Sari la conținut

Mos Craciun Vine Cu Motocicleta


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cateva filmulete scurte:

Pregatirea

gkkJ_wtq9GI

Incalzirea

fRi_C7NTGLs

Finalul

mwgnTkah1I0

 

@violetbiker man nu e mai bine sa punem toate pozele si filmele pe un DVD si sa le multiplicam sa aiba toata lumea ?

Sigur ca da,dar mai intai sa le strangem de la cei care au filmat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Timisoara!

 

Ati facut un lucru extraordinar. Maine e si randul nostru, poate unii stiu. Si noi am planificat si ne-am organizat inca de cand erati si voi la stadiul de idee. La noi vor fi mai putini pentru ca e restransa actiunea, nu a fost o actiune publica.

 

Ma bucur foarte tare ca ati avut vreme buna. Noi vom iesi maine pe minus grade si asfalt inghetat si posibil polei. Dar fiind mai putini, speram mai constiinciosi si sa ne desfasuram fara probleme.

 

Bravo! "Timisoara-i fruncea!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO!

Cred ca e un sentiment extraordinar sa vezi niste copii neajutorati fericiti. :rock:

 

RESPECTUL meu pt. astfel de OAMENI care fac astfel de gesturi nobile ce conteaza atat de mult...

 

Asfalt uscat si fara obstacole! :rolleyes:

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mercic de urari si aprecieri. Mi s-a parut mai facil sa le pun pe net decit pe serverul asta, intradevar, tot una cite una le salvezi. Ar fi fain sa punen pozele la un loc. Am putea sa ne intilnim la Galeria, sa vina unu cu laptop (io n-am :rolleyes: ) sa aducem toti poze/filme sa le punem la un loc. Sau, daca are cineva un ftp mai sanatos, sa le urcam toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc fratilor! Pana astazi de dimineata nu am avut tragere de inima sa ma uit pe forum sa vad ce s-a mai scris.Mi-a spus frate-miu ca totusi nu este asa de rau cum am crezut eu.Vreau sa va multumesc pentru ce ati facut pentru cei mici ,care dupa cum ati vazut erau niste ingerasi.Aceste actiuni nu se vor opri aici,voi face astazi o contabilizare a banilor ce au ramas ca sa mai mergem si in ianuarie la ei odata.Din nou e binevenit oricine vrea sa se implice,de la cumparaturi pana la dat cadouri.Vreau sa va urez CRACIUN FERICIT!!! SI LA MULTI ANI CU MUTA SANATATE SI KILOMETRII FARA PERIPETII.

 

 

p.s: multumim ,celor din alte orase care au postat, pentru incurajari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va felicit pentru aceasta actiune, a iesit demential, si pozele sunt superbe :rolleyes: o mare de Mos`Craciuni ... si cateva mos`craciunite :crack: . Mult succes in continuare !

KamiKaze Riders Craiova va ureaza Sarbatori fericite si un calduros La Multi Ani !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@violetbiker man nu e mai bine sa punem toate pozele si filmele pe un DVD si sa le multiplicam sa aiba toata lumea ?

Daca se fac DVD-uri/CD-uri as dori sa cumpar si eu unul. A fost extraodinar de fain...pacat k imi e motorul dezmembrat si la iernat :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mercic de urari si aprecieri. Mi s-a parut mai facil sa le pun pe net decit pe serverul asta, intradevar, tot una cite una le salvezi. Ar fi fain sa punen pozele la un loc. Am putea sa ne intilnim la Galeria, sa vina unu cu laptop (io n-am :crack: ) sa aducem toti poze/filme sa le punem la un loc. Sau, daca are cineva un ftp mai sanatos, sa le urcam toti.

 

 

subscriu la idee. cine are poze si filmuletze, trece si le lasa undeva (eventual la galerie), le strangem pe un dvd si ni le vindem, tot noua :rolleyes:

 

am mai face rost de bani si ar fi primul mijloc de promovare a imaginii organizatiei Timisoara Bikers (sau cum o sa ii zica). futem o coperta faina, un intro scurt si gata-i marketingu'. eu unul l-as cumpara ca sa il fac cadou la prieteni, colaboratori etc. eu zic ca ii pacat sa pierdem ocazia, unu la mana ca ai toate pozele, reportajele tv (etc.) si doi la mana, ne facem comunitatea auzita, cunoscuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: :rolleyes:

subscriu la idee. cine are poze si filmuletze, trece si le lasa undeva (eventual la galerie), le strangem pe un dvd si ni le vindem, tot noua :rock:

 

am mai face rost de bani si ar fi primul mijloc de promovare a imaginii organizatiei Timisoara Bikers (sau cum o sa ii zica). futem o coperta faina, un intro scurt si gata-i marketingu'. eu unul l-as cumpara ca sa il fac cadou la prieteni, colaboratori etc. eu zic ca ii pacat sa pierdem ocazia, unu la mana ca ai toate pozele, reportajele tv (etc.) si doi la mana, ne facem comunitatea auzita, cunoscuta.

