Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Doua degetzele sus cei din Militari, hai! Ca noi am cam ramas de izbeliste. Dr. Taberei s-a inchegat, Crangasi-1 Mai, la fel, numai noi nu.

 

:blbl: :banana:

 

 

Io - Kali

 

Suzuki GSx600F negru.

 

 

 

salutare,

andrei zguduie zona apusului cu ducati monster 600

bafta si asfalt uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare,

andrei zguduie zona apusului cu ducati monster 600

bafta si asfalt uscat ;)

Deci tu esti acela care fc zgomot noaptea(pe la 3-4) si ma trezeste din somnic?!? :lol: Bine ai venit!

 

 

In fiecare noapte sunt unii care se dau pe bulevard de ies scantei din asfalt! :lol: Tureaza motoarele si fc un mare zgomot! :cheers: N am nimic cu ei, dar unii vor sa doarma! :blbl: Pana acum era si unul cu un atv, dar cineva l-a potolit! :lol:

 

Deci tu esti acela care fc zgomot noaptea(pe la 3-4) si ma trezeste din somnic?!? :ok: Bine ai venit!

 

 

In fiecare noapte sunt unii care se dau pe bulevard de ies scantei din asfalt! :lol: Tureaza motoarele si fc un mare zgomot! :banana: N am nimic cu ei, dar unii vor sa doarma! :friends: Pana acum era si unul cu un atv, dar cineva l-a potolit! :lol:

A si domnii sunt fara protectii si unii fara casti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva amuzant ptr cine nu stie deja:/index.php?showtopic=134969&hl=niki =)))))

 

Da, ce vremuri, niki 1, niki 2 :cheers:

 

Mie mi-au marit astia rata iar... 207,95 eur -> 210,31 eur -> 212,45 eur :banana:

 

stf :blbl:

Ai drum la balamuc deseara?

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i rautate :cheers:

 

Cred ca saptamana viitoare ma apuc de cura. O saptamana vreau sa mananc numai legume si fructe.

Buburuza vede rautati in orice....Dar legumele si fructele trebuie sa fie musai din gradina raiului si cum nu vei gasi o sa te multumesti cu o ceafa de porc cu inghetata.... :banana: :blbl: :friends:

O sa fiu si eu prezent la Cocos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buburuza vede rautati in orice....Dar legumele si fructele trebuie sa fie musai din gradina raiului si cum nu vei gasi o sa te multumesti cu o ceafa de porc cu inghetata.... :cheers: :banana: :blbl:

O sa fiu si eu prezent la Cocos.

 

Le vad acolo unde sunt. Stii ca pot sa fiu si eu rea, dar sunt o draguta si nu arunc cu pietre ;)

 

Gradina Raiului stiu unde se afla asa ca nu va fi nici porc si nici inghetata :friends:

 

S-ar putea sa ajung si eu pe la Cocos, dar nu voi sta foarte mult ca am niste trebusoare.

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu la Cocos.. o sa ma laud cu noua fatza a RR-ului meu cu carenele abia scoase din tzipla. :cheers:

vino sa te lauzi si cu un cd.......sa nu-l uiti.....

COcosul rosu e in apusului.Daca vine Dan Radu sa nu aduceti tablele... :banana: :blbl: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocosu' Rosu este pe Margelelor. Cum vii pe B-dul Iuliu Maniu, mergi spre Autogara Militari, iar inainte de semaforul de la autogara e un Agip pe dreapta. Acolo faci dreapta si mergi pana cand ai sa vezi Cocosu' Rosu pe stanga. Nu cred ca ai cum sa-l ratezi :banana:

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara trebuie sa ne intalnim sa sarbatorim persoana care se ascunde....sau nu vrea sa spuna ca e mai in varsta. :cheers: :banana: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...