia ...sa facem ailalata ...gata arunc un post pe forumul asta ...sa par frumos si destept ca apoi sa ma retrag incet fara sa ma vada ceilalti.

schimbam si ziua ...putem iesi frumos la un suc sau ceva ...putem sa ne intalnim sa ne plimbam ...putem face multe..... dar ziceti ceva concret...

suntem ca o turma care face ce vrea! nu vreau sa impun reguli sa fiu rau ..dar trebe pus punctul pe i. daca 5 insi zic sa ne intalnim joi la 19 ... intrun bar ...atunci asa ramane... dar sigur mai apare cineva si zice nu pot ca lucrez ... nu pot ca nu am timp ...voi fi obosit...si uite asa...si astia 5 ... trebe sa schimbe ziua pt 1 -2 .

vom fi in fiecare duminica la 12 in camping dumbrava ... pt intalnire...eventuala plimbare... etc...si pt discutii va ramane joi la 19 bier hause(fostul cotton)...mi se pare un loc bun ...si sunt mese mari sa incapa cat mai multzi care sper sa vina. daca va hotarati la propunerea asta ne intalnim acolo daca nu stabiliti ce si unde si vom fi acolo ....sa ceva sa fie fara cuv "daca,poate,"

 

Iubitiva mult !!!

 

--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 13:59 -------------
textul de mai sus poate fi considerat dur ... sau atac la persoana... imi cer scuze daca e asa ... dar cred ca ne-am saturat cu toti de "vorbit" vb lui pappilion ....va rog nu interpretati ca atare!!! ci pur si simplu trebuie actionat acuma cat mai avem putere !:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluatre, tocmai am postat pe o gramada de topicuri parerile mele, sper ca unii dintre voi sa nu considere ca vreau sa iau decizii in locul lor, nicidecum, dar am inceput sa o lungim prea mult, ce naiba nu putem fii si noi mai hotaratzi, doar pentru noi, motociclistii, facem toate chestiile astea. Chiar rog pe toata lumea sa-si exprime parerea concret si fara retzineri pt a putea finaliza lucrurile pana cand vom incepem sa fim dora pe 2 rotzi datorita vremii insorite :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beee... AxL ... chiieeee fashhhiiiiii?????

 

Daca vrei sa vin duminica nu mai comenta si hai de da o mana de ajutor la dinamometrica sau la instalatia de craciun de pe motor.... ca la al meu, in halu in care e amu, daca ii pun pedale si lantz, e cursiera....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beee... AxL ... chiieeee fashhhiiiiii?????

 

Daca vrei sa vin duminica nu mai comenta si hai de da o mana de ajutor la dinamometrica sau la instalatia de craciun de pe motor.... ca la al meu, in halu in care e amu, daca ii pun pedale si lantz, e cursiera....

 

merem cu furia sau terminam rusoaicele? :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca venirea iminenta a verii si a caldurii ne-a afectat creierasele adormite si letargice de pe urma iernii. Vad ca deja incepem tot mai multi sa ne certam, sa ne scoatem ochii, etc. Nu vreu sa intru in polemici, nici sa tin partea la unii si la altii, am dat doar teme de gandit, pe forum ar trebui sa fim mai diplomati, sa incercam sa ne intelegem unii pe altii si sa nu reactionam chiar la orice, sa lasam de la noi si cateodata sa facem ceva care nu chiar ne-am dorit doar pt binele comunitatii. In fine, eu propun ca si o semi solutie sa schimbam ziua de intalnire din duminica undeva pe joi de la 6-7 seara pt ca deja devine foarte dificil sa mai venim duminica si iar o sa ne certam, iar in cadrul intalnirii de joi sa putem vorbi despre campanii, proiecte, iesiri, excursii, plm, fiecare despre ce vrea iar atunci duminica o sa fie libera.

Propuneti, hotarati sau nu fiti de acord cu locul, si ora inatalnirii!

P.S. Ar trebui sa ne hotaram mai rapid ca vara este pe noi, am inceput o mie de chestii si e pacat sa nu le terminam mai ales ca am inteles ca am primit (NOI CA SI COMUNITATE SIBIANA) numai semnale pozitive si laude pt ceea ce incercam sa facem pe formum si nu numai. Din ce am auzit chiar si la televizor a spus cineva despre noi si ne-a laudat si cred ca daca dam dovada de inteligenta si maturitate or sa ne mai ajute si altii, asa ca lasati orgoliile mai jos si sa ne apucam d

In mare parte impartasesc parerea lui Papillion,si eu cred ca ar trebui sa fim mai indulgenti uni cu altii ,nu atat de rautaciosi si gata de cearta.Nu cred ca forumul este locul unde sa ne jignim uni pe altii si nici sa ne batem joc de unii care sunt incepatori( cu toate ca recunosc mici glume am mai facut si eu dar nu din rautate)

Cu intalnirea in afara de sanbata -duminica nu sunt de acord ptr ca lucrez pana tarziu dupa care nu mai vad decat cearceaful

Deci haideti sa folosim forumul ptr ce este el facut .

Ca tot a venit caldura distractie maxima pe 2 roti la toata lumea. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Infractorilor le-au venit de hac 50 de motociclişti, care tocmai îşi ţineau acolo întâlnirea lunară.

