Sari la conținut

Grupul posesorilor de SuzukiGS500


Thomas
 Share

Postări Recomandate

Carene din fibra de sticla pentru GS500 (F) Ajunge la 3,5 mil bucata +transport.asta la comanda ferma pentru a ma apuca de ele. sint 4 bucati madel 2006 .pentru intrebari pe forum va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

super fain, vreau si yo.

 

cine vrea grafica sau ajutor gen placute gravate cadrane ceasuri taiate laser print infolieri carbon nu pe bani sau prosti doar costul productiei normal... roland print..... id mass cu incredere ... belgor_design@yahoo.ro ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe cadran a fost print laminat si colat adica l-am intins cu o pasla dar se si poate printa direct pe plexic dar nu are asa o mare rezolutie ...dar de intins autocolant e f simplu ... lucrez in publicitate de 7 ani crackup.gif

Editat de Cristi_D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma referam mai exact la cadranul ala exterior, care tine ceasurile si toata socoteala. poate imi dai si mie un pont cum sa intind autocolantul, ca nu am intins niciodata pe ceva curbat. ms :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Eu mi-am pus handguarduri la gs sint foarte bune daca umbli pe vremea asta.Nu iti mai ingheata miinile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am pus handguarduri la gs sint foarte bune daca umbli pe vremea asta.Nu iti mai ingheata miinile.

poze? ma bate si pe mine gandul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: 2 stickere pentru rezervor de unde as putea si eu sa cumpar? De preferat ar fi pe alb

Help!

 

ITI FAC CUSTOM CE VREI TU PE AUTOCOLANT NORMAL SI REFLECTIVE, CARBON DOAR LUCREZ IN PUBLICITATE

 

AI O POZA ATASAT

 

PS: CE POZA AI LA STATUS E MOTO CUMPARAT IN TOAMNA DIN BUC ? CA SI EU AM VRUT SA IL CUMPAR .... DE PE BIKESHOP .... DA ERA ASA AROGANT TIPU DE MO LAST RECE

post-67824-0-77368700-1325799856_thumb.jpg

Editat de Cristi_D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea 2 stickere albe pentru rezervor ceva in genul astuia: post-66766-0-18270200-1325831513_thumb.jpg

 

Motorul l-am luat prin vara de la un super baiat (pe undeva prin zona obor).

El trebuia sa plece din Bucuresti chiar in ziua cand am cumparat eu motorul si ca sa nu merg eu singur cu motorul prin oras (fiind primul meu drum) s-a oferit sa imi duca motorul pana in poligon la Ilioara sa mai exersez puntin (trecuse cam un an de cand terminasem scoala).

Si pentru ca se grabea mi-a dat mie masina lui sa merg in fata lui ca sa poata pleca direct dupa ce ma lasa pe mine.

Eu am ramas masca..cine ii da masina personala unui strain?

 

Moto cand am luat-o arata asa:post-66766-0-29223300-1325831922_thumb.jpg

Si acum arata asa: post-66766-0-08597400-1325831957_thumb.jpg

 

Sa-mi spui daca poti sa-mi faci stickerele si cat ma costa. Mersi

Editat de sorinachos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea 2 stickere albe pentru rezervor ceva in genul astuia: post-66766-0-18270200-1325831513_thumb.jpg

 

Motorul l-am luat prin vara de la un super baiat (pe undeva prin zona obor).

El trebuia sa plece din Bucuresti chiar in ziua cand am cumparat eu motorul si ca sa nu merg eu singur cu motorul prin oras (fiind primul meu drum) s-a oferit sa imi duca motorul pana in poligon la Ilioara sa mai exersez puntin (trecuse cam un an de cand terminasem scoala).

Si pentru ca se grabea mi-a dat mie masina lui sa merg in fata lui ca sa poata pleca direct dupa ce ma lasa pe mine.

Eu am ramas masca..cine ii da masina personala unui strain?

 

Moto cand am luat-o arata asa:post-66766-0-29223300-1325831922_thumb.jpg

Si acum arata asa: post-66766-0-08597400-1325831957_thumb.jpg

 

Sa-mi spui daca poti sa-mi faci stickerele si cat ma costa. Mersi

 

ia si tu o ruleta si masoara ce vrei sa colezi pentru ca e la metru patrat .... si iti zic pretul ....biggrinbounce2.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de 2 stickere cu SUZUKI scris alb, dimensiuni 26cm lungime, 4 cm latime.

Vreau sa iasa ca in poza asta: post-66766-0-09401700-1325934021_thumb.jpg

 

esti un tip maxim ... ai auzit de pm .... ? io stiu ce o fi ala ................. si suzuki sa fie cu logo sau fara biggrinbounce2.gifbiggrinbounce2.gifcrackup.gifbiggrinbounce2.gifcrackup.gifia uite-te la pozele mele ..... banana.gif

Editat de Cristi_D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...