Sari la conținut

Moto Craciunitele Te Invita La Bal!


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

knight multumim mult de oferta, pacat ca nu s-a putut pune in practica!

 

Scopul a fost atins: 5000 de Ron intr-o seara organizata cu buget redus spre 0 cred ca e o suma.

 

 

Din cei 5 lei pe care i-ati dat pe berea romaneasca o parte (1.5 ron) o primim tot pentru ADAM, gratie gazdelor noastre cu suflet mare.

 

 

Ce pot sa zic, multumesc din suflet ca ati venit, petrecerea nu a decurs asa cum trebuia, motiv pentru care imi cer scuze! Daca v-ati si distrat tot e bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

knight multumim mult de oferta, pacat ca nu s-a putut pune in practica!

 

Scopul a fost atins: 5000 de Ron intr-o seara organizata cu buget redus spre 0 cred ca e o suma.

Din cei 5 lei pe care i-ati dat pe berea romaneasca o parte (1.5 ron) o primim tot pentru ADAM, gratie gazdelor noastre cu suflet mare.

Ce pot sa zic, multumesc din suflet ca ati venit, petrecerea nu a decurs asa cum trebuia, motiv pentru care imi cer scuze! Daca v-ati si distrat tot e bine!

Ne-am distrat, a fost super mai ales ca am fost la primul eveniment de gen :crack: Nu va faceti probleme, petrecaretii nu stiau 'cum trebuia' sa iasa deci ne-am bucurat foarte mult de cum a iesit. Inca odata felicitari pentru initiativa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija cum vorbesti.

mane, eu unu nu am nimic cu tine, dar neintelegand care e situatia le-ai atacat dur pe craciunitele de la party, pt ca nu-s tarfe de gossip ci motocicliste, multe dintre ele iubitele unor motociclisti cunoscuti(chiar si neveste, chiar cu copii acasa), pe care poate ii cunosti...te-ai cam grabit cu posturile alea :crack: si n-a dansat niciuna la bara, ci au fost foarte grijulii, chinuindu-se cu urna si bolul pt tombola sa intampine toti invitatii :D se va da la motomagia din ce stiu, si atunci o sa se vada mai bine ca nu a fost o destrabalare sodomeasca, ci un party frumos, cu bun simt, care a ajutat la strangere de fonduri...

 

mi se pare extrem de imorala si de prost gust folosirea stimulentelor sexuale (cu sau fara acordul sotilor si/sau copiilor) pentru strangerea de fonduri in scopuri caritabile. Si cu asta mi-am spus parerea, fie ca va convine sau nu.

 

la faza cu sexul ca stimulent, ma mir ca nu a gandit nimeni pana acum asta, dar nu e chiar asa, pt ca eu zic ca fondurile nu s-au strans pe baza de craci sau sex cum se glumea, ci pe baza de alcool :-L eu unu am aflat abia apoi de ce dadeam 5 ron pe ursus, si acum chiar nu regret ca am baut ca vita :D romanu vine la bauta impreuna cu prietenii, nu la craci :lol:

 

nota 10 pt fete :crack:

 

PS: sa fie treaba inteleasa, lumea nu s-a dus sa vada buci(eu unu nu m-am dus...abia mi se furase motoru si numai de asta nu-mi ardea) ci sa se distreze, si daca unele persoane prezente zic ca nu a iesit fain ca nu s-au distrat, eu tind sa cred ca daca vrei, te distrezi, daca nu, nu....muzica, bere, si compania prietenilor sa fie, si nu are cum sa nu iasa frumos :) si a iesit...pana la urma a fost o actiune caritabila, iar faza cu craciunitele nu a fost pt a atrage "clienti" ci pt a da putia culoare acelui eveniment organizat la inceput de sarbatori :D

 

@craciunite: hai ca lansez eu ideea daca nu a fost deja lansata: de pasti va costumati in iepurasi, nu?(stiti de care) :puke:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija cum vorbesti.

Nu pot sa-tzi spun decat ca esti de "admirat" :crack: , ai citit tot de pe topicul acesta , ai vazut ca ai facut niste afirmatzii gratuite si nishte jigniri fara rost , si in loc sa-tzi ceri scuze ai ales sa te legi de o afirmatzie cu care eu una sunt 100% deacord :crack: Bravo Domnule , eshti idollul meu de-acum :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu pot sa-tzi spun decat ca esti de "admirat" :rock: , ai citit tot de pe topicul acesta , ai vazut ca ai facut niste afirmatzii gratuite si nishte jigniri fara rost , si in loc sa-tzi ceri scuze ai ales sa te legi de o afirmatzie cu care eu una sunt 100% deacord :crack: Bravo Domnule , eshti idollul meu de-acum :rolleyes:

nu e problema mea dar ...pune-te tu in locul celui bolnav si gandeste-te ca niste prieteni(prietene) ar face asa ceva ca sa te ajute...eu cred ca le datorezi scuze,flori si bomboane tuturor fetelor de acolo...daca nu era asa de departe o trimiteam si eu pe nevasta-mea sa fie moto-craciunita si participam la actiune...

 

PS..as fi foooarte incantat ca prietenii mei sa faca asa ceva pentru mine..(la ultimul accident nici macar nu s-au sinchisit sa ma scoata din padure si sa ma duca la spital,si-au vazut mai departe de endureala lor)

 

fetelor ..va respect si va admir pentru ce ati facut..BRAVO...prietenia este cel mai scump lucru si nu se poate cumpara cu toti banii din lume.. :blbl: :( :) :)

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

La salonul de anul asta am vazut cu ochii mei ce inseamna sa contribui chiar si cu foarte putin in a ajuta pe cineva.

Adam Lihor, aratand ca un pusti de varsta lui.

 

Felicitari, multa sanatate si toate cele bune!

 

 

Orl -ule baga pozili sa vada oamenii!

 

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?...st&id=17975

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* Doamne ce veste buna mi-ai dat, Irina! chiar nu mai stiam nimic de Adam.

merci! :)

Ce face Adam, se mai antreneaza? ...Povestea trebuie sa continue. Pe mine una m-ar face mandra..., desi nici macar nu il cunosc personal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...