Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

ma inscriu si eu pe lista :lol:

si eu:) dati de stire in ce seara...si..cred k eu imi iau geaca cu protectii :laugh:) sper k nu se aplica vreo lege a compensatiei, dc nu am cazut anul asta cu motorul, sa imi rup oasele la patinoar :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Joi nu stiu daca pot pt ca o sa dau o fuga la Ursu , la un karaoki mic si sa iau bocanceii de la nenea ORL! (Iete ca ii fac si reclama!!!) :D

Mai vine cineva din Militari la karaoke? :laugh:

Pana la urma te-am scos azi din casa :P Sar'na...

 

Eu as veni :lol:

Cine vine, tre' sa si cante, asa ca pregateste-te :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma cam ... intereseaza si pe mine o plimbare doar ca la vantul care e, mi-e ca ma dau de-a rostogolul ... dar chiar sunt tentata ...

As fi venit si eu dar nu am vant in pupa..

La pati vreau sa merg numai daca ma primesc aia cu tot cu protectii.O sa patinam cate doi,eu o sa fiu in echipa cu Boris.pt ca domisoara Cami nu aude.......Acum sa va vad cine se tine de cuvant...

 

Recunosc ..O fac surda pe Buburuza pt a distrage atentia de la Dan Radu care aude doar inimile fetelor...

 

Poate ar trebui sa mergem sa cantam si noi intr-o seara.Stiti de ce canta Cami?Va spun eu pt ca nu se aude.. ha ha ha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai ce cauta la party.Va fi o petrecere privata la care nu vine din partea masculina decat Sonex frumosul,desteptul,musculosul,modestul,incredibilul,fantasticul si mai ales fermecatorul...Numai pe tine nu te-a vrajit.Pacat ca nu l-ai intalnit e de-a dreptul incantator...mai e si vecin cu mine..Ma duc sa-i spal masina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma inscriu si eu pentru paty :laugh: seara buna la toti :lol:

Te primesc in marinimia mea....

 

Sonex te inseli ... Cami aude !!!

 

propuneti zi din saptamana pentru patine ca de karaoke stim cu totii ca se face numai joi la Ursu!!!

Nu cred ca tre sa mergem obligatoriu la ursu, sigur nu are Pusca si cureaua lata...

 

Nu ai ce cauta la party.Va fi o petrecere privata la care nu vine din partea masculina decat Sonex frumosul,desteptul,musculosul,modestul,incredibilul,fantasticul si mai ales fermecatorul...Numai pe tine nu te-a vrajit.Pacat ca nu l-ai intalnit e de-a dreptul incantator...mai e si vecin cu mine..Ma duc sa-i spal masina...

Eu sunt minunatul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai ce cauta la party.Va fi o petrecere privata la care nu vine din partea masculina decat Sonex frumosul,desteptul,musculosul,modestul,incredibilul,fantasticul si mai ales fermecatorul...Numai pe tine nu te-a vrajit.Pacat ca nu l-ai intalnit e de-a dreptul incantator...mai e si vecin cu mine..Ma duc sa-i spal masina...

 

 

Sunt convinsa ca este incantator nu degeaba are atat de multe "fane". Intr adevar pe mine nu m-a vrajit,sunt printre putinele pe care nu le a vrajit :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea cred ca ai avea nevoie de niste ochelari,am scris clar paty.Nu am mentionat ca vin la niciun party,stai linistita nu te agita ca un pepsi

Asa paruiala pt Sonea Barbarul,ce bine...Una nu vede alta nu aude,daca mai stau aici sigur o sa ajung la spital...Bine ar fi sa ne ratacim pe undeva ...

 

sal adidas,cam rar pe la noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa paruiala pt Sonea Barbarul,ce bine...Una nu vede alta nu aude,daca mai stau aici sigur o sa ajung la spital...Bine ar fi sa ne ratacim pe undeva ...

 

sal adidas,cam rar pe la noi...

stai bre,sa nu te ranesti

il ajut eu pe sonea :lol: ca oltenii in general nu prea fac fata, si eu sunt frumos :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt convinsa ca este incantator nu degeaba are atat de multe "fane". Intr adevar pe mine nu m-a vrajit,sunt printre putinele pe care nu le a vrajit :lol:

Ma stie lumea....Buburuzo,Kali Rox si toate celelalte sa nu va mai aud ca nu sunt cel mai cel......

Te primesc in marinimia mea....

Ma tu ma minti sa-mi zici ...ti-aiiii doriiii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai bre,sa nu te ranesti

il ajut eu pe sonea ca oltenii in general nu prea fac fata, si eu sunt frumos

Asta e sub centura...Sa te iei de neam.Bine recumoastem,nu suntem groyavi suntem perfecti si suntem tot timpul acolo

 

cat fight .... yupiiii pot sa fiu arbitra ... ce poate fi mai misto decat doua femei superbe care se cearta pentru Zeul tuturor Zeilor Carpatini - crinul nostru inflorit???

 

BUjorul rosu as mai putea adauga....

Ma tu ma minti sa-mi zici ...ti-aiiii doriiii....

:lol: sa te mint sa-ti zic ca nu? :laugh:

hohan a plecat dupa ochelari,hai baby provoaca-ma,unde mai am restrictie?

Ma, asa vb cu mine..Pacat de batranetea mea....Trebuie sa treci peste proba cu ostacole creyi ca esti in stare?Nu te provoc pt ca momentan sunt cu cineva si pt ca il respect nu imi dau chilotii jos peste tot...O seara buna iti urez si stiu ca ti-aiiiiiiiii doriiii sa mai vb cu mine dar nu va mai fi asa.....

 

Ha ha ha ha ha

 

PS acel cineva e barbat si il cheama Vasile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmmmmmmm dezamagire ........ a fugit toata lumea ......... meciul s-a incheiat inainte sa inceapa ...

 

neatza adidas ... probabil ai sa fii iar singur la servici si ai sa te plictisesti cand eu voi dormi rau de tot ...

 

noapte buna forum ...

buna dimineata forum ...

 

ps. se numeste schizofrenie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blink blink:

 

toata lumea striga-n cor SOOOOONEA SOOONEA SOOONEA

 

facem galerie ... fetele aveti cuvantul ...

Multumesc in primul rand parintilor,prietenilor si celor care mi-au fost alaturi.Am muncit mult dar se vad pana la urma rezultatele.Va multumesc si va iubesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmmmmmmm dezamagire ........ a fugit toata lumea ......... meciul s-a incheiat inainte sa inceapa ...

 

neatza adidas ... probabil ai sa fii iar singur la servici si ai sa te plictisesti cand eu voi dormi rau de tot ...

 

noapte buna forum ...

buna dimineata forum ...

 

ps. se numeste schizofrenie :laugh:

de la o varsta incolo..

 

Multumesc in primul rand parintilor,prietenilor si celor care mi-au fost alaturi.Am muncit mult dar se vad pana la urma rezultatele.Va multumesc si va iubesc.

:lol: i love you tooooooo

da daca iti mai zic de cateva ori sa-mi dai inapoi chilotii aia te urmaresc cand vi acasa si te violez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunaaaa searaaaaaaaaaaaaaa la pranz inspre dimineata! :P

Buuun! Apoi sa iau fraiele in maini si sa fac o PROPUNERE pentru PATINOAR !

 

ASTAZI -MARTI intre 18:00-20:30 sau 21:00-23:30 !

Sau MIERCURI intre acelasi interval orar ? Spuneti fiecare cum puteti!:D

 

So?Hebe tu cand poti? Sonex?Serban?Gixx?Borris?Ruxandra?Raisa? Buburuza vii?Nicolas tu?Adidas hai copile si tu ! Paispe te bagi si tu la o felie de gheata? :huh:

Va tzukai! Am fugit! :laugh:

 

Nene ORL mersiiiiiiiiiiii muuuuuuuulttttttttt !Sunt f fericita cu bocanceiiiiiiiiiiii! ;) Ti-am mai zis cat de mult imi plac? :P Daca nu , iti mai zic inca a 1000 a oara! Te tzukai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata lenesilor...Va trageti pe fas de nu mai postati?Tre sa mergem la pati sa vedem care se inclina mai mult....

 

Eu zic miercuri de la 21 sa avem timp sa mai vb sa ne mai vedem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo, samata vine digweed in kristal :laugh: )

 

2008_11_29_john_digweed.jpg

 

So?Hebe tu cand poti? Sonex?Serban?Gixx?Borris?Ruxandra?Raisa? Buburuza vii?Nicolas tu?Adidas hai copile si tu ! Paispe te bagi si tu la o felie de gheata? :D

 

 

Da-mi un sms cand e totul stabilit - 0721 42 35 30

Azi sunt disponibila dupa ora 17, maine dupa 22, joi dupa 19, vineri dupa 22, in weekend deloc.

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...