Sari la conținut

are cineva virago?


Stimpy
 Share

Postări Recomandate

Deci Virago am eu, dar asta stii :cheers: , mai are Ares666 si Silver.

Si or mai fi si altii dar nu-i stiu eu.

Si opritor are sigur. Pentru incuiat ghidonul cu cheie cand parchezi! :friends:

 

Lasa ca vin cu Ares sambata la tine si vedem noi care-i durerea.

 

WELCOME TO THE CLUB ANYWAY!

 

 

Bafta maxima si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma refer la blocaj de ghidon... dar ma gandesc io asa... fiind un crusarel, sa nu aiba vre-un feature de genu... ok: acum avem strada dreapta in fata, hai sa luam mainile de pe ghidon si sa ne intindem pe spate ca oricum sta drept si nu o ia in parti de nebun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod normal nu trebuie sa apara sincope in miscare. Eu am schimbat cuvetele (rulmentii) de la furca/ghidon acu' 2 saptamani pentru ca aveam un mic joc - piesele noi m-au costat aprox. 35 euro (4 cuvete si 38 bile). Axl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod normal nu trebuie sa apara sincope in miscare. Eu am schimbat cuvetele (rulmentii) de la furca/ghidon acu' 2 saptamani pentru ca aveam un mic joc - piesele noi m-au costat aprox. 35 euro (4 cuvete si 38 bile).  Axl

ok si de unde le-ai luat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bug sigur. Jocul rulmentilor din coroana de directie se regleaza cu piulita si contrapiulita pentru ca sunt rulmenti axiali (de presiune). Din cauza faptului ca jocul nu a fost reglat bine sau a lipsit ungerea, a aparut uzura.

 

P.S. Suspenda roata fata si ai sa vezi ca daca o misti fata-spate se simte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Told you, Stimpy ma nigga'.

 

pune bani de-o parte pt schimbul de rulmenti, asa a fost si verdictul meu, iti amintesti? ori bile lipsa, ori joc destul de mare din cauza uzurii, si santul nefiind "simetric" intampini greutate la schimbarea pozitiei ghidonului din drept in orice parte.

 

numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am comandat piesele la motomania, baietii le-au adus in 10 zile si totul a fost ok. Daca vrei suna-ma sa ne intalnim sa vedem ce si cum cu motoarele astea ale noastre - tel 0723672618. Viraga mea este inca in garaj (pe langa Arc) , maine vine un baiat sa imi regleze carburatoarele. Hai sa ne si vedem. Numai bine, Axl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...