Sari la conținut

EXPO MOTO TIMISOARA


cstelia
 Share

Postări Recomandate

Intre 25 si 27 Martie sunteti asteptati la Timisoara. In cadrul salonului auto "AUTOINSTINCT" vor fi expuse si cateva motociclete (Yamaha, KTM, Ducati, Aprilia, Kawasaki, Moto Guzzi, MV Agusta).

Programul este:

Vineri 25 martie 11-19

Sambata 26 martie 10-19

Duminica 27 martie 10-18

 

Joi 24 martie de la ora 11 va avea loc pe strazile Timisoarei o parada a autoturismelor expuse si speram sa putem include si cateva motociclete.

 

Locatie: Pavilionul EXPOVEST de pe Calea Lugojului

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pavilionul Expovest se afla pe Calea Lugojului. Se iese din Timisoara spre Lugoj (Bucuresti, Deva, Caransebes). Dupa iesirea din oras pe partea stanga se afla o serie de firme/cladiri. Pe una din ele scrie mare EXPOVEST. Inca nu stiu exact de unde va pleca caravana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caravana va intra in TM pe calea lugojului si va trece prin toate zonele importante ale Timisoarei. Am aflat ca la caravana vor participa numai motocicletele inmatriculate (cred ca numai 4 sau 5) cate una de la fiecare importator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ktm-ul este sx de 85cmc (motocross)

mai adauga Yamaha Dragstar Classic, Moto Guzzi Nevada, Yamaha XT, Yamaha TDM 900. La noapte ajunge camionul cu Aprilia, Kawasaki, MV Agusta, Cagiva. Maine la 7 AM ajung restul de KTM-uri.

La ora 11 deschiderea oficiala iar la 12 deschiderea pentru public. La ora 18.00 "Drive Fashion" - parada de moda (chicks)

 

 

P.S. La caravana nu au mai participat motociclete... :banana: :grinbandit:

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, foarte frumos....adaos c-am cat este la o motocicleta?Nu de alta dar vreau sa compar preturile cu cele din Ungaria de la Szeged (acolo au adaosuri destul de mici, cel putin asa mi-au zis ceva preteni de acolo).....

Foarte frumos....mai asteptam poze (de fapt sapt viitoare ma duc sa-l vizitez :grinbandit: ) poate ca eu puneam motocicletele in centrul showroom-ului si masinile spre exterior :banana: (parere personala ce tine de gust...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...