Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi pare rau ca nu am mai ajuns, am trecut intai prin Herastrau (am avut putina treaba la Aviatorilor inainte), si mi-am dat seama ca nu ma simt prea grozav, asa ca n-am mai mers pana in Poli.. :D

 

Acum sunt livid, abia ma tin drept pe scaun, mi s-au descarcat bateriile, trebuie sa vad cum sa le incarc.. La Romana, cand m-am intors, am avut un black-out, era sa cad de pe baisical.. :)

 

 

haleala si odihna bre, macar acu' in uichend! :P

Sanatate! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca nu am mai ajuns, am trecut intai prin Herastrau (am avut putina treaba la Aviatorilor inainte), si mi-am dat seama ca nu ma simt prea grozav, asa ca n-am mai mers pana in Poli.. :jump:

 

Acum sunt livid, abia ma tin drept pe scaun, mi s-au descarcat bateriile, trebuie sa vad cum sa le incarc.. La Romana, cand m-am intors, am avut un black-out, era sa cad de pe baisical.. :)

 

Cami :) :haha:

 

 

Just_John, fa-te bine cat mai repede . Esti "pierdere" pt. vremea de afara :D

 

Sanatate :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just_John, fa-te bine cat mai repede . Esti "pierdere" pt. vremea de afara :D

 

Sanatate :P

John sau JJ, e mai simplu.. :jump:

 

Stiu.. ieri a fost un suare de-ti venea sa-ti bati copiii.. si io boleam in casa.. N-am dormit de sambata, n-am mancat de sambata, am stat numai pe pastile, ceaiuri etc etc.. :)

 

..da' las ca ma fac io bine!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmatoarea intalnire a Militariului are loc sambata, 1 martie, in Iron City (a.k.a. Paw). Like ev'rybody, like 21.00. :) Sa nu dea hala cu cornite si codita sa lipsiti. Care este. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmatoarea intalnire a Militariului are loc sambata, 1 martie, in Iron City (a.k.a. Paw). Like ev'rybody, like 21.00. :) Sa nu dea hala cu cornite si codita sa lipsiti. Care este. :P

Io zic sa va faceti timp, ca m-a avertizat ca ma aduce chiar si intre patru scanduri, daca doxiciclina nu ma va face bine.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate dkw-ule, ma gandeam asa: te putem ajuta in vreun fel sa-ti intregesti fierul ca zau nu vreau sa te mai aud ca n-ai cu ce :P

Multzam!

Bre, e vorba de timp, nu am timp sa ajung in Bucurestii Noi. Acolo-s fiarele. Macar Simsonul sa-l fac.

 

--- Mesaj completat în 26 Feb 2008 21:35 -------------

Io zic sa va faceti timp, ca m-a avertizat ca ma aduce chiar si intre patru scanduri, daca doxiciclina nu ma va face bine.. :)

Bre, io zic sa te faci bine ca bataia ta nu o mananca nimeni! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

P.S. o casca de vanzare? mai rezon, asa?

are un amic al meu casca de vanzare, sta pe-aici prin zona (Timisoara/Romancierilor).

zicea ceva de vreo 4-500 ron, dar nu l-am intrebat detalii ca nu ma interesa.

daca vrei sa aflu mai multe, da-mi de veste.

 

 

<small>--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 07:49 -------------</small><br/>

:haha: iti vreau binele, vezi ^_^

 

hmmm... :jump: mare atentie, vorba cuiva de pe-aci de pe forum: toti iti vor binele, ai grija sa nu ramai fara el! :)

 

ps: just joking!

 

<small>--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 07:52 -------------</small><br/>

 

Stiu.. ieri a fost un suare de-ti venea sa-ti bati copiii.. si io boleam in casa.. N-am dormit de sambata, n-am mancat de sambata, am stat numai pe pastile, ceaiuri etc etc.. :D

 

da' macar ti-ai instalat freza pe bigudiuri? :P

 

--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 07:53 -------------

:)

 

pune bre pe michael flatley :lol:

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmatoarea intalnire a Militariului are loc sambata, 1 martie, in Iron City (a.k.a. Paw). Like ev'rybody, like 21.00. :) Sa nu dea hala cu cornite si codita sa lipsiti. Care este. :P

:)

 

:D cre'ca ne-a vizitat deja ala cu cornite si ne-a schimbat programul de sambata seara... cred ca nu putem ramane pana la ora 21... avem un sarbatorit pe care va trebui sa-l sarba(u)torim in balotesti.

 

in compensatie, propun intalnire de cartier tot sambata, mai devreme, care ar fi frumos sa se lase si cu plimbare... prin jurul blocului sau prin jurul cartierului sau prin jurul bucurestiului.

sambata, orele 14, intrarea in politehnica sau in parcarea SIR sau in fatza la DreamPizza (care este vis-a-vis de SIR, langa megaimage).

hai cu propuneri, sariti cu idei, pareri si ce mai dispuneti in dotare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' macar ti-ai instalat freza pe bigudiuri? :)

Nu, ca nu se potriveau bigudelele cu lenjeria de la pat si cu poseta.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu pot, jonlup, bicoz la ora aia car molozul din balcon. Uite, daca vreti, am fo 25 de saci de moloz, subiectul expulzarii din domiciliu, dupa reamenajare. Tre coborati de la 4 si urcati in duba. Faceti numai fibra :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...