Sari la conținut

Postări Recomandate

on topic: no comment!

off topic: triumph-ul e biju!!!

...sa-l vezi cand va fi gata...... :moto:

 

de azi inainte esti vedeta in Sibiu B.O.U.L.E!!! toata lumea se uita dupa tine. poate te alegi si cu ceva ''cadouri''. sau trebuie sa-ti schimbi mobra...

:wacko:

...devi deja prea personal, cred ca am sa- te strang putin de cravata.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...sa-l vezi cand va fi gata...... :moto:

 

pai la cati ''prieteni'' ai pe aici, numai din cati cunosc eu, nu stiu daca mai apuci sa-i faci ''tunning''...poate te vedem pe tine tunat mai Rambo Fighter. sa le dau si adresa ta?

 

B) :P :wacko:

 

mai fa o pauza luptatorule. chiar sa rad toata ziua si toata noaptea de tine ma plictisesc...esti un lucru plictisitor. un lucru, normal... :wacko: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la cati ''prieteni'' ai pe aici, numai din cati cunosc eu, nu stiu daca mai apuci sa-i faci ''tunning''...poate te vedem pe tine tunat mai Rambo Fighter. sa le dau si adresa ta?

 

:wacko: :wacko: :moto:

...chiar te rog, insa nu ti-ai facut temele cum trebuie, oricum tare as vrea sa-ti prelungesc concediul medical...

 

...chiar te rog, insa nu ti-ai facut temele cum trebuie, oricum tare as vrea sa-ti prelungesc concediul medical...

...toate la timpul lor numai tine, acuma este momentul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...chiar te rog, insa nu ti-ai facut temele cum trebuie, oricum tare as vrea sa-ti prelungesc concediul medical...

 

vai mai Rambo...te-am vazut de mult in film...ai schimbat strategia de razboi? vad ca ai cutia craniana plina de muschi. sa nu cumva sa te doara capul de la atata musculatura inauntru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am ras de Rambo Luptatorul cat am ras la 10 din cele mai bune comedii...

Va invit si pe voi sa va amuzati, rasul nu ingrasa, rasul antreneaza muschii abdominali, deci e un bun prilej pentru oricine. Recunosc, pentru mine e cel mai bun tratament. Sunt norocos ca am intalnit asa un exemplar ca Rambo asta, caci de mult nu am mai facut abdomene...

:moto: :wacko: :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am ras de Rambo Luptatorul cat am ras la 10 din cele mai bune comedii...

Va invit si pe voi sa va amuzati, rasul nu ingrasa, rasul antreneaza muschii abdominali, deci e un bun prilej pentru oricine. Recunosc, pentru mine e cel mai bun tratament. Sunt norocos ca am intalnit asa un exemplar ca Rambo asta, caci de mult nu am mai facut abdomene...

:moto: :wacko: :wacko:

 

...interesant si chiar educativa comparatia dar atunci cind ideiile dispar fara niciun fel de explicatie parodierea dictaturi este calea cea mai distractiva. Cum in societate este nevoie de o varietate cit mai mare de indivizi si idei si este o absurditate uniformitatea de gindire fiecare isi gaseste locul si functia lui unica. Neincrederea in autoritati ma caracterizat din totdeauna dar mai ales cind autoritatile fac eforturi sa manipuleze masele.

Cu siguranta imi place acest joc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...interesant si chiar educativa comparatia dar atunci cind ideiile dispar fara niciun fel de explicatie parodierea dictaturi este calea cea mai distractiva. Cum in societate este nevoie de o varietate cit mai mare de indivizi si idei si este o absurditate uniformitatea de gindire fiecare isi gaseste locul si functia lui unica. Neincrederea in autoritati ma caracterizat din totdeauna dar mai ales cind autoritatile fac eforturi sa manipuleze masele.

Cu siguranta imi place acest joc....

 

Pus astfel în lumina, ancorat in sinergia faptelor, recursul la universalitate nu eludeaza meandrele concretului.

 

OOOAUUU! Is instupefiat. Limba gramatica suck's (adica suge).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pus astfel în lumina, ancorat in sinergia faptelor, recursul la universalitate nu eludeaza meandrele concretului.

