Sari la conținut

Gasca la Mihailesti


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

La capitolul Haleala .. stie baiazid unde sa va duca  :grinbandit:

Perfect de acord cu Baiazid! Mititei de nota 10(zece)!

 

Drumul foarte frumos, un pic de ploaie, dar cald totusi: conditii perfecte pentru o iesire reusita! :banana:

 

Promit sa o mai facem si alta data! :laugh:

 

 

 

Drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce pacat ca sunt asa departe de mine

las ca anu trecut cu simsonu am mancat mici pe dealu negru (daca nu gresesc) acolo unde opresc tiristii dupa ce iesi din pitesti

si la noi este o locatie catre oradea cu mititei bengosi

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dealul negru rulz la capitolul mici si e drumul misto pina acolo daca nu e foarte aglomerat ...

La mihailesti mananc cam o data la 2-3 zile, ieri am fost si eu acolo dar pe partea cealalta a lacului :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dealul negru rulz la capitolul mici si e drumul misto pina acolo daca nu e foarte aglomerat ...

La mihailesti mananc cam o data la 2-3 zile, ieri am fost si eu acolo dar pe partea cealalta a lacului  :grinbandit:

Unde e dealul negru?

 

Eu sunt dispus sa incercam! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe dealul negru sunt cei mai proaspeti pentru ca se vand cel mai rapid ... un gratar plin se vinde in maxim 15 minute, au clienti la orice ora, am mincat si la 4 AM mici acolo :grinbandit:

 

Baiazid, dealul negru e la aprox. 50 de km de Pitesti pe Valea Oltului, chiar inainte sa inceapa valea. Localitatea se numeste Draganu, stai sa dea caldura si mergem :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in loc sa dai si tu un tel ca se serveau mici la Calugareni... ...unde am fost in wknd... la axa la tzara... mai dadeatzi si voi o mana de ajutor pe acolo la una-alta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in loc sa dai si tu un tel ca se serveau mici la Calugareni... ...unde am fost in wknd... la axa la tzara... mai dadeatzi si voi o mana de ajutor pe acolo la una-alta...

Am auzit eu ceva zvonuri...

Oricum // nu puteam sa vin :grinbandit: ... intarziam undeva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai doamnelor si domnilor...micul fara bere e ca ....una fara ailalta :laugh: In alta odine de idei, daca te opresti sa halesti mici pe drum iti risti permisul la inceput de sezon :grinbandit:

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai doamnelor si domnilor...micul fara bere e ca ....una fara ailalta :laugh: In alta odine de idei, daca te opresti sa halesti mici pe drum iti risti permisul la inceput de sezon :grinbandit:

:banana:

Care bere... suk!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...