Sari la conținut

Postări Recomandate

oare de ce sunt uni invidiosi?

concurenta nu doarme..... :huh:

citez din PM:

rugaminte ( From: lombardia )

dragule... incerc sa fiu de treaba, incerc sa fiu prieten. Nu vreau s-o iei in nume de rau dar din partea ta nu mi se pare deloc educat sa iti speli.... pe topicul acela. Incearca te rog sa-ti deschizi un topic si singur, nu este deloc complicat si in acest fel ai si tu imaginea personalitatii tale(care sigur este diferita fata de a mea)

Cu re...

lombardia is a member of the Membru group and has 49 posts.

Sent on: 27 minutes ago

citat end.

 

Dragule nu ma supar, dar nu uita in momentul cind cineva a deschis un Topic si tu te-ai folosit de el citez:"Va propun pe aceasta cale on magazin nou unde veti gasi cateva produse din cele despre care se vorbeste aici......"

 

stai linistit eu nu incerc, eu ramin prieten cu tota lumea si vreau sa-i multumesc pe toti, mersi oricum....

P.S. intradevar, ai dreptate, cu asta dai dovada ca avem imagini de personalitatii diferite.... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

oare de ce sunt uni invidiosi?

concurenta nu doarme..... :D

citez din PM:

rugaminte ( From: lombardia )

dragule... incerc sa fiu de treaba, incerc sa fiu prieten. Nu vreau s-o iei in nume de rau dar din partea ta nu mi se pare deloc educat sa iti speli.... pe topicul acela. Incearca te rog sa-ti deschizi un topic si singur, nu este deloc complicat si in acest fel ai si tu imaginea personalitatii tale(care sigur este diferita fata de a mea)

Cu re...

lombardia is a member of the Membru group and has 49 posts.

Sent on: 27 minutes ago

citat end.

 

Dragule nu ma supar, dar nu uita in momentul cind cineva a deschis un Topic si tu te-ai folosit de el citez:"Va propun pe aceasta cale on magazin nou unde veti gasi cateva produse din cele despre care se vorbeste aici......"

 

stai linistit eu nu incerc, eu ramin prieten cu tota lumea si vreau sa-i multumesc pe toti, mersi oricum....

P.S. intradevar, ai dreptate, cu asta dai dovada ca avem imagini de personalitatii diferite.... :ok:

:crack: esti de coma!

invidie? pe ce as putea fii invidios? ar trebui sa ma cobor ca sa se intample asa ceva. Magazinul acela nu va produce niciodata atat incat sa depaseasca veniturile pe care le am prin alte parti, acela face parte din pasiunea pt moto si motoristi - chestie pe care insa nu ma astept ca TU s-o intelegi.

Daca am trimis PM si nu ti-am scris pe topic, am facut-o pentru tine dar daca tot iti place spectacolul, spectacol sa fie!

Mai presus de toate, asa cum am scris si-n mesajul personal, fiecare cu personalitatea lui. Nu sunt unul care sa linga acadeaua vecinului si mai ales cand aceasta este plina de balarii. Ca sa ma intelegi, accept sa iti pui cartonul in fata ferestrei mele dar cand urlii "oale, vase jena" chestia incepe sa prinda mucegai. Priveste putin profilul meu si apoi vezi cum arata al tau. Suntem 2 personalitati diferite, la mine-i totul simplu si direct, nu am nevoie de adaugari si desene animate. ACESTA ar fi principalul motiv pentru care nu sunt deacord cu ceea ce se intampla acolo. Nu am nimic cu tine si nu am cu nimeni, apreciez ca exista o diversitate, dar tin la ceea ce ma reprezinta si nu vreau sa imi fie mazgalit.

REPET! nu este ceva personal! Am preferat mereu prietenii dar, daca tu vrei putem s-o facem sa devina personala chestia asta!

Forumisti scuzati spectacolul!

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D esti de coma!

invidie? pe ce as putea fii invidios? ar trebui sa ma cobor ca sa se intample asa ceva. Magazinul acela nu va produce niciodata atat incat sa depaseasca veniturile pe care le am prin alte parti, acela face parte din pasiunea pt moto si motoristi - chestie pe care insa nu ma astept ca TU s-o intelegi.

Daca am trimis PM si nu ti-am scris pe topic, am facut-o pentru tine dar daca tot iti place spectacolul, spectacol sa fie!

Mai presus de toate, asa cum am scris si-n mesajul personal, fiecare cu personalitatea lui. Nu sunt unul care sa linga acadeaua vecinului si mai ales cand aceasta este plina de balarii. Ca sa ma intelegi, accept sa iti pui cartonul in fata ferestrei mele dar cand urlii "oale, vase jena" chestia incepe sa prinda mucegai. Priveste putin profilul meu si apoi vezi cum arata al tau. Suntem 2 personalitati diferite, la mine-i totul simplu si direct, nu am nevoie de adaugari si desene animate. ACESTA ar fi principalul motiv pentru care nu sunt deacord cu ceea ce se intampla acolo. Nu am nimic cu tine si nu am cu nimeni, apreciez ca exista o diversitate, dar tin la ceea ce ma reprezinta si nu vreau sa imi fie mazgalit.

