Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci, in ordinea numerelor de pe tricoi: aflai unde-i bariera, ocazie cu care am invatat si CA CAminele alea ie caminele Leu, si ciCA CA intersectia aia e si ApaCA CARE nu stiam eo adica si anume nu-mi intrase inca in bibiliCA CAM pe unde vine..

 

A doua la picior: Strumphitza gasii transport, Madalusha e o shcunpa si avu rabdare si cu je, drept urmare si adica anume ii sunt dator vandut, care cum si despre ce ziceam eo aici, anume..

 

A treia in West Philadelphia born and raised, on the playground is where i spent most of my days.. Chillin' out, maxxin', relaxin', all cool, playin' some b-ball outside of the school, when a couple o' guys, they were up to no good!! Started makin' trouble in mah neighbourhood.. I got in one little fight, an' my mom got scared, and said "See ya'll at the bariera, punks!!"

 

Ai pup iu, bah!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sa vin si eu decat 5 minutele sa va vad? :)

Hmmm pai strumfitza si John va pot lua eu din alta parte ! Nu stiu fiecare din ce parte veniti! Stabilim un alt loc de intalnire si va duc eu la bariera sau in poienita! :)

 

Ti-am zis ca nu poti rezista....Sigur ai vazut o poza cu Borisache :) :) :) :) :D :D

Va faceti voi de cap, da' ma intorc in curand sa recuceresc Militariul :P

DKW ai grija daca vrei sa ma cuceresti,astept flori si bomboane de ciocolata.......

eu o iau usurel spre poli in 10 min....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah bocciilor, fu tare placut cu voi picolea!! Data aviatoare puate aducem si-un pachet de carti.. :P

 

Poxele le urc pe Picasa, si trimit linku' celor pe care-i am in lista, cu rugamintea de a-l trimite mai departe si celor pe care nu-i am.. :)

By the bye: pentru cei/cele pe care abia azi ii vazui, pe unii destul de.. in trecere : imi paru bine, bre, si la mai mare!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah bocciilor, fu tare placut cu voi picolea!! Data aviatoare puate aducem si-un pachet de carti.. :)

 

Poxele le urc pe Picasa, si trimit linku' celor pe care-i am in lista, cu rugamintea de a-l trimite mai departe si celor pe care nu-i am.. :)

By the bye: pentru cei/cele pe care abia azi ii vazui, pe unii destul de.. in trecere : imi paru bine, bre, si la mai mare!! :)

'eh, mai nou, dupe cum vazusi, esim la pasc...iarba verde (hmmm....) :)

 

Las' ca am eu grija si de dumneata, domnisorica :)

Shinule, esti sigur de ce afirmi? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shinule, esti sigur de ce afirmi? :)

Err, nu prea :) Poate iar baga blonda-mea un ochi pe aici si o belesc :)

 

 

Hmm, ce voiam sa zic? Ahh, La multi ani Mandibula!! :P :)

 

LE: eu inca nu stiu de unde iau oamenii emoticonul cu happy birthday :)

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Err, nu prea :lol: Poate iar baga blonda-mea un ochi pe aici si o belesc :bier:

 

 

Hmm, ce voiam sa zic? Ahh, La multi ani Mandibula!! :D :D

 

LE: eu inca nu stiu de unde iau oamenii emoticonul cu happy birthday :D

 

:) :P :) :) :) :) :) :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah bocciilor, fu tare placut cu voi picolea!! Data aviatoare puate aducem si-un pachet de carti.. :P

 

Poxele le urc pe Picasa, si trimit linku' celor pe care-i am in lista, cu rugamintea de a-l trimite mai departe si celor pe care nu-i am.. :)

By the bye: pentru cei/cele pe care abia azi ii vazui, pe unii destul de.. in trecere : imi paru bine, bre, si la mai mare!! :)

 

In trecere, io unul dintre ei. Mi-a parut bine sa va vad si de acum o sa stau si eu mai mult sa imi arat talentele la table.

 

@ Rechinu LA MULTI ANI, sa ne traiesti 1000 de ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neaaaaaaaaaaaaaaaatzaaaaaaaaaa luuuumeeeeeeeeee :) :D !

Si dupa cum zicea si Jhon si DKW , si mie mi-a placut f f f f f f f f f f f mult gasca voastra :) :D !Hugs to all ! Azi sunt free hugs :bier: !

Mandibula " Laaaaaaaaaaaaaaaaa muuuuuuuuuultiiiiiiiiiii b(aaaaaaaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiii) si la cat mai multa sanatate ! :D Have a nice party! :)

@shinule de la " Show all" din stanga unde sunt emoticoanele este Happy Birthday! :P :) :) Huuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaai! lol

@Choparica - nu ma asteptam sa te stiu de aproape 10 ani! :hurt:

@Kali - esti f f f f simpatica! Ai atata verva :lol: !

@little_strumf spor la acte ! Si mersi pt mesajul de Buna dimineata! muah in loc de emoticonul kiss! hahaha!

Spor la munca all! :)

Si cand sa dau add : " THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND

You have posted a message with more emoticons that this board allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message" looooooooool

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Rechinule!! Sa-ti aduca anu' asta tot ce-i bun si ti-a lipsit anii trecuti, si chiar mai mult bine!! :) :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..unde bem?? :D

 

Bubu: :) :) :) :P Ceva simptome de la visinata?? :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...