Sari la conținut

Japoneza mea


Hadess
 Share

Postări Recomandate

Sa-l stapinesti sanatos, si sa te bucuri multi km de el!!!

 

Motoarele astea din clasa gpz si dupa cite vad si gpx (seamana bine intre ele) sint relativ grele (mai ales gpz 900r si 1000 rx), se simt extraordinar de planate pe sosea, au o protectie la vint f buna, poti merge multi km f repede, fara stress aerodinamic si cu o pozitie comoda a corpului, si daca ai niste scarite corespunzatoare (un pic inaltate), poti obtine o pozitie sportiva (fara a pierde nimic din comoditate) care din punctul meu de vedere depaseste ca placere un supersport standard. Si fata de un supersport, mai au ceva fain: Locul din spate e mare, comod, protejat la turbulente, niste argumente care conving cam orice pasager...Daca e sa aibe vreo problema, atunci fizica opririi a vreo 260-3xx kg de la o viteza mai mare e problema, dar asta e, nu le poti avea pe toate, nu?

Oricum felicitari si multi km cu cine vrei tu in spate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam pentru urari si sa va luati si voi ce va doriti, asa cum mi-am luat si eu.

E un sport-touring foarte comod, pozitie excelenta in sa, acceleratie suficienta etc. E minunata. Nu m-am dat jos de pe ea o saptamana intreaga. :grinbandit:

Iar despre chopperit, nu. E buna asa cum e! O sa vina si vremea unui chopper japonez vreodata....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Cand o chopperim?

Multi km inainte.

 

Mai voi imediat ce vedeti o motocicleta vreti sa taiati in bucati.

 

" - 300g GPX va rog dar taiat felii" :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...