 

:( :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apesi pe una si in dreapta apesi pe Download photo,

dai next iar download photo si tot asa (my hand hurts :crack:)

 

Multumesc, nu am vazut optiunea aceea. :rock:

 

Cu firmele care au facut sponsorizarile, cum s-a vorbit? le dam si lor un CD ceva? sau cum se fac ei cunoscuti? Mai bine zis, cum le apreciem gestul?

 

Craciun Fericit Tuturor, sa-i multumim lui Dumnezeu ca avem o casa si o familie cu care sa stam la masa, in acelasi timp ne gandim la cei care din pacate nu au asa ceva dar se bucura de spiritul Craciunului si cateva cadouri :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu firmele care au facut sponsorizarile, cum s-a vorbit? le dam si lor un CD ceva? sau cum se fac ei cunoscuti? Mai bine zis, cum le apreciem gestul?

 

 

 

Firmele au dat banii, fara sa solicite publicitate, dar le vom da cate un CD cu actiunea noastra, in care sa se gaseasca poze, filme si situatia fianciara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Infinity: eu sunt cel cu camera, pasagera nu fotografia,ci filma. oricum 90% din poze sunt puse pe forum de mine. bafta

:rolleyes:

disabled_cata: ... nu erai numai tu cel cu camera ...persoana in cauza (cea la care face referire Infinity) ... era pasager pe o motocicleta aflata si ea in parada ..imbracata in negru ... apare si ea in filmuletul tau ... (nu am putut distinge numarul motocicletei ...) cel mai probabil ..cei in cauza se poate sa nu frecventeze forumul

Editat de CDCriss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"disabled_cata: ... nu erai numai tu cel cu camera ...persoana in cauza (cea la care face referire Infinity) ... era pasager pe o motocicleta aflata si ea in parada ..imbracata in negru ... apare si ea in filmuletul tau ... (nu am putut distinge numarul motocicletei ...) cel mai probabil ..cei in cauza se poate sa nu frecventeze forumul"

 

 

poate ai noroc sa dai de ei pe la Galerie in caz ca nu intra chiar deloc pe forum ..si Alexandru nu ai bagat alea inca ..pls mai repede ca dupaia nush cand mai apuc sa intru si stau si ma gandesc la filmulete( zici ca is un copil dinala mic ce asteapta desenele animate)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ai noroc sa dai de ei pe la Galerie in caz ca nu intra chiar deloc pe forum ..si Alexandru nu ai bagat alea inca ..pls mai repede ca dupaia nush cand mai apuc sa intru si stau si ma gandesc la filmulete( zici ca is un copil dinala mic ce asteapta desenele animate)

 

exact asa sunt si eu. sper totusi sa dau de ei la galerie sau poate ii cunoaste cineva, poate am noroc :crack:

parca avea un guler/gluga cu ceva blana domnisoara in negru.

 

@disabled_cata craciunita ta era in rosu nu in negru :rolleyes: v-am vazut acolo si am salvat si pozele(10x), nu erai tu

 

@CDCriss ai reusit cumva sa identifici modelu motorului?

Editat de Infinity
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@CDCriss ai reusit cumva sa identifici modelu motorului?

.... nu .... cu siguranta este negru... este naked....are windshield negru mat ...este un motor ... gen Honda CB ...Suzuki Bandit ceva de genul ...asa credeam la inceput dar spre final am observat ca are 2 tobe de esapament ....asa ca nu stiu ce-i :rolleyes: ca nu se vede decat din fatza intr-o poza ... si in filmulet ... unde nu se distinge nici marca...nici nr. de inmatriculare ... dar daca a fost vreun Ducati ... negru cu noi ... atunci ala-i

Editat de CDCriss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate youtube nu ma lasa uploadez mai mult de 10 minute, si abia dupa ce l-am uploadat (300 mb)mi-a dat eroare ca fisierul e prea lung. :crack:

 

Am reusit sa uploadez doar 2 filmulete mici. Una dintre ele merge gasita cu search-ul, insa cealalta nu, desi am pus-o pe public. Aici aveti link-urile:

 

Adunarea la Galeria 1

D_A6WpQX3Ks

 

Intoarcere Galeria 1

111otqa819E

 

Celelalte filmulete se uploadeaza acum pe filefront, le voi pune mai in seara.

 

Ar fi frumos ca fiecare sa faca cate un CD cu ce a pozat/filmat si sa il duca la galerie, si sa stabilim o zi in care sa le punem pe dvd-uri pe toate, si cine vrea 5 lei in urna.

 

Sarbatori Fericite :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK hai sa organizam un pic chestia asta cu pozele si filmele pt ca toti vrem sa le avem.Am sa fac eu colecta pe cd-uri de la toata lumea si apoi le voi pune pe dvd .NR meu de tel este:0744421128 (NANU) va rog sa puneti fiecare ce poze sau filme aveti pe un cd si apoi sa ma contactati sa le strang pe toate.Vom face un dvd din toate cd-urile ,pe care apoi le vom imparti intre noi la urmatoarea intalnire (dvd-ul va costa intre 5 si 10 lei, bani care vor fi stransi tot pentru copii de la centrul la care am fost,si se vor cumpara lucruri pentru ei pentru sfarsitul lui ianuarie cand mai facem o actiune. multam fain

 

 

SRBATORI FERICITE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...