Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

N-ai pentru ce, Neo. Io-ti multumesc ca ai avut curaj sa-ti lasi motoru' pe mana unei blonde :D Si-i multumesc si Celui de Sus ca nu mi-au ramas piese dupa :D

 

Hai sa bem, ca mi s-a pus pata. Acu' trag de-o cola, dar sa intepenesc daca n-as bea un gin tonic :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

N-ai pentru ce, Neo. Io-ti multumesc ca ai avut curaj sa-ti lasi motoru' pe mana unei blonde :D Si-i multumesc si Celui de Sus ca nu mi-au ramas piese dupa :D

 

Hai sa bem, ca mi s-a pus pata. Acu' trag de-o cola, dar sa intepenesc daca n-as bea un gin tonic :P

 

Kali, eu ma bag la un rachiu :D Just name a place :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Programul la service este Luni-Vineri - 10-18 - contact 072MOTOARE - Nicu (Profesorul) sau Catalin (Cartus) Suna pentru programare, e aglomeratie in aceasta perioada :lol:

Salut!

 

Aveti idee, baietii astia de la Bingo se pricep sa-mi schimbe si mie o anvelopa pe spate? Si sa faca si treaba buna :D.

Am fost la diverse service-uri de prin cartier, si toti mi-au cerut sa scot eu roata, ca ei nu se baga, nu se pricep :D.

 

Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D in cateva min decolez si eu din minunatul pipera....

 

 

mie mi-e dor de jack :D asta e pe la gara de nord..daca vreti...deocamdata eu as veni cu si anume conserva...asa ca as mai putea racola cativa pietoni..dar ziceti repede ca vreau sa pleeeeec

 

 

 

sau de nu..bugsy....dream....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Aveti idee, baietii astia de la Bingo se pricep sa-mi schimbe si mie o anvelopa pe spate? Si sa faca si treaba buna :D.

Am fost la diverse service-uri de prin cartier, si toti mi-au cerut sa scot eu roata, ca ei nu se baga, nu se pricep :D.

 

Merci!

 

 

Mergi linistit, te ajuta ei! Langa service sunt o spalatorie si o vulcanizare. Te ajuta sigur sa pui anvelopele noi. Ocazie cu care, numai bine, iti poti intinde si purica lantul. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi linistit, te ajuta ei! Langa service sunt o spalatorie si o vulcanizare. Te ajuta sigur sa pui anvelopele noi. Ocazie cu care, numai bine, iti poti intinde si purica lantul. :D

Merci de info Kali.

Daca ma ajuta si vremea, maine pe la pranz am noua anvelopa montata (sper) :D.

Editat de indispus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul "Unii se uita la telenovele, eu le traiesc", viata mea palpitanta m-a retinut la job pana la aceasta ora. :D Somebody shoot me...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati mai oamenii sa se exprime cum vor... offf ca exigenti mai sunteti :D

 

k, sa se exprime.

ma rog, nu mai insist pt ca subiectul a fost f***t si rasf***t pe zeci/sute de alte topicuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul "Unii se uita la telenovele, eu le traiesc", viata mea palpitanta m-a retinut la job pana la aceasta ora. :D Somebody shoot me...

:D

 

post-16760-1205185324_thumb.jpgpost-16760-1205185354_thumb.jpgpost-16760-1205185389_thumb.jpg

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tovarasi, am primit o propunere de la dumistef: sa mergem in gasca la SMAEB :lol: Suntem multi si fiorosi, mergem asa, la intimidare :D

 

 

Ce ziceti? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Me 2 :D Carenele sunt aproape gata :D) Maine vopseamos las carenas :D

 

--- Mesaj completat în 12 Mar 2008 13:51 -------------
:lol: Si ca sa fiu si mai scarba de atat, propun ca dupa sa mergem pe undeva sa tragem un gratar. Asa, de-ai dreaq!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Me 2 :rose: Carenele sunt aproape gata :rose:) Maine vopseamos las carenas :P

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Mar 2008 13:51 -------------</small><br/>:rose: Si ca sa fiu si mai scarba de atat, propun ca dupa sa mergem pe undeva sa tragem un gratar. Asa, de-ai dreaq!

 

 

DA ADADADADADADA :D...si daca tot facem gratar , sa facem in padure...ca sunt multe lemnee....dadadadadad..facem focuuuuu yepiiiiii.......... :rose: :D :D :rose: :lol:

 

ps: asa de-ai draq.. :rose:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun sa ne vedem sambata la 10 in Politehnica la aleea cu castani si la 10,30 sa demaram spre SMAEB,iar de acolo sa o intindem in baneasa la gratarAmrita am un loc liber pe codita daca vrei sa mergi. Intrebarea este alta: Cine vine cu gratarul???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI????? CINE VINE CU GRATARUL???? CA BEREA O ADUC EU!!!! :D :lol: :D :P

 

--- Mesaj completat în 12 Mar 2008 14:27 -------------
ok Kali. atunci asa ramane?? sambata la 10 in Politehnica? Berea fara alchool o aduc eu. astept si alte sugestii. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...