REPET! nu este ceva personal! Am preferat mereu prietenii dar, daca tu vrei putem s-o facem sa devina personala chestia asta!

Forumisti scuzati spectacolul!

:ok:

:huh:

ce plin de sine, apropo desenele animate au si ele intelesul lor...

nu am vrut nici eu sa fac spectacol

la ce te referi cu balariile? la chinezane? nustiu care din noi are asa ceva? gindeste!

iar daca tu judeci pe cineva dupa profil.....atunci Good Luck!

Nu ma intereseaza nici ce faci si nici ce o sa faci in continuare cu profitul tau, vreau doar sa mergem pe doua carari diferite....

 

 

 

--- Mesaj completat în 31 Mar 2008 17:01 -------------

:crack:

ce plin de sine, apropo desenele animate au si ele intelesul lor...

nu am vrut nici eu sa fac spectacol

la ce te referi cu balariile? la chinezane? nustiu care din noi are asa ceva? gindeste!

iar daca tu judeci pe cineva dupa profil.....atunci Good Luck!

Nu ma intereseaza nici ce faci si nici ce o sa faci in continuare cu profitul tau, vreau doar sa mergem pe doua carari diferite....

 

sunt mindru de desenele animate ale mele

 

deoarece

 

sunt ale mele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti!

Niste prieteni ai mei din Ungaria cu motoare de BMW F650 GS vor sa faca o tura peste doua saptamani prin Ardeal. M-au rugat sa ma interesez cum e vremea cu zapada in munti. Ruta lor ar fi: Odorheiu Secuiesc-Sighisoara-Sibiu-Alba Iulia. Eu am fost acum trei ani pe la voi. si am vazut zapada ca lumea. Daca puteti sa ma ajutati cu niste informatii, va multumesc anticipat.

Va doresc un sezon nou plina de clipe faine de neuitat.

Toni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: esti de coma!

invidie? pe ce as putea fii invidios? ar trebui sa ma cobor ca sa se intample asa ceva. Magazinul acela nu va produce niciodata atat incat sa depaseasca veniturile pe care le am prin alte parti, acela face parte din pasiunea pt moto si motoristi - chestie pe care insa nu ma astept ca TU s-o intelegi.

Daca am trimis PM si nu ti-am scris pe topic, am facut-o pentru tine dar daca tot iti place spectacolul, spectacol sa fie!

Mai presus de toate, asa cum am scris si-n mesajul personal, fiecare cu personalitatea lui. Nu sunt unul care sa linga acadeaua vecinului si mai ales cand aceasta este plina de balarii. Ca sa ma intelegi, accept sa iti pui cartonul in fata ferestrei mele dar cand urlii "oale, vase jena" chestia incepe sa prinda mucegai. Priveste putin profilul meu si apoi vezi cum arata al tau. Suntem 2 personalitati diferite, la mine-i totul simplu si direct, nu am nevoie de adaugari si desene animate. ACESTA ar fi principalul motiv pentru care nu sunt deacord cu ceea ce se intampla acolo. Nu am nimic cu tine si nu am cu nimeni, apreciez ca exista o diversitate, dar tin la ceea ce ma reprezinta si nu vreau sa imi fie mazgalit.

REPET! nu este ceva personal! Am preferat mereu prietenii dar, daca tu vrei putem s-o facem sa devina personala chestia asta!

Forumisti scuzati spectacolul!

:burnout:

 

DESTUL

 

un om de calitate aduce lucruri de calitate :hug:

asta-i Cocosound. de altii nu stiu nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.moto.it/focus/focus01.asp?ID=135

 

doar trageti cu ochiul aici,m aflat ca mai sunt motociclete cu motor diesel si inca unul TURBO

cine stie ceva italiana poate intelege

va salut cu respect :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: :finger: :moron: :peace: ce bine ne mai putem exprima si noi undeva,ca afara nu mai poti iesi uite ce vreme de tot......................!!!!!!!!!!!!!!!

de ce urat amu am ajuns acasa. pe toata ploaia aia am fost in oras si nu m-or udat stropii cat masinile si tirurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drumul pana la avrig nu este bun, bucata pana la giratoriu vestem este buna, iar inainte de avrig dupa podul acela este bun doar ca exista o diferenta de nivel intre asfalt nou si cel vechi

ati observat ceva in poza ? uitativa un pic sunt curios cine mai observa, la noi mai este mult pana acolo, motocicletele sunt asezate frumos nu ca la mars, puse cum tot aiurea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...