Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu. da' Bikers-ul nu prea mai are clienti si mai arunca cite unu o intrebare asaaaa, poate poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu. da' Bikers-ul nu prea mai are clienti si mai arunca cite unu o intrebare asaaaa, poate poate.

 

Nu-i adevarat! Biker's-ul are clienti. Sambata a fost full, sambata asta va fi la fel. Si probabil vom ajunge si noi pe acolo ca asa ne-am laudat :kali:

 

Dl Vad(aud)umbre sunteti invitat si dvs :finger:

Mergem sa ne intalnim cu mosu' :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i adevarat! Biker's-ul are clienti. Sambata a fost full, sambata asta va fi la fel. Si probabil vom ajunge si noi pe acolo ca asa ne-am laudat :kick:

 

Dl Vad(aud)umbre sunteti invitat si dvs

Mergem sa ne intalnim cu mosu'

daca e asa vin si eu maine :kali: asta numai in cazul in care ma primiti fara motoreta(am lantul in pioneze si tocmai la primavara o sa ma ocup de el ...criza...)

 

PS. am 29 de ani si merg repede spre 30 dar ma simt de 22 :) , daca mai ma luati cu Dl,dvs... (la persoana 2-a) ma face-ti sa cred ca sunt mult mai in varsta :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e asa vin si eu maine :kali: asta numai in cazul in care ma primiti fara motoreta(am lantul in pioneze si tocmai la primavara o sa ma ocup de el ...criza...)

 

PS. am 29 de ani si merg repede spre 30 dar ma simt de 22 :) , daca mai ma luati cu Dl,dvs... (la persoana 2-a) ma face-ti sa cred ca sunt mult mai in varsta :finger:

 

 

 

Stai linistit , cam toti si-au bagat motoretele la iernat asa ca poti veni cu masina ...daa vezi sa-ti pui sticker (atentie la motociclisti)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit , cam toti si-au bagat motoretele la iernat asa ca poti veni cu masina ...daa vezi sa-ti pui sticker (atentie la motociclisti)

Si chiar daca nu e la hibernat, la baut mai bine cu pe jos :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e asa vin si eu maine :kick: asta numai in cazul in care ma primiti fara motoreta(am lantul in pioneze si tocmai la primavara o sa ma ocup de el ...criza...)

 

PS. am 29 de ani si merg repede spre 30 dar ma simt de 22 :) , daca mai ma luati cu Dl,dvs... (la persoana 2-a) ma face-ti sa cred ca sunt mult mai in varsta :finger:

 

 

Imi place semnatura DVS. :kali: (glumesc :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit , cam toti si-au bagat motoretele la iernat asa ca poti veni cu masina ...daa vezi sa-ti pui sticker (atentie la motociclisti)

am sticker ... :)

"la baut mai bine cu pe jos" cui ai place sa bea face sacrifici :finger:

Editat de vadumbre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit , cam toti si-au bagat motoretele la iernat asa ca poti veni cu masina ...daa vezi sa-ti pui sticker (atentie la motociclisti)

 

Vorbiti pentru dvs domnu' Claudiu, ca unii inca nu ierneaza :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara filmulete intime pe forum , am SPUS

Ce faci zeuse iti e frica sa nu vada lumea ce voce superba ai si sa nu te oblige sa te duci la Megastar,Ne ma gandim cu facem cu filmulrtele dar cred ca le punem de ziua ta.

 

nu. da' Bikers-ul nu prea mai are clienti si mai arunca cite unu o intrebare asaaaa, poate poate.

Serbane asta e o rautate gratuita,te stiam rautacius cu oamenii nu si cu barurile :) .

Din punctul meu de vedere Biker s este o afacere tinuta din pasiune de patron care cu siguranta nu isi scoate nici cheltuielile,noi ar trebui sa fim bucurosi ca avem un loc unde putem sta intre noi,fara intrusi...Cu siguranta era ai profitabil sa faca o hala acolo si sa o inchireze.....Nu sunt avocatul Bikers-ului,nu ma intereseaza nici a cui e afacerea,nici cine e manager,nici cine vinde la bar atat timp cat ma simt bine acolo.

 

 

Vreau sa va spun ca spiritul de cuceritor e inca prezent.....Azi dimineata cum am deschis usa la baraca(am dormit la santier),Negrutza a sarit direct in patul meu.Va intreb eu pe voi dragi mei,pe care dintre voi ii mai asteapta femelele sa deschida usa sa le sara in asternuturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere Biker s este o afacere tinuta din pasiune de patron care cu siguranta nu isi scoate nici cheltuielile,noi ar trebui sa fim bucurosi ca avem un loc unde putem sta intre noi,fara intrusi...Cu siguranta era ai profitabil sa faca o hala acolo si sa o inchireze.....Nu sunt avocatul Bikers-ului,nu ma intereseaza nici a cui e afacerea,nici cine e manager,nici cine vinde la bar atat timp cat ma simt bine acolo.

