Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neața! Numai la ciorbă de peÂşte Âşi la sarmuzac mă gândesc. Buburuza la cât de mâncăcioasă e, cred că deja mestecă în somn :P

 

ÂŞi ai dreptate, matracucile astea i-au mâncat zilele lui zeus! Mai lasă-le bă că or să-ți scoată peri albi :)

 

 

Ce somn? Nici somn nu mai am. Vad numai pestele ala bun in fata ochilor :D

Maine plecam :)

 

Mesaj completat

Cum se merge pana la urma? Cand plecati si pe unde?

 

 

Mergeti cu noi? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Repede te mai aprinzi :)

Borris este fratiorul meu mult iubit , el este viata mea si tu esti sufletul meu(vezi cum stiu eu sa impac si capra si varza? :D ) ,scumpul meu sot.

 

 

Si eu vreau la teatru!!!!

oLTENII SUNT IUTI LA MANIE,AI GRIJA IUBITOAREA MEA NEVASTA CE DRACU FACI CU VARZA CA PE CAPRA O VREAU EU SA O PASC.....dE CE SA MAI MERGEM PANA LA TETRU,MAI BINE FACEM NOI O PIESA....

 

Mesaj completat[/b]

Nu stiu dar de la o vreme nimic nu-l mai misca pe Sonea sa iasa din barlog , eu cred ca sa-ndragostit de vreo matracuca si ne lasa balta

sonea este un baiat muncitor care se antreneaza din greu sa faca copii frumosi.....sau si-ar dooooooriiiiiii..

 

ÂŞi ai dreptate, matracucile astea i-au mâncat zilele lui zeus! Mai lasă-le bă că or să-ți scoată peri albi :)

Zeus ar fi mers si el cu voi,cred ca gaseam o roata de logan si un caine si acolo dar nu s-a putut din pacate....

Mesaj completat

Incurci borcanele.

Borris e fratele nostru (frateme leu) ,sonea e sotul nostru.

FI ATENTA CA MAINE SEARA VIN SA-MIINDEPLINESC DATORIA E SOT........

 

asa Oana , spune-le tu .........................sa-mi zici cat ma costa

Claudiule stai linistit am platit eu ,pt ce sunt buni prietenii?

DRUM BUN CELOR CARE PLEACA MAINE.SA VA INTOARCETI SANATOSI///

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce mah, pleaca la tratament? :) :)

NU DAR VOR AVEA NEVOIE DE UNUL DUPA ATATA MANCARE SI ATATA BEUTURA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios cine e cu maxi-scooterul cu nr de IF cu care ma alerg aproape seara de seara in timpul saptamanii de pe Viilor pana in Gorjului cand face dreapta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anuntati-ma si pe mine daca organizati ceva magic.

Mesaj completat

maine e la 11 eu cu bbl si cu cine mai vrea sa mearga mergem nu stim unde.Cine e amator sa faca un semn aprinzand un foc pe dealuri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Andrei si bine ai aparut. Esti vecin cu mine si cu BBl. Eu stau in bl de garsoniere din spatele blocului tau unde iti tii tu Sv-ul pe platforma de ciment, iar BBl sta chiar la intrare pe Timonierului,ii vezi Honda in fata blocului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalnirea este la 11.30 destinatia targoviste

Mesaj completat

la benzinaria aia mol de la kali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce matinal esti...probabil din cauza ca te-a parasit gajica motociclizda? :D

De fapt nu am dormit niciun pic gandindu-ma la ea...toata noaptea m-am zvarcolit de ciuda ca nu am avut mapa.Plec spre librarie sa-mi iau ceva rechizite ca maine poimaine incepe scoala si cum am de gand sa-mi iau o gacica tinerica sa fiu in garda daca imi cere un caiet dictando sau din ala special....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt nu am dormit niciun pic gandindu-ma la ea...toata noaptea m-am zvarcolit de ciuda ca nu am avut mapa.Plec spre librarie sa-mi iau ceva rechizite ca maine poimaine incepe scoala si cum am de gand sa-mi iau o gacica tinerica sa fiu in garda daca imi cere un caiet dictando sau din ala special....

 

Vezi ca is d-aia care umbla cu caiete cu pokemoni, si vin la agatat pokemoane prin carciumi, ai grija. Dupa cum ai observat aseara nu mai sunt la moda baietii cu bani sau muschiulosi. Acum intelectualii rullz. :D

 

Gixxule a fugit omu la librarie, sau in vreun hypermachet la cumparat de rechizite. :D

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Targoviste,ce e acolo? :blink:

Mesaj completat

Soneaaa...ai fugit

Mergem sa vedem turnul chindiei pe care l-am mai vazut cu scoala ,dar cum zice ripper tre sa ne dam intelectuali.Bem, mancam profitam de ospitalitatea inocenta localnicelor pe care le luam pe mistret din inertia motoarelor.

 

Vezi ca is d-aia care umbla cu caiete cu pokemoni, si vin la agatat pokemoane prin carciumi, ai grija. Dupa cum ai observat aseara nu mai sunt la moda baietii cu bani sau muschiulosi. Acum intelectualii rullz. :D

Gixxule a fugit omu la librarie, sau in vreun hypermachet la cumparat de rechizite. :D

 

Sunt la moda barbatii cu sani proeminenti,i vazut ce succes am avut..........la baieti........Cred ca ma reprofilez,ce sa fac daca femeile nu ma merita...

Degeaba razi ,te vad eu pe tine cum dai din colt in colt cand iti va cere o linie sa-si traga dunga la caiet,atunci hap ai dat de dracu.....

Mesaj completat

La 11.30 la mol benzinarie.Fetelor aduceti-mi si mie un sutien cupa B pt ca se anuta vant si nu am chef sa-mi vina tzatele peste fata tot drumul.

Mesaj completat

s-au anuntat 2 fete noi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu facem noi un drum pana la Predeal-Brasov? Parca e mai fun decat pana la Targoviste :D

 

Daca imi spuneti care mol vin si eu... :D

Mesaj completat

Sa-mi bag %#%$#@ in el de telef, iar n-am nici un nr de tel...

 

0742.859.287...dati un beep ceva ca sa am un nr de legatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt la moda barbatii cu sani proeminenti,i vazut ce succes am avut..........la baieti........Cred ca ma reprofilez,ce sa fac daca femeile nu ma merita...

Degeaba razi ,te vad eu pe tine cum dai din colt in colt cand iti va cere o linie sa-si traga dunga la caiet,atunci hap ai dat de dracu.....

 

 

Pai mi-am facut stock-ul de rigle, pentru ca sa fiu pregatit, decat. Iti recomand pixul cu pokemoni si cu ventilator...face furori printre tinere. :D

 

thumbsvt.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai mi-am facut stock-ul de rigle, pentru ca sa fiu pregatit, decat. Iti recomand pixul cu pokemoni si cu ventilator...face furori printre tinere. :D

 

thumbsvt.jpg

Cred ca niste tanga din piele rosie cu strasuri fac mai mare senzatie,dar din aia stramti rau sa se vada celulita bine rau.

Mesaj completat

Plec ca sunt in intarziere si sigur nu vreau sa stati dupa mine.....

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...