Sari la conținut

Postări Recomandate

duminica nu cred ca voi veni ! sunt de garda la servici si treb sa stau acasa !

hehehehehehehe apropo nu dau de baut ca nu este ziua mea ! in calendar nu este cu rosu !

 

Andrei iti strici reputatia pe acest forum ! nu are rost sa te murdaresti daca nu te dai la endureala ! date pe asfalt si fii destept !

 

valisorine uneori nu e de ajuns sa te dai doar pe asfalt, adapteaza-te, ca asfalt nu e peste tot si nu e o regula cine circula pe asfalt si cine prin noroi, iti trebuie mult sa-ti dai seama cu adevarat

 

--- Mesaj completat în 14 Feb 2008 12:30 -------------

 

SCUZE la toata lumea. am gresit. distractie placuta la intalniri. grija mare la masini. asfalt uscat

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Draga Vincent, sper ca nu renunti la noi :wink: :kiss: :)

Daca tu nu mai scri pe aici, apai nici eu nu mai vreau.

Hai sa fim asa cum ne-am cunoscut si sa ignoram ceea ce s-a intamplat pe acest forum, bitte bitte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in a 3 zii a inviat, plecand dintre morti revenind printre cei vii ! a avut loc un miracol, un mare miracol, eu spun sa facem o sarbatoare pt acest miracol, sa o numim Sf Valentin, dupa numele la proprietarului !!! ma refer la calculatorul meu, a fost in moarte clinica pana acum :wink:

 

sinister_bya, dark_alinutza si speedy_alien23 cam asa miati facut astazi ca in filmulet :kiss:

d_5GLCKY8VM

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep sa nu mai regret ca nu am reusit sa vin la intalnirile de Duminica de pana acum... Si cred ca nici pe viitor nu o sa ma straduiesc prea tare sa vin, avand in vedere ca ati ajuns sa va jigniti si amenintati in asa hal uni dintre voi.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-o lua chiar asa... Nu stiu ce s-a intamplat, au luat-o unii pe ulei. In definitiv, e doar un forum, nu?

 

--- Mesaj completat în 14 Feb 2008 19:43 -------------
Propun chiar stergerea replayurilor aiurea, let's start again....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să sper că o discuție cu maister karpatenwolf o să-l facă pe wallower să ne însoțească în continuare Âşi pe forum iar la vară să ne vedem din nou la o :wink:

Nici discutia cu mine nu a avut efectul scontat si vorba lui Wallower "totul are un sfarsit" ,pacat ca a fost asa.Nu poarta pica la nimeni ,nu e suparat pe nimeni personal -a fost doar o deceptie si gata. Wallower este un om foarte sociabil ,dornic sa ajute pe multa lume,saritor-plin de energii pozitve si nu agreeaza de loc sa asiste la jiigniri sau sa participe .Lui ii place sa ajute oamenii cat mai mult posibil.Dar o alta trasatura a lui este ca o greseala este deja prea mult,iar deciziile deja luate sunt irevocabile.

Din partea lui" salutari la toata lumea si sa fiti iubiti." :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era de asteptat sa se supere omul. Mare pacat.... In curand o sa ramana pe forum numai manelistii under cover. Ma gandesc sa ma retrag si eu in semn de solidaritate cu un om care mi-a placut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua 'dorisbforzainter'

 

…daca la tine "democratie" este indisciplina si indiscretie, ami pare foarte rau de tine. Postezi tu total desorientat, de 17 ori in acelas forum "un chestionar amuzant" si tot felul de posturi care nu intelege nimeni scopul lor. Din cele 224 de posturi poate 5% sunt la locul lor si cit de cit la tema. Restul este DEMOCRATIE din punctul tau de vedere.

Si scuze pentru greselile de ortografie, nu le fac cu intentie sau sa provoc.

 

Cu acest post ma retrag din acest forum sa nu te mai deranjez si sa poti profita de DEMOCRATIE.

 

Toate cele bune si un sezon placut la toata lumea.

Vincent

 

Hallo Vincent, sau da-mi voie sa-ti spun si eu Sepp,

 

cu toate ca nu ne cunoastem inca personal as vrea sa te rog nu lua aceste vorbe pe Forum in serios, am fost in Sibiu si am fost primit ca unul "de-al lor" si asta m-a bucurat foarte mult. L-am cunoscut din fericire si pe Cristian, "Karpatenwolf care m-a invitat foarte prietenos la o Cafea in Selimbar, am vazut ce are si ce ai pe- acolo. M-a impresionat, din pacate ziua a fost destul de scurta as fi vrut sa stau mai mult de vorba cu ei.

 

Te rog, incearca si treci cu vederea peste ce s-a scris pe aicea din cauza ca este un grup de Motociclisti care au nevoie de sfaturile tale "de Biker" cu o oarecare experienta.

Si eu stau prost cu scrisul in limba Romana, si cu expresia dar cred ca cei ce vor sa ne inteleaga ne inteleg si asa.

 

P.S.

karpatenwolf hatte mir mitgeteilt das Du in der nähe von Karlsruhe wohnst. Ich bin alle 4 Wochen bis September in Karlsruhe, wßrde mich auf ein PersÜnliches kennen lernen mit Dir freuen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mai observat cineva ca posturile lui wallower au disparut ? sunt eu cu intarziere ? asta chiar nu este bine deloc ! cand o trupa ramane fara conducator, ea se va destrama fara dor si poate ! trebuie sa facem cumva sal rechemam pe wallower ! se simte lipsa lui, chiar vroiam vara aceasta sal cunosc :cheers:, un vis care se pare ca nu va deveni realitate, offff,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mai observat cineva ca posturile lui wallower au disparut ? sunt eu cu intarziere ? asta chiar nu este bine deloc ! cand o trupa ramane fara conducator, ea se va destrama fara dor si poate ! trebuie sa facem cumva sal rechemam pe wallower ! se simte lipsa lui, chiar vroiam vara aceasta sal cunosc :cheers:, un vis care se pare ca nu va deveni realitate, offff,

 

Da, posturile lui wallower apar acum doar cu "xx". Si o sa il cunosti. Chiar daca acum nu este alaturi ci noi pe forum, el ne sprijina si ne sfatuieste in continuare.

 

Si multa dreptate ai Vali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vasile Alecsandri Miezul iernii

 

În păduri trăsnesc stejarii! E un ger amar, cumplit!

Stelele par înghețate, cerul pare oțelit,

Iar zăpada cristalină pe câmpii strălucitoare

Pare-un lan de diamanturi ce scârțâie sub picioare.

 

Fumuri albe se ridică în văzduhul scânteios

Ca înaltele coloane unui templu maiestos,

ÂŞi pe ele se aÂşează bolta cerului senină,

Unde luna îÂşi aprinde farul tainic de lumină.

 

O! tablou măreț, fantastic!... Mii de stele argintii

În nemărginitul templu ard ca vecinice făclii.

Munții sunt a lui altare, codrii - organe sonoare

Unde crivătul pătrunde, scotând note-ngrozitoare.

 

Totul e în neclintire, fără viață, fără glas;

Nici un zbor în atmosferă, pe zăpadă - nici un pas;

Dar ce văd?... în raza lunii o fantasmă se arată...

E un lup ce se alungă după prada-i spăimântată!

 

Bag ceva in ea iarna! :cheers:

 

Fratilor bagati aicea cate prostii vreti voi si sa incercam sa lasam celelalte topicuri ca am incercat ieri sa caut o informatie si a trebuit sa citesc o stiva de balarii si telenovele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...