Sari la conținut

Postări Recomandate

am gasit diverse chestii interesante pe acilea

 

http://www.kaki.ro/

 

http://www.military-shop.ro/

 

mai ales casti pentru chopperisti..superpret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut tuturor,

Nu stiu unde puteam posta - 'free talk' mi s-a parut cel mai potrivit.

 

Trebuie sa ajung in Sibiu la un eveniment si trebuie sa ma cazez undeva pe calea Dumbravii, spre Hotel Palace.

Anul trecut am fost cu mobra si am gasit o pensiune de 4 stele parca pe Dumbravii, pe partea dreapta, peste o cale ferata (sper ca nu ma insel; era perpendiculara pe dumbravii dar strada probabil are alt nume; la marginea unei zone cu case, dupa, incepea o 'padurice')

Imi puteti da un indiciu ca nu am dupa ce o gasi pe net si oamenii au fost f draguti, vreau sa stau acolo dar nu mai am nici un contact.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

cred ca de pensiunea asta e vorba

http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/Sibiu/...asa_Elixia.html

 

bun venit la sibiu!

post-10629-1238170905_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thx, asta e!

 

Am mai stat la o pensiune micuta si cocheta cu gazde deosebite - Maria.

Tot 4 stele/margarete asta pentru ca dupa ce-am facut Transfagarasanul cu moto am zis sa ma rasfat :scratch:

Am nimerit in timpul unui festival in orasul vechi, a fost super.

 

Aveti un oras minunat, pentru mine pare alta tara. Pastrati-l asa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Sarbatori fericite motociclistilor din Sibiu.

Sa va aduca iepurasu' sanate si bani... ca de restul va descurcati.

 

Salut prieteni, la fel, va doresc Sarbatori Fericite si toate cele bune.

 

As vrea sa aruncati o privire pe urmatorul Link, sunt oferte foarte bune.

 

Stadler Online

 

Respect si numai bine.

Editat de cocosound
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite tuturor motociclistilor!

Sa ne vedem sanatosi

 

 

LA FEL SI DIN PARTEA MEA :laugh: si mai ales la MOTOCICLISTE

Sint tare curios pe unde mai "ciocnesti" TU OOLE ca ai disparut cu totul :wink: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa baraj se face o birfucatie, pe stanga mergi la paltinis si iezerul mare, iar in fata la fantanele

daca faci stanga dupa o jumatate de ora ajungi iar la o birfucatie, stanga duce la paltinis, dreapta duce la craciuneasa, iezerul mare si mic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa baraj se face o birfucatie, pe stanga mergi la paltinis si iezerul mare, iar in fata la fantanele

daca faci stanga dupa o jumatate de ora ajungi iar la o birfucatie, stanga duce la paltinis, dreapta duce la craciuneasa, iezerul mare si mic

multam fain Vali. am vrut sa dau o fuga cu camila pana la iezere daca se poate. asta dupa ce imi aranjez oasele pe orizontala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam fain Vali. am vrut sa dau o fuga cu camila pana la iezere daca se poate. asta dupa ce imi aranjez oasele pe orizontala :)

 

multa sanatate Dorine!!!!!!!!!!!!!

sa te faci bine!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acest traseul il stiu foarte bine

inainte de craciuneasa cu vreo 2-3 km pe dreapta in padure este un brad vechi de vreo 100 de ani, trunchiul este asa de gros incat trebuie 9 persoane sal inconjoare, poate exagerez numarul mare de persoane poate din cauza reliefului, destul de accidentat,

dupa ce ai ajuns la craciuneasa mai mergi aproximativ 1-2 km distanta este un grup de 3 cabane si un canton silvic, Niculesti, inainte de acest grup de cabane este valea vesineului

vei mai merge cam 15-20 minute ajungi la cabana Z (ziaristilor nu stiu daca mai este locuibila)

dupa vreo 10 minute de mers pe stanga, pe niste stanci este un brad crescut in varf, este uscat, se numeste "la biserica"

iar dupa vreo 10 minute este un pod pe stanga si un drum care urmareste aproximativ 1 km cursul raului mic, acolo este o mica cabana, de acolo pana la iezer faci 2 ore pe jos, mers lejer si cu multe popasuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@speedy_alien

Din partea mea ai tot respectul. Abia de la interviu aflasem de accidentul tau. Faptul ca te-ai suit in continuare pe motocicleta si ca mai practici si offroad (care nu e o kestie usoara) este remarcabil. Si luand in considerare operatia avuta, lipsa ta de la mars este perfect justificata.

