Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

PS Alles gute zum geburstag Herr Falkenberg

 

Dankeschon :rolleyes:

 

Chiar s-a linisit pe topic aici. Nu am fost client fidel la intalniri, dar totusi as mai mergea si eu la un mic cu the usual suspects :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

cine ma poate ajuta si pe mine cu o toba stoc de cbr 600 pt o jumatate de zi. nu vor sa imi dea identificarea la RAR ca nu am toba stoc

 

crezi ca merge a mea de la CBF ? verificam si daca merge o montam si-ti faