Sari la conținut

Postări Recomandate

nu mai! nu ne mai certam.

doar am zis ca am trecut la umor.

yuk-ule(le) ! si tu te iei de varsta mea? :bigstar:

si daca demonstrez ca nu am umor is prost? :finger:

hai numa' hai.

si pe urma e free talk. asa ca talk si io free.

si io nu ma cert cu nimeni ca sunt pacifist.

zice omu' o parere si voi sariti cum sar copiii in curtea scolii: "BATAIEEEEEEE"

si uite asa se mai misca si topicurile de pe sibiu.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

N-am mai vazut clip-ul asta - astia au acoperit, intr-o mare gluma, in 5 minute toata istoria rock-ului, fara sa jigneasca totusi pe nimeni - is extraordinari. Cre'ca, alaturi de Rolling Stones, sunt una din cele mai versatile si vesele trupe din cate au existat vreodata. Sper sa vina si la noi pana sa decedam, nici eu nici ei. Dar nu ca AC/DC ca-mi tai venele. Fain link. Danke.

 

Azi mi-am luat bilete la ARTMANIA. De vineri se scumpesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai! nu ne mai certam.

doar am zis ca am trecut la umor.

yuk-ule(le) ! si tu te iei de varsta mea? :D

si daca demonstrez ca nu am umor is prost? :D

hai numa' hai.

si pe urma e free talk. asa ca talk si io free.

si io nu ma cert cu nimeni ca sunt pacifist.

zice omu' o parere si voi sariti cum sar copiii in curtea scolii: "BATAIEEEEEEE"

si uite asa se mai misca si topicurile de pe sibiu.

:D

;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai vazut clip-ul asta - astia au acoperit, intr-o mare gluma, in 5 minute toata istoria rock-ului, fara sa jigneasca totusi pe nimeni - is extraordinari. Cre'ca, alaturi de Rolling Stones, sunt una din cele mai versatile si vesele trupe din cate au existat vreodata. Sper sa vina si la noi pana sa decedam, nici eu nici ei. Dar nu ca AC/DC ca-mi tai venele. Fain link. Danke.

 

Azi mi-am luat bilete la ARTMANIA. De vineri se scumpesc.

 

ma bucur ca ti-a placut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea ta e cam naspa.........pt ce sa-l iertati pe Bimbo?

 

:baldy:

 

Fiecare are motivele lui, mai Bimbo.

Vezi batrane ca se aplica doar trei puncte d.p.d.v. gramatical dupa cuvantul : ''naspa''.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mersi domnule profesor, daca ai fi asa bun si cu mo...., pardon bicicletele tale................

 

Nu toti sunt dotati ca tine din punct de vedere material. stai mai rau cu altele...care nu se mai pot acumula nici introduse fortat intr-un sistem central defect.

''Omul'' misterios, aproape de infatisare involuntara.

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu toti sunt dotati ca tine din punct de vedere material. stai mai rau cu altele...care nu se mai pot acumula nici introduse fortat intr-un sistem central defect.

''Omul'' misterios, aproape de infatisare involuntara.

 

:baldy:

incepi sa-ma cam calci pe sistemul central.........eu cel putin numai depind de "mamica"...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incepi sa-ma cam calci pe sistemul central.........eu cel putin numai depind de "mamica"...

 

De data asta nu ai luat corect notite in agenda. Te cam balbai mai Bimbo, nu stiu de ce. Oare ai pierdut pagina din agenda cu datele despre mine? Sau ai emotii ca ar putea sa afle motociclistii pe care i-ai atacat cate ceva concret despre tine? E o presimtire de a domnului Bimbo Luptatorul.

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De data asta nu ai luat corect notite in agenda. Te cam balbai mai Bimbo, nu stiu de ce. Oare ai pierdut pagina din agenda cu datele despre mine? Sau ai emotii ca ar putea sa afle motociclistii pe care i-ai atacat cate ceva concret despre tine? E o presimtire de a domnului Bimbo Luptatorul.

:baldy:

...hai sa vedem. Cine va fi balbaitul? Te provoc...., scrie si tu ceva concret. P.M- uri am primit multe cu diferite optiuni :wacko:. Dar ma rog, fi si tu pe fata.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...hai sa vedem. Cine va fi balbaitul? Te provoc...., scrie si tu ceva concret. P.M- uri am primit multe cu diferite optiuni :wacko:. Dar ma rog, fi si tu pe fata.....

 

 

stai batrane ai rabdare. toate la timpul lor. nu asa ai invatat din experienta ta de viata? sa nu creada lumea ca esti asa in varsta. esti in putere, sa zicem asa... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CAUT SI EU UN MOTOCICLIST DE LA VOI. ARE O HONDA CBR F4I AN FAB CAM 2000-2002, E ROSIE SI ARE LA NUMAr CEVA GEN BZZ SAU BBZ. a fost de 1 mai la mare.

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Bimbo Rambo mai nou razi singur?

N-am relatat in ''Tribuna'' deoarece era discriminare pentru tine, ai ratat in viata placerea de a parcurge o fila scrisa negru pe alb. Nici acum nu ar fi prea tarziu, dar cu problemele tale, mi-e greu sa mai sper ca o vei face vreodata...

Mai stiu ceva despre tine: ai fost ''pizzer'' in Italia si erai mereu conectat la buletinele de stiri. Normal, traduse de un coleg amabil...Cat despre premierul Italiei nu cred ca stii mai nimic...L-ai vazut si tu o data la televizor si ti-ai notat in agenda trasaturile lui fizice...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Bimbo Rambo mai nou razi singur?

N-am relatat in ''Tribuna'' deoarece era discriminare pentru tine, ai ratat in viata placerea de a parcurge o fila scrisa negru pe alb. Nici acum nu ar fi prea tarziu, dar cu problemele tale, mi-e greu sa mai sper ca o vei face vreodata...

Mai stiu ceva despre tine: ai fost ''pizzer'' in Italia si erai mereu conectat la buletinele de stiri. Normal, traduse de un coleg amabil...Cat despre premierul Italiei nu cred ca stii mai nimic...L-ai vazut si tu o data la televizor si ti-ai notat in agenda trasaturile lui fizice...

... am venit in aceasta camera doar sa-ti transmit ca merg in urmatoarea camera (adica, la toaleta) sa- mi exprim parerea despre tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CAUT SI EU UN MOTOCICLIST DE LA VOI. ARE O HONDA CBR F4I AN FAB CAM 2000-2002, E ROSIE SI ARE LA NUMAr CEVA GEN BZZ SAU BBZ. a fost de 1 mai la mare.

 

cunoastem, ce sa transmit?

Editat de Deer T-Ace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... am venit in aceasta camera doar sa-ti transmit ca merg in urmatoarea camera (adica, la toaleta) sa- mi exprim parerea despre tine...

 

credeam ca mergi sa tragi apa peste doua gunoaie: primul ar fi asta,

/index.php?showtopic=349573

iar al doilea tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miroase a invidie... :moto:

 

de azi inainte esti vedeta in Sibiu B.O.U.L.E!!! toata lumea se uita dupa tine. poate te alegi si cu ceva ''cadouri''. sau trebuie sa-ti schimbi mobra...

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...