 

OOOAUUU! Is instupefiat. Limba gramatica suck's (adica suge).

suge? ... bine ca nu impunge...

;) :D :angry:

:blink:

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...interesant si chiar educativa comparatia dar atunci cind ideiile dispar fara niciun fel de explicatie parodierea dictaturi este calea cea mai distractiva. Cum in societate este nevoie de o varietate cit mai mare de indivizi si idei si este o absurditate uniformitatea de gindire fiecare isi gaseste locul si functia lui unica. Neincrederea in autoritati ma caracterizat din totdeauna dar mai ales cind autoritatile fac eforturi sa manipuleze masele.

Cu siguranta imi place acest joc....

 

 

ai cam fentat scoala...sau e o traditie de familie :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai cam fentat scoala...sau e o traditie de familie ;)

ce zici nene? :angry: is mai multi ? :blink:

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....dezinteresul e mai tare decat curiozitatea si dorinta de a scrie corect, sau macar un pic mai normal......

cat despre familie este o traditie, am un var de 12 ani, ar vrea sa-ti dea niste ore de cross...........

 

nu am spus ca ma pricep la cross, nu am spus ca am facut cross vreodata si nici nu vreau sa ma pricep. asa ca luna asta sunteti someri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care aveti pe acasa Autoroute - Michelinroute sau ceva program asemanator?10x.

 

cred ca mai am autorute numa ca il am pe cel cu versiunea din 2000 si aia nu cred ca ii buna daca vrei sa o introduci in sistem gps ....michelin ..este pe net. Adresa www.viamichelin.com.

Daca ai nevoie de transport , sau orice costuri ,consultanta legat de anumite rute transport , km ...orice ...bineinteles ca te ajut . 1 bere pe zi costa!

Editat de AxL_FzR_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca in toate filmele americane, asemeni celor cu Tom Cruise, cand merge pe o roata sa o faca pe tanti ''studenta'' sa se ude de dupa gardul viu din gradina cand il vede pe erou, de asa un deznodamant trebuie sa aiba parte si eroul nostru , Rimbo Fighter. Cu aceasta ocazie, toata echipa, moderatorii, regizorii, cameramanii, admiratorii etc., ureaza acestuia un sincer "la multi ani'', caci n-am mai ras de mult de cand ai plecat in piata dupa ceapa verde, iti dedicam urmatoarea melodie:

http://www.youtube.com/watch?v=PzPsH5MNCX4

 

Sper din tot sufletul sa fie pe placul tau, ma rog la asta zi de zi, sper ca nu te-am dezamagit, promit ca ma antrenez zi de zi astfel incat sa fiu pe masura ta, la aceeasi categorie.

Meritai ceva care sa te unga la suflet, poate o sa am o sansa in runda a 12-a...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am spus ca ma pricep la cross, nu am spus ca am facut cross vreodata si nici nu vreau sa ma pricep. asa ca luna asta sunteti someri...

Eu zic sa te bagi ,cine stie cand te mai intalnesti cu asa oferta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca o data, asa ca pe vremuri cand mergea Rambo Fighter prin Vietnam, avea un waklman la cingatoare si pe caseta repeat forever band!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=PzPsH5MNCX4

Vai mai Dorine! da' cum de stii tu de melodia asta? muhahahahahahahahahaha...awaaaaaai!!!! Totusi bine ca nu a fost o manea fratica!!! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai mai Dorine! da' cum de stii tu de melodia asta? muhahahahahahahahahaha...awaaaaaai!!!! Totusi bine ca nu a fost o manea fratica!!! :eek:

 

vai Nico ai stricat prezentarea!

 

fara manele, nu avem voie, nu stim ce sunt alea. am auzit de mel. asta si ma gandeam ca i-ar fi potrivita lui Rimbo sa se calmeze, maine o sa va spun si ce are in frigider pe raftul al doilea, poimaine o sa va spun si ce deceptii a suferit in dragoste. pana atunci, sa mai ascultam o data piesa, doar e seara lui!

http://www.youtube.com/watch?v=PzPsH5MNCX4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai Nico ai stricat prezentarea!

 

Relax Miss Gheorghiu, prezentarile sau facut deja de mult….

