Sari la conținut

Ce Model De Suzuki Gsx1000r Este Cel Din Poza?


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Please help me!Si ma intereseaza doar modelul moto si sa nu ma intrebati cine e tipa ! :rolleyes:.Ma intereseaza modelul pt ca am o toba ca asta full sistem si sa vad compatibilitatea!

post-6602-1198222735_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K5: post-5742-1198232452_thumb.jpg

 

K6: post-5742-1198232475_thumb.jpg

 

Diferente intre K5 si K6 sunt doar de culori.

 

Nu e foarte clar ce tobe vrei tu sa se potriveasca la Hayabusa.

Tobele stock ies din discutie (ca sunt diferite si la numar :rolleyes: ).

Mai departe, daca ai o evacuare 4 in 1 pe Hayabusa ii poti pune orice toba finala cu conditia ca galeria sa aiba acelasi diametru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba sa mor io..aia e ioana

fosta me prietena...

ma carpa da mie mereu mi-ai zis ca iti place doar kawasaki...si acuma umbli cu unu care are suzuki...zdreanto

nu te mai iubesc

dispari din viata mea....

sa nu aveti niciodata incredere in femei...mai ales cand iti spun ca motocicleta ta e cea mai frumoasa....

sunt ipocriote..uitati ce am patit...

doam,ne cum am putut fi atat de naiv si prost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba sa mor io..aia e ioana

fosta me prietena...

ma carpa da mie mereu mi-ai zis ca iti place doar kawasaki...si acuma umbli cu unu care are suzuki...zdreanto

nu te mai iubesc

dispari din viata mea....

sa nu aveti niciodata incredere in femei...mai ales cand iti spun ca motocicleta ta e cea mai frumoasa....

sunt ipocriote..uitati ce am patit...

doam,ne cum am putut fi atat de naiv si prost

:rolleyes: :crack: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Please help me!Si ma intereseaza doar modelul moto si sa nu ma intrebati cine e tipa ! :crack:.Ma intereseaza modelul pt ca am o toba ca asta full sistem si sa vad compatibilitatea!

Scuze, poate zic o prostie dar merita incercat. In tineretea mea mai zbuciumata imi comandasem la Louis niste piese(membrane de carburator) pt un RF 900 si pe cutia in care au venit scria ca sunt compatibile si cu RF 600, Bandit 600/1200, gsxr 600/750 SRAD. Vezi ca aia pe Louis au un motor de cautare a pieselor, cauta evacuare de K5 si apoi de Busa si vezi, daca au acelasi cod inseamna ca se potrivesc. Un prieten de-al meu si-a modificat o evacuare de K3 pe Busa si merge dar repet, a modificat-o el.

Scuze daca am spus prostii si bafta multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da.Cred ca este vorba de aceiasi evacuare.Deci cred ca este de k3 pt ca a fost cumparata in 2004 la inceputul anului.Si se potriveste se pare si pe k4-5-6! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...