Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

BaShinule (imi pare rau ca repet, dar a fost GENIAL ala care a zis asa primul - AKA Prodigy cred) NU AI INTELES NIMIC.

Nici nu ma mira de altfel.

In ceea ce priveste comentariile facute, pentru pastrarea integritatii tale fizice, prefer sa cred ca nu imi erau adresate.

Nu de alta, dar nu intentionez sa iti modific fizionomia in mod radical, stil REISING ca sa zic asa.... adica in 3 secunde.

Daca ai nelamuriri, ne putem intalni si fata in fata sa discutam asta, desi raman la parerea mea initiala ca nu merita/nu meriti.

 

Ti'as fi recunoscator daca nu m'ai mai deranja. In ceea ce priveste deranjul celorlalti din forum, nu ma pronunt, desi stiu ce gandesc.

 

In ceea ce priveste modul in care tampeniile pe care le faci pe doua roti ITI POT SCHIMBA VIATA, iti recomand sa te gandesti ce pozitie comoda poti avea intr'un scaun cu rotile, POZITIE DOBANDITA IN URMA UNOR ASTFEL DE TAMPENII, asa cum ai amabilitatea de a recunoaste singur.

 

Parerea mea.

 

 

SFAT: DA'TE CAT MAI "REISING" VREI, CAT DE MULT SI PE ORIUNDE ITI TUNA NEURONU'.

CU CAT MAI MULT, CU ATAT MAI BINE. PENTRU TOTI. :kiss: :D :) :D

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul e bine sanatos nu pot lua legatura cu nimeni ca nu mai am nici un nr de tel....Daca a vorbit cineva cu cei din bulgaria sa scrie pe forum....Vaz ca boris s-a dat la fund nu mai zice nimic dar eu tot il iubesc....

 

Betzi voi toata berea fara mine.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul e bine sanatos nu pot lua legatura cu nimeni ca nu mai am nici un nr de tel....Daca a vorbit cineva cu cei din bulgaria sa scrie pe forum....Vaz ca boris s-a dat la fund nu mai zice nimic dar eu tot il iubesc....

 

Betzi voi toata berea fara mine.....

 

 

Bem din aia Londoneza bueeeiii :kiss:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca motorul meu sta pe bara am timp sa beau cat pot sa duc :kiss: ... so cat mai multe intalniri . Se vede ca e vara, unii baieti cam dau dovada de cam prea mult zel ... numai frumoasele noastre fetele sunt de vina ( glumesc :D ) de aici toata atitudinea asta ultra "reising".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul e bine sanatos nu pot lua legatura cu nimeni ca nu mai am nici un nr de tel....Daca a vorbit cineva cu cei din bulgaria sa scrie pe forum....Vaz ca boris s-a dat la fund nu mai zice nimic dar eu tot il iubesc....

 

Betzi voi toata berea fara mine.....

am scris eu ca sunt bine sanatosi si se distreaza! apa este calda si sunt k! :kiss:

 

 

Neatza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

91 dB la 6250 rpm. Oare ma incadrez?

 

 

nu prea ai putut sa dormi azi noapte...pana nu te ai uitat pe toba :kiss:)............'neata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai este lume pe net (cica la munca sau nu)!

 

Pe unde va vedeti de obicei?

Eu, Suzuki GZ250 Marauder. abia am 500 de km facuti. Gorjului -> Moinesti -> Odgonului.

 

Langa blocul meu mai "stau" o Yamaha YBR125 si un Suz GSXR 600. Sunt si ei pe forum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e frica sa-l fac :)

 

 

Muncim cu drag si spor!

 

 

anca da mi si mie te rog link cu accid de pe amkart :kiss:

 

Mai este lume pe net (cica la munca sau nu)!

 

Pe unde va vedeti de obicei?

Eu, Suzuki GZ250 Marauder. abia am 500 de km facuti. Gorjului -> Moinesti -> Odgonului.

 

Langa blocul meu mai "stau" o Yamaha YBR125 si un Suz GSXR 600. Sunt si ei pe forum?

 

 

se posteaza aici intalnirile...de obicei vinerea :D...te asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anca da mi si mie te rog link cu accid de pe amkart :D

 

Cred ca asta e: /index.php?...t&p=1370879

 

Azi insa s-a batut recordul negativ, Motor absolut stralucitor, impecabil, dar echipat cu Pireli Diablo Corsa(nu Supercorsa), cauciucuri destul de vechi,2 ani, 2006, a reusit la capatul liniei drepte sa blocheze fata, da, nu s-a dat peste cap ci a alunecat ca pe ud,tipul a vrut pur si simplu sa iasa de pe pista si a trebuit sa frineze. Motorul a glisat 30m , a strabatut aleea pe unde iesim drept de pe pista si s-a oprit in stilpul gardului indoindu-l bine. Tipul nu era chiar autist in ale motociclismului dar acum sint sigur ca-si va pune gume MOI.

 

Nu Âştiu dacă neapărat gumele sînt de vină. Poate a băgat mîna brusc în frîne ...

 

Va pupa fetita, ma intorc la rapoartele mele :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://istodor.catavencu.ro/2008/08/06/mot...-noapte-muriti/

 

SI UITE ASA DIN CAUZA UNUIA CA TINE, NI SE UREAZA CEEA CE AI SA CITESTI IN LINK-UL DE MAI SUS........SI DIN PACATE NI SE UREAZA TUTUROR, ASTA'I PARTEA PROASTA MAI BAIETZICA........

 

SA AI PARTE DE MULTE INTALNIRI CU MUUUUULTE ECHIPAJE DE POLITZI CAND TE DAI PE O ROATA SI CU 100 DE KM LA ORA PRIN ORAS

Nu reprezint nici o comunitate sau o majoritate. Cine generalizeaza e prost asa ca ii las sa creada ce vor despre motociclisti. Ma declar pokemon satanist, nu motociclist, e ok :kiss: ?

 

Din cauza unuia ca mine nu se intampla nimic, daca nu lovesc eu pe nimeni, nu-i din cauza mea! Plus ca pe-o roata nu ma dau pe drumuri publice. In plus treaba asta ma priveste. Si din nou in plus, nu te mai stresa asa tare ca-ti dauneaza. Si nu mai scrie cu CAPS ca ne obosesti.

 

bla bla bla, amenintari de 2 bani... bla bla bla, urari de bine.. bla bla

OK. Bafta. Take care.

 

classic_vld, cate frustrari zac in tine.

Uite cin' s-a prins :D

 

Copchii, care, cand, unde mai iesiti la plimbare?

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...