Respect. Si data viitoare cand o sa te vad la o intrunire de-a motociclistilor (ca am vazut ca ai mai venit pe acolo) o sa vin la tine sa te salut.

 

@sinister_bya

Nu cred ca ti se va implini vreodata "visul" sa te intalnesti cu mine la o poveste. Nu cred ca avem subiecte comune de discutie.

Inainte de toate trebuie sa te maturizezi. Discutie nu inseamna luat la misto. Sau daca asta este ideea ta de discutie atunci... asa cum spuneam... nu avem subiecte comune.

Si apropo de replica ta:

"Si ca sa nu uit, la marsul moto de anul trecut ghici cine a dat interviu la presa????

Bravo! Ai ghicit! ... sinister_bya si speedy_allien"

Nu te mai umfla in pene. Lasa pe altii sa te laude pentru ceea ce ai facut. Sau ti se pare ca ai fost stralucita la interviul de anul asta?

Iti spun eu: nici poveste.

Si inca ceva: cred ca m-ai inteles gresit de la inceput. Eu nu duc un razboi cu tine sau cu speedy sau cu bimbo. Asta a fost impresia mea dupa ce am citit cateva luni bune forumul asta si am incercat sa va spun parerea mea. De aceea consider ca reply-ul tau cu "prajturica si suculet" a fost complet aiurea, ca sa nu spun deplasat. Daca nu ma cunosti deloc atunci puteai sa presupui si ca am de 2 ori varsta ta si atunci propunerea suna ca dracu'.

Succes pe mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai calculeaza inca o data varsta ta si varsta mea....si o sa vezi ca nu iti da bine:)

Am schimbat topicul acum schimbam tonul: trecem pe vesel ca deja am migrene de la conversatiile serioase.

Io numa' ziceam ca puteai sa presupui. Da' am facut facultatea de cifre si nu mi-a trecut prin cap sa ma uit la profil la tine sa vad cati ani ai.

Da' sa fiu al cucului (ca si asa se discuta de cuc pe un alt topic) daca nu ar fi trebuit sa imi treaca prin cap. Dar unde e capul mic (casca S spre XS - ca sa inteleaga motociclistii ce e aia cap mic) si creierul mai si joaca inauntru nu te poti astepta la prea multa inteligenta.

Socoteala as fi putut sa o fac. De clasele de aritmetica am trecut. Cu 5 da' am trecut.

Si acum uite cum aberez aiurea pe forumurile de motociclisti.

Inca ceva: aia care ma vedeti in viata reala sa nu faceti misto de mine ca ma supar. De mine fac misto numa' io ca sunt singurul pe care il accept sa ma ia peste picior.

Ce naiba. Mi s-au terminat subiectele comice de discutie....

 

Bimbooooo... unde esti omuleeee...

Fa un post sa avem despre ce vorbi.

Da' sa fie ceva de durata. Sa putem sa aberam cu spor pe tema aia.

Hai ca astept cu interes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am schimbat topicul acum schimbam tonul: trecem pe vesel ca deja am migrene de la conversatiile serioase.

Io numa' ziceam ca puteai sa presupui. Da' am facut facultatea de cifre si nu mi-a trecut prin cap sa ma uit la profil la tine sa vad cati ani ai.

Da' sa fiu al cucului (ca si asa se discuta de cuc pe un alt topic) daca nu ar fi trebuit sa imi treaca prin cap. Dar unde e capul mic (casca S spre XS - ca sa inteleaga motociclistii ce e aia cap mic) si creierul mai si joaca inauntru nu te poti astepta la prea multa inteligenta.

Socoteala as fi putut sa o fac. De clasele de aritmetica am trecut. Cu 5 da' am trecut.

Si acum uite cum aberez aiurea pe forumurile de motociclisti.

Inca ceva: aia care ma vedeti in viata reala sa nu faceti misto de mine ca ma supar. De mine fac misto numa' io ca sunt singurul pe care il accept sa ma ia peste picior.

Ce naiba. Mi s-au terminat subiectele comice de discutie....

Ce aveti mah ?... s-a umflat orezu-n voi ? ...

 

PS sunt de parere ca umorul implica inteligenta(altfel nu se poate), altfel este hărhăială iar dupa o anumita varsta ... :) ... prostie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...