Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma avand in vedere ca toti ati plecat dupa niscaiva bisboace si eu am ramas aici singurel,bing-bang.Facem si noi ceva azi?Claudiu cica e un flamanzila,asa se aude prin targ.Daca faceti ceva interesant sunati-ma si pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai ajung astia cu pestele ala,ca mor de pofta.sa luam atitudine ca nu se mai poate.Am zburat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc ca Sonea este cel mai frumos cel mai destept si este un zeu pt mine.

Mesaj completat

Este modelul meu de urmat in viata,sper ca vreodata sa am posibilitatea sa pun mana pe el.

Mesaj completat

nu e boris aici,e claman

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc ca Sonea este cel mai frumos cel mai destept si este un zeu pt mine.

Mesaj completat

Este modelul meu de urmat in viata,sper ca vreodata sa am posibilitatea sa pun mana pe el.

Shonex e mai barbat de cand nu mai are pleata? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recunosc sunt eu angel\

 

Mesaj completat

recunosc sunt eu angel\

 

Mesaj completat

recunosc sunt eu angel\

 

Mesaj completat

poate chiar sonea sunt....

Mesaj completat

dar ce cautam noi atatia la boris acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la politia, sa depun dosar pentru inmatricualre permanenta. M-au cerut sa adaug la dosar o declaratie pe propria raspundere de cel care a adus mobra in tara, si copie dupa talonul dubitei. Of. Bine ca nu am asa ceva. Am sa vad ce rezolv.

Te pot ajuta eu, dar abia marti. Trimite-mi telefonul tau pe pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recunosc sunt eu angel\

 

Mesaj completat

recunosc sunt eu angel\

 

Mesaj completat

recunosc sunt eu angel\

 

Mesaj completat

poate chiar sonea sunt....

Mesaj completat

dar ce cautam noi atatia la boris acasa.

 

Am inteles :))

 

Iar spirala la Boris?

 

Mesaj completat

claudiul o mai zgudui tendentios?

Mesaj completat

Am inteles ;))

 

Iar spirala la Boris?

 

Mesaj completat

nu mai ajung astia cu pestele ala,ca mor de pofta.sa luam atitudine ca nu se mai poate.Am zburat.

 

 

Ti-ai doriiii :wacko: dar am mancat tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles :))

 

Iar spirala la Boris?

 

Mesaj completat

claudiul o mai zgudui tendentios?

Mesaj completat

 

 

Mesaj completat

 

 

 

Ti-ai doriiii :wacko: dar am mancat tot

 

 

Cosmine, iar o arzi camuflat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc ca Sonea este cel mai frumos cel mai destept si este un zeu pt mine.

Mesaj completat

Este modelul meu de urmat in viata,sper ca vreodata sa am posibilitatea sa pun mana pe el.

Mesaj completat

nu e boris aici,e claman

Ia uite 2 au recunoscut evidenta......

 

recunosc sunt eu angel\

 

Mesaj completat

recunosc sunt eu angel\

 

Mesaj completat

recunosc sunt eu angel\

 

Mesaj completat

poate chiar sonea sunt....

Mesaj completat

dar ce cautam noi atatia la boris acasa.

Gata regele am inteles esti al 3-lea fan al meu...

 

Baieteleul e tare bolnavior sta in patut cu temperatura mare rau.

Mesaj completat

Alo ati vazut ce burta au facut Claudiu si Borisake.....mi-as dorii sa nu fiu singurul care se revarsa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiu cica e un flamanzila,asa se aude prin targ.

 

nu e adevarat , nu sunt flamanzila ....insa ...pur si simplu nu ma puteam opri din mancat :wacko: ....ce sa fac ? sunt dependent de gustul bun

 

nu mai ajung astia cu pestele ala,ca mor de pofta.

 

pestele a fost mancat pana la ultimul os , ce sa facem ? era prea bun

totusi , trebuia sa-i luam din billa niste peste , aveau sprot in sos tomat la conserva

 

nu e boris aici,e claman

 

sonea a inceput sa ne fure identitatile

 

recunosc sunt eu angel\

Mesaj completat

poate chiar sonea sunt....

Mesaj completat

dar ce cautam noi atatia la boris acasa.

 

 

Am inteles :P)

 

Iar spirala la Boris?

 

 

 

 

Cosmine, iar o arzi camuflat?

 

sonea e peste tot , ba la borris ba la buburuza ;) deja mi-e frica sa mai intru in casa sa nu-l gasesc pe sonex la tastatura :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmine, iar o arzi camuflat?

da,intr-un costum de la marii designeri chinezi.

 

nu e adevarat , nu sunt flamanzila ....insa ...pur si simplu nu ma puteam opri din mancat :wacko: ....ce sa fac ? sunt dependent de gustul bun

 

Am auzit ca au plecat oamenii in miez de noapte cu barca pe lac sa mai intinda un navod ca le era frica ca iti indrepti privirea asupra lor daca nu iti astamperi foamea....

 

pestele a fost mancat pana la ultimul os , ce sa facem ? era prea bun

totusi , trebuia sa-i luam din billa niste peste , aveau sprot in sos tomat la conserva

La asemenea rautate eu intorc si obrazul celalalt ca asa sunt eu,bun sanmaritan.