Deloc intimidaţi de armele fluturate de hoţi, motocicliştii i-au alergat, prins şi legat fedeleş.

Scenele au fost surprinse de camerele de supraveghere instalate în local.

 

 

http://www.protv.ro/stiri/international/ja...din-sydney.html

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi cred ca am inceput sa am si eu indoieli !!!

DAR E LA PROPIU MA !!!! CE INCERCA :wave: M SA FACEM DE VREO 3 SAPTAMANI!!!! :crack:

 

 

mei...eu ma refeream daca sunt la propriu rusoaicele.....:crack:) :burnout:

 

k de Fzrica mai e putin si gata...o sa o vedem pe strazi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alin, iti mai aduci aminte.... :cheers: :cheers: :wave:

 

jhCmC9K_9Lc

 

Sper sa nu te superi pe mine, dar azi ne-am adus aminte de melodia asta :D :D (eu,Axl si Alex)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alin, iti mai aduci aminte.... :cheers: :cheers: :wave:

 

jhCmC9K_9Lc

 

Sper sa nu te superi pe mine, dar azi ne-am adus aminte de melodia asta :D :D (eu,Axl si Alex)

De ce nu exista o super piesa de asta si cu Christian,oare mi s-ar potrivi si in video sa danseze Sinisterbya ,Alinutza ...si cateva prietene bune de-a lor (obligatoriu bune) ...miam,miiiiiiiiiam ,aaaauuuuuuuuuuu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu exista o super piesa de asta si cu Christian,oare mi s-ar potrivi si in video sa danseze Sinisterbya ,Alinutza ...si cateva prietene bune de-a lor (obligatoriu bune) ...miam,miiiiiiiiiam ,aaaauuuuuuuuuuu.

 

:wave: :D :D

 

Ui ce am gasit pentru tine...

 

ju2UTJPbTGM

 

Si cred ca ceva ceva tot va merge pe aceasta melodie care iti poarta numele :cheers: :cheers:

Editat de sinister_bya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alin, iti mai aduci aminte.... :wave: :D :D

 

[manela]

 

Sper sa nu te superi pe mine, dar azi ne-am adus aminte de melodia asta :D :D (eu,Axl si Alex)

Io-nteleg ca e free talk...dar sa pui linkul la o manela...... :cheers: :cheers: ...e prea mult

pentru mine...

TOTUSI...E UN FORUM DE MOTOCICLISM!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI FEMEILOR ! :D :D distractie placuta in seara asta, stiu ca toate mergeti la strictis de barbati. in seara asta toti barbati vor sta acasa ca in toate cluburile se vor organiza spectacole sau surprize pt femei. o plictiseala mare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI FEMEILOR ! :D :P distractie placuta in seara asta, stiu ca toate mergeti la strictis de barbati. in seara asta toti barbati vor sta acasa ca in toate cluburile se vor organiza spectacole sau surprize pt femei. o plictiseala mare !

 

Multu'....si mare dreptate ai cu "o plictiseala mare !"

 

Si ziua barbatilor exista?!?!?!?!

Sau sunt acele 364 de zile ramase din an? :rose:

:D :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut fetelor,va urez un calduros LA MULTI ANI,SI MULTI KM PE MOTOR :D :D :lol: :D

Scuze ca m-am bagat,fara suparare BAIETI ok,dar fetele cu motor de pe acest forum al vostru sunt SUPERBE!!!!!!

Editat de vlad_cbr78
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi fiind sarbatoare, ziua femeii mam gandit sa spal motocicleta pt prima oara in acest an, rezultatul se vede in poze, este o mare diferenta intre in strat de 1 cm de noroi si luciul cromului sau al vopselei, acum se se vad zonele unde trebuie retficat cu vopsea, sau cel mai bine revopsita total, varsta isi spune cuvantul destul de rosiatic pe vopseaua neagra sau pe cromul invechit

 

trebuie sa facem o rubrica speciala in care fiecare sasi prezinte motocicleta dupa o o sedinta de fotografiere

 

VINO PRIMAVARA MAI HOTARATA !!!

 

post-17459-1204998866_thumb.jpg post-17459-1204999000_thumb.jpgpost-17459-1204999031_thumb.jpg

post-17459-1204999102_thumb.jpgpost-17459-1204999113_thumb.jpgpost-17459-1204999146_thumb.jpg

post-17459-1204999180_thumb.jpgpost-17459-1204999231_thumb.jpgpost-17459-1204999246_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...IN SFARSIT UN POST K LUMEA :D

Bravo Vali! Asa trebuie sa arate un chopper...fie si de 125!

Acelasi lucru l-am facut si io azi :D

RESPECT!

P.S.- LA MULTI ANI MOTOCICLISTELOR! :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc baietzilor de urari :lol: dar vali ai pus doar doua flori, hm.... :D

 

una pt. Alinutza si una pt. Bya

:D

 

--- Mesaj completat în 10 Mar 2008 11:13 -------------
nu mai e mult pe forumul asta pana se gaseste cineva sa-i dea lectii chiar si lui K-wolf cum sa mearga intr-o roata sau sa-i spuna sa fie atent cand intra pe E68 din Selimbar...

 

--- Mesaj completat în 10 Mar 2008 11:14 -------------
subiect de pe alt topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...