"Sigur Leonardo; daca zici tu..." :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci zeuse iti e frica sa nu vada lumea ce voce superba ai si sa nu te oblige sa te duci la Megastar,Ne ma gandim cu facem cu filmulrtele dar cred ca le punem de ziua ta.

 

 

Serbane asta e o rautate gratuita,te stiam rautacius cu oamenii nu si cu barurile :) .

Din punctul meu de vedere Biker s este o afacere tinuta din pasiune de patron care cu siguranta nu isi scoate nici cheltuielile,noi ar trebui sa fim bucurosi ca avem un loc unde putem sta intre noi,fara intrusi...Cu siguranta era ai profitabil sa faca o hala acolo si sa o inchireze.....Nu sunt avocatul Bikers-ului,nu ma intereseaza nici a cui e afacerea,nici cine e manager,nici cine vinde la bar atat timp cat ma simt bine acolo.

 

 

Vreau sa va spun ca spiritul de cuceritor e inca prezent.....Azi dimineata cum am deschis usa la baraca(am dormit la santier),Negrutza a sarit direct in patul meu.Va intreb eu pe voi dragi mei,pe care dintre voi ii mai asteapta femelele sa deschida usa sa le sara in asternuturi.

 

Aici pot sa te contrazic Cosmin , am 2 prieteni care pana in vara erau ferm convinsi ca Bikers=Valhalla, iar dupa ce si-au facut nunta acolo si au dat peste muulte probleme si faulturi ne-motoretistice au ales asa cum am ales si noi, prietenii lor, sa nu mai calcam ever pe acolo...Iti spun Ravenita sau Dya toate detaliile :finger: Nino e singurul care a ramas ok acolo, din pacate...

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E posibil sa aveti dreptate ,nu stiu amanunte din culise decat din auzite,eu ma simt bine acolo si atat.Am vrut sa subliniez ca acet bar e tinut doar in pasiune pt motoiclism si ca aduce doar pierderi proprietarului.Atat.Subiect inchis pt mine.

Tre sa o tai.Salutare zeus..mdch frestra cu LMA pt Dan radu la urari

 

Mesaj completat

Daca nu stiati deja aflati dela baiatuRechinul se insoara in martie,as ca puteti sa ma ajuti la cantat

Rechine la nunta ta

Mai draga rechine

Fetele se dezbraca...

De aici incolo continuati voi.

Mesaj completat

dONEZ MANDRETE DE CATEL MIC MIC NEGRU VACCINAT NEGRU TOT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E posibil sa aveti dreptate ,nu stiu amanunte din culise decat din auzite,eu ma simt bine acolo si atat.Am vrut sa subliniez ca acet bar e tinut doar in pasiune pt motoiclism si ca aduce doar pierderi proprietarului.Atat.Subiect inchis pt mine.

Tre sa o tai.Salutare zeus..mdch frestra cu LMA pt Dan radu la urari

 

Mesaj completat

Daca nu stiati deja aflati dela baiatuRechinul se insoara in martie,as ca puteti sa ma ajuti la cantat

Rechine la nunta ta

Mai draga rechine

Fetele se dezbraca...

De aici incolo continuati voi.

Mesaj completat

dONEZ MANDRETE DE CATEL MIC MIC NEGRU VACCINAT NEGRU TOT.

 

 

mda...

adevarat ce-a zis nasu !

in martie ma insor.

asa ca va invit in februarie la

nunta nasului !

IN FEBRUARIE SE INSOARA SONEX !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...

adevarat ce-a zis nasu !

in martie ma insor.

asa ca va invit in februarie la

nunta nasului !

IN FEBRUARIE SE INSOARA SONEX !

 

Minciuni,1Sonex nu poate sa se insoare ca nu poate sa stea in strada si nici la mama si la tata nu-si poate aduce aleasa.

2.Sonex e foarte tinerel si nu are ganduri din astea malefice

3.Mandibula cred ca daca nu te grabesti cu inelul ala o sa dea drumul dragonul la flacari si va fi vai de aripioara ta.

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claman Âşi chopperică, sunteți niÂşte bețivi :D

 

 

Asa e , dar la choperrica nu ma asteptam :angry:

 

TU vorbesti care te tavaleai prin iarba de la bikers la 4 dimineata :(

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti cu totii niste betivi,va invit sa fiti mai evlaviosi si sa lasati bautura si sa va apucati de femei.

Mesaj completat

Cioparica la tine nu ma asteptam sa te betivesti,cred ca Claudiul te duce pe drumuri gresite vezi ca dupa bautura urmeaza preacuvie.

Claman te rupe Kali.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...