 

nu e boris aici,e claman

 

sonea a inceput sa ne fure identitatile

 

O fi si sonea un fel de James Bond

 

 

sonea e peste tot , ba la borris ba la buburuza ;) deja mi-e frica sa mai intru in casa sa nu-l gasesc pe sonex la tastatura :)

Claudiule aici ai gresit-o grav,mai degraba poti sa ma gasesti la frigider.Vezi ca mi-a comunicat cami ca esti perecha mea la film asa ca pregateste-te .......Eu imi bag trupul in mirodenii de pe acum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiule aici ai gresit-o grav,mai degraba poti sa ma gasesti la frigider.Vezi ca mi-a comunicat cami ca esti perecha mea la film asa ca pregateste-te .......Eu imi bag trupul in mirodenii de pe acum....

 

 

mai bine mergem noi doi la un film de dragoste :wacko: ii lasam pe ceilalti la vanatoare de nazisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine mergem noi doi la un film de dragoste :wacko: ii lasam pe ceilalti la vanatoare de nazisti

Claudiule deabea astept sa umplem batistele de lacrimisi sa ne tinem in brate,sper sa nu li se faca pofta si altora de prin sala ca organizam o seara gay.

 

Pana la urma, eu sunt curios cum a fost la Rasnov.. sau nu mai a ajuns nimeni?

Nu cred sa fi fost vreunul din militari.

 

SUNT BOLNAV RAU RAU,astept o crestina sa se ofere sa-mi faca un masaj cu sanii sa iasa darcu din mine....

Mesaj completat

nu am mai ajuns la rasnov de frica ploii si din cauze care nu tin de mine (cauciucul dus al lui borris)

aiurea,numai minciuni,au mers la Liuba sa se indoape,de parca noi nu am sti.....

Mesaj completat

Ruxandro ceva barbati?ca nu prea esti activa in ultimul timp?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiule deabea astept sa umplem batistele de lacrimisi sa ne tinem in brate,sper sa nu li se faca pofta si altora de prin sala ca organizam o seara gay.

 

 

Nu cred sa fi fost vreunul din militari.

 

SUNT BOLNAV RAU RAU,astept o crestina sa se ofere sa-mi faca un masaj cu sanii sa iasa darcu din mine....

Mesaj completat

 

aiurea,numai minciuni,au mers la Liuba sa se indoape,de parca noi nu am sti.....

Mesaj completat

Ruxandro ceva barbati?ca nu prea esti activa in ultimul timp?

 

 

lasa sonex ca mergem noi la Brokeback Mountain si ceilalti la Ticalosi fara glorie :)

 

noi nu am fost sa ne indopam , eu cu Borisake suntem niste finuti , am mancat numai peste ca e mai usor :wacko: bah , da bun a fost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

si eu tot din militari....asta daca mai e cazul sa fiu on topic:)

 

joi e intalnirea , ultima oara sa mers la mihailesti la mici ...data viitoare vedem noi unde mai mergem

 

gs500f ? mai avem o bucata in grup

Mesaj completat

joi e intalnirea , ultima oara sa mers la mihailesti la mici ...data viitoare vedem noi unde mai mergem

 

gs500f ? mai avem o bucata in grup

 

joia probabil nu vei putea veni , din cate stiu joi e intalnirea de gs-isti la academia militara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joi e intalnirea , ultima oara sa mers la mihailesti la mici ...data viitoare vedem noi unde mai mergem

 

gs500f ? mai avem o bucata in grup

Mesaj completat

 

 

joia probabil nu vei putea veni , din cate stiu joi e intalnirea de gs-isti la academia militara

 

 

Unde este intalnirea? O sa vin ca nu ma duc mereu la Academie :wacko: si ma bag si la plimbarici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa sonex ca mergem noi la Brokeback Mountain si ceilalti la Ticalosi fara glorie :P

 

noi nu am fost sa ne indopam , eu cu Borisake suntem niste finuti , am mancat numai peste ca e mai usor :wacko: bah , da bun a fost

Bai ,vreau si eu lista aia cu filme de bagat femeile in asternut,ca am inteles ca ai o intreaba strategie pe aceasta tema.

Pai se vede ma ca ati mancat numai peste nu vedeti ce subtirei sunteti,voi nu va ingrasati sa nu iesiti din schema.

 

Salutare,

si eu tot din militari....asta daca mai e cazul sa fiu on topic:)

Bine ai venit printre noi,sper ca nu esti maritata,ca nu vreau sa mai stic o casa(cand o sa vezi cat sunt de frumos o sa divortezi instant) :) ;) :P

Vino la o intalnire cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ,vreau si eu lista aia cu filme de bagat femeile in asternut,ca am inteles ca ai o intreaba strategie pe aceasta tema. Iti zic eu unul, care intamplator e si filmul meu preferat: The Notebook :wacko:

 

Bine ai venit printre noi,sper ca nu esti maritata,ca nu vreau sa mai stic o casa(cand o sa vezi cat sunt de frumos o sa divortezi instant) Multumesc. Imi par erau ca am citit tarziu topicul :). Maritata nu sunt ;))

 

Vino la o intalnire cu noi. Pai vin dc imi dati ora si locul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonea va pacaleste pe toti. Ei se duce la film cu frizeru (pardon hair stylist). Ii face mai intai un masaj (in particular).

 

@blonda legala: ora si locatia intalnirii vor fi comunicate prin SMS tuturor participantilor cu ceva timp inainte

 

PS am vazut un film in care asa faceau la un concurs de batai si mi-a placut ideea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...