 

ca in toate filmele americane, asemeni celor cu Tom Cruise, cand merge pe o roata sa o faca pe tanti ''studenta'' sa se ude de dupa gardul viu din gradina cand il vede pe erou, de asa un deznodamant trebuie sa aiba parte si eroul nostru , Rimbo Fighter. Cu aceasta ocazie, toata echipa, moderatorii, regizorii, cameramanii, admiratorii etc., ureaza acestuia un sincer "la multi ani'', caci n-am mai ras de mult de cand ai plecat in piata dupa ceapa verde, iti dedicam urmatoarea melodie:

http://www.youtube.com/watch?v=PzPsH5MNCX4

 

Sper din tot sufletul sa fie pe placul tau, ma rog la asta zi de zi, sper ca nu te-am dezamagit, promit ca ma antrenez zi de zi astfel incat sa fiu pe masura ta, la aceeasi categorie.

Meritai ceva care sa te unga la suflet, poate o sa am o sansa in runda a 12-a...

…bai tu esti culmea. Ca sa i-ti sustii parerea, cazi in niste extreme ...ridicol nu alta! Uite de asta e tare bun avortul, fiindca ne mai scapa de specimene ca tine…

…Domnule Barbu Dorin, se pare ca i-ti meriti numele cu adevarat, prea mult pui barba (Botul) la orice.. iesti cel mai tare bulibasha in teve…ce ai realizat tu pina acuma aicea? Te-ai luat la cearta cu toata lumea cred ca esti cel mai mare colectionar de ban, warn dorisbforzainter, N-X-R, numele de utilizator „Trotinet“ lau sters de tot, ce credeai ca rezolvi prin postare ta tampita si la caterinca….. Tu esti un exemplu viu in acest sens: se pare c-ai rezultat dintr-un avort terapeutic. In rest, ce pot sa-i mai explic? … se cade a fi apreciat ca atare!!!

…nu stiu daca este momentul potrivit, dar tin neaparat sa-i transmiti doamnei Barbu inca odata multumirile mele ca mi-a vindut ceapa verde mai ieftin in piata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Relax Miss Gheorghiu, prezentarile sau facut deja de mult….

 

 

…bai tu esti culmea. Ca sa i-ti sustii parerea, cazi in niste extreme ...ridicol nu alta! Uite de asta e tare bun avortul, fiindca ne mai scapa de specimene ca tine…

…Domnule Barbu Dorin, se pare ca i-ti meriti numele cu adevarat, prea mult pui barba (Botul) la orice.. iesti cel mai tare bulibasha in teve…ce ai realizat tu pina acuma aicea? Te-ai luat la cearta cu toata lumea cred ca esti cel mai mare colectionar de ban, warn dorisbforzainter, N-X-R, numele de utilizator „Trotinet“ lau sters de tot, ce credeai ca rezolvi prin postare ta tampita si la caterinca….. Tu esti un exemplu viu in acest sens: se pare c-ai rezultat dintr-un avort terapeutic. In rest, ce pot sa-i mai explic? … se cade a fi apreciat ca atare!!!

…nu stiu daca este momentul potrivit, dar tin neaparat sa-i transmiti doamnei Barbu inca odata multumirile mele ca mi-a vindut ceapa verde mai ieftin in piata

 

 

Esti praf! nota 4! stai jos! canta la alta masa. n-am maruntis pentru tine. asculta in continuare melodia ta preferata. bulibasa e ma-ta si toata familia ta de analfabeti.

Ti se pare ciudat un nume si razi singur? Ti se pare ca uimesti pe cineva cu asta? Te inseli mai pui de vaca ce esti...

 

Mi se pare normal sa amintesti numele unora care au trecut clasa cu brio si nu au ramas repetenti ca tine la gramatica limbii romane...din pacate, aici ramai singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nico nu-i da ''fructe'' animalului ca are biceps serios. Nu ma mir, toata ziua stand printre crengi, sa vada ''de sus'' oamenii si sa se manifeste in modul pe care-l stie cel mai bine. Caz de copil nefericit ajuns stresat ca nu il aplauda lumea cand il viziteaza la gradina zoologica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...