Sari la conținut

MZ


alexandru1771
 Share

Postări Recomandate

 

Salut! Cumpar magnetou Mz sau ceva care sa se potriveasca pentru a merge fara baterie. Magnetoul meu s-a demagnetizat si nu mai produce curent. Astept oferte. Multam!

 

salut,daca nu ai gasit magnetou,am eu unul perfect

 

 

Salut! Cumpar magnetou Mz sau ceva care sa se potriveasca pentru a merge fara baterie. Magnetoul meu s-a demagnetizat si nu mai produce curent. Astept oferte. Multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

http://mercador.ro/oferta/mz-rt-125-pentru-piese-ID1afKJ.html Salutari din Pascani :) .Am gasit acum ceva timp pe net niste piese de Mz rt 125 si mi-am cumparat ceva (cric,scarite stanga-dreata,maner sa pasager)si pot spune ca sunt perfecte,si pretul e foarte OK(40 lei toate,inca mai puteam negocia dar am lasat asa :) ) Daca mai aveti nevoie careva,de ceva am pus un link,poate va ajuta.

PS:nu am nicio treaba cu omul,nu il cunosc,nu l-am vazut pana acum,am pus asta doar pt cei care doresc ceva piese si cauta mai demult. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Talon vechi sau nou? Fiscalul se poate scoate/

multumesc

Talon vechi.Se poate scoate fiscal.Il am deoarece am avut motocicleta si am dat-o la unu,a tinut-o vreo 2 ani si a dat-o la fier vechi :(( .Si am ramas cu actele,am si certificatul de inmatriculare vechi,tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@emy15, mi se pare de bun simț, vînzător fiind, să faci prețul de plecare pentru a putea negocia. Nu știi cît face? Întreabă-i pe alții, caută pe net, dar nu pe cumpărător. În momentul în care îi ceri cumpărătorului să facă un preț îi comunici, de fapt, că vrei să dai lucrul pe nimic.

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@emy15, mi se pare de bun simț, vînzător fiind, să faci prețul de plecare pentru a putea negocia. Nu știi cît face? Întreabă-i pe alții, caută pe net, dar nu pe cumpărător. În momentul în care îi ceri cumpărătorului să facă un preț îi comunici, de fapt, că vrei să dai lucrul pe nimic.

Ok,Ok.Imi pare rau.Am tot cautat pe net si nu am gasit nimic(am gasit ca vindeau uni dar de pret,nimic)Stie careva cat fac niste acte?

Editat de emy15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, nu mai este cazul.

Am rezolvat situatia astazi prin bunavointa unui prieten de pe forum caruia ii multumesc.

OK.Acum sincer sa fiu nici eu nu m-as (mai )desparti.Poate gagesc ceva fara acte si mi-ar fi de folos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, nu mai este cazul.

Am rezolvat situatia astazi prin bunavointa unui prieten de pe forum caruia ii multumesc.

Cu multă plăcere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand acte mz es carte talon tip nou si cu placuta dp spate se poate scoate fiscal

.... Din ce an , ce capacitate cc ? este cel din prezentare ? la ce bani ? :tomato:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit sa imi dau la schimb ij-ul (jupiter 3) cu un mz es 175/250.Daca aveti si va intereseaza,faceti o oferta aici sau pe PM.Ij-ul il si vand daca gasesc un Mz pe care apoi sa il pot lua.Ij-ul este in stare de functionare(niste mici reglaje nu i-ar strica)cu acte,are atas,in stare de 95% original.Multumesc



Cate kg are un Mz es 250.Ma intereseaza ca sa aflu cat mi-ar lua pentru a transporta prin curier.Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si alta problema.Pot sa il trec direct pe mine.Eu am 16 ani,sau trebuie sa am 18 pentru a detine un bun.Multumesc din nou



120kile

Ok.Mersi foarte fain.Pana la urma cred ca ma duc cu masina dupa el,nici nu stiu.Mersi din nou :cheers:



Alta problema.Sper sa nu va supar chiar cu atatea.:Stiti daca vineri lucreaza fiscul.M-as duce vineri si este la 600-700 km de mine si m-ar interesa daca pot face actele.Multumesc din nou



Mai am o preoblema :crack: :Cat costa o asigurare? Mersi din nou.

Editat de emy15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

100 lei 6 luni. insa daca e pe numele tau ,cred ca sare de 150

Aha.Mersi fain.Eu o trec pe numele lui tata(cred),deci are ceva ani de experienta si cred ca va fi 100 lei.Multumesc tare mult din nou

 

Gata.Am fost azi si am luat-o :mexicanwave: .Este vorba de un Mz Es 175 din 1962 insa are cilindru,pistonul,chiuloasa de Mz Es 250( Nu-i bai)Toate seriile se potrivesc,am facut acte.Poze bag maine ca eu acum am ajuns si nu am avut timp sa fac( am plecat de la 1 :( )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...