Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

N-apucai sa intru anu' hacesta, asa ca va urasc abea acu' La multi ani, sanatate si alte alea.. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dormiti, mah? :o

IA UITE CINE UMBLA NOAPTEA......

 

Trebuie sa revigoram forumul,astept initiativele.....Ar trebui sa ne gandim la concursul de table asa cum zicea si Buburuza.Hai sa vedem cati ne inscriem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IA UITE CINE UMBLA NOAPTEA......

 

Trebuie sa revigoram forumul,astept initiativele.....Ar trebui sa ne gandim la concursul de table asa cum zicea si Buburuza.Hai sa vedem cati ne inscriem?

 

Chiar vorbeam mai devreme cu niste prieteni despre asta :o

O sa ma gandesc zilele astea cum sa facem si o sa deschid un topic sa se inscrie toti doritorii :(

Acum sunt foarte obosita si nu-mi sta mintea la nimic...

 

@Kawalin: cand te mai vede omu', bre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar vorbeam mai devreme cu niste prieteni despre asta :o

O sa ma gandesc zilele astea cum sa facem si o sa deschid un topic sa se inscrie toti doritorii :laugh:

Acum sunt foarte obosita si nu-mi sta mintea la nimic...

 

@Kawalin: cand te mai vede omu', bre?

 

cu cat mai tarziu cu atat mai bine, ca sa ma pupi mai cu foc cand ma revezi si sa nu-mi mai dai drumu` :ok: :moto:

 

PS: si sa nu cumva sa te impinga mititelu` sa nu ma inscrii by default la concursul de table!!! cred ca stii consecintele unei astfel de actiuni de neiertat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: si sa nu cumva sa te impinga mititelu` sa nu ma inscrii by default la concursul de table!!! cred ca stii consecintele unei astfel de actiuni de neiertat :(

 

 

 

salut , concurs de table.... am citit bine ... cand si unde ? chiar trebuie :o , trebuie sa-l facem .. nu de alta dar asa.. sa stim .. care pe care... oficial si cu martori :laugh:

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne gandim la o locatie,cred ca la Apasu ar fi nimerit.Sa nu -i spuneti lu Dan Radu ca ala e tatal bulanului......Toate ca toate dar ce o mai face Iulia Hohan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu cat mai tarziu cu atat mai bine, ca sa ma pupi mai cu foc cand ma revezi si sa nu-mi mai dai drumu` :moto: :laugh:

 

PS: si sa nu cumva sa te impinga mititelu` sa nu ma inscrii by default la concursul de table!!! cred ca stii consecintele unei astfel de actiuni de neiertat :(

 

Esti deja inscris :ok:

 

Trebuie sa ne vedem tovarasi sa vedem cum facem, unde facem si apoi sa postam sa stie lumea unde sa vina :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai primiti cu colindu'? :laugh:

Abia acum reusesc si eu sa accesez forumul,nush ce i-ati facut :moto:

Dragi copii,HB va ureaza multa sanatate,iubire,fericire si un an nou cat mai prosper! :o :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pipal...Am auzit ca Sonea a venit singur de revelion? :o Bubu...cica nici tu n-ai fost mai bine :ok:

 

Mai primiti cu colindu'? :laugh:

Abia acum reusesc si eu sa accesez forumul,nush ce i-ati facut :D

Dragi copii,HB va ureaza multa sanatate,iubire,fericire si un an nou cat mai prosper! :(

 

Te primim...cica in ianuarie se fine la colondat in costumu' lui Eva :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pipal...Am auzit ca Sonea a venit singur de revelion? :o Bubu...cica nici tu n-ai fost mai bine :D

 

 

 

Te primim...cica in ianuarie se fine la colondat in costumu' lui Eva :moto:

 

Ma oricat e de tarziu gixx asta tot veninos este....Auzi k Buburuza nu a venit singura, a fost cu prietenul ei imaginar,se tinea pe acolo cu el de mana.....Stim de ce nu ai venit tu ti-a fost frica de folclorul contraataca sau ca distorsioneaza vaza vocea.......Deloc gixx fara costum,daca vrea sa vina acu cand au trecut colindele o primim la auditie doar daca se da cu ulei pe tot corpul sau cu ciocolata...In marinimia noastra o lasam sa aleaga.........Cum ramane cu prietena elanei ?

 

Mai primiti cu colindu'? :ok:

Abia acum reusesc si eu sa accesez forumul,nush ce i-ati facut :P

Dragi copii,HB va ureaza multa sanatate,iubire,fericire si un an nou cat mai prosper! :( :laugh:

HB vb de prosperitate,de ce nu fai un dialog pe privat cu Ruxandra.....asa ca intre jep jep

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma oricat e de tarziu gixx asta tot veninos este....Auzi k Buburuza nu a venit singura, a fost cu prietenul ei imaginar,se tinea pe acolo cu el de mana.....Stim de ce nu ai venit tu ti-a fost frica de folclorul contraataca sau ca distorsioneaza vaza vocea.......Deloc gixx fara costum,daca vrea sa vina acu cand au trecut colindele o primim la auditie doar daca se da cu ulei pe tot corpul sau cu ciocolata...In marinimia noastra o lasam sa aleaga.........Cum ramane cu prietena elanei ?

 

 

HB vb de prosperitate,de ce nu fai un dialog pe privat cu Ruxandra.....asa ca intre jep jep

 

:( Elena mi s-a imbatat crita la rev si toata noaptea am fost dadaca...ba sa nu cada din pat,ba daca a cazut sa o pui la loc,sa nu cada pe scari...sa nu ...sa nu...sa nu :laugh: Mai bine mergeam singur... :o Erau acolo destule tanti dixpuse :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Elena mi s-a imbatat crita la rev si toata noaptea am fost dadaca...ba sa nu cada din pat,ba daca a cazut sa o pui la loc,sa nu cada pe scari...sa nu ...sa nu...sa nu :laugh: Mai bine mergeam singur... :o Erau acolo destule tanti dixpuse :moto:

Pai trebuia sa dormi cum cadea, cadea bine.....Pai sunt ma femeile dispuse ca esti frumos,nu chiar ca mine dar aproape....Mai bine de Buburuza ca a fost singura...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ori la mine e prost opri la mine merge prost ... forumul ... auzi sa pierd eu asa discutii auzi sa ratez eu competite de tablagii ... cat p-aci ...

 

hai neatza tuturor

celor interesati cred ca tata e mai bine :o

va pupa drtaberista voastra favorita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ori la mine e prost opri la mine merge prost ... forumul ... auzi sa pierd eu asa discutii auzi sa ratez eu competite de tablagii ... cat p-aci ...

 

hai neatza tuturor

celor interesati cred ca tata e mai bine :(

va pupa drtaberista voastra favorita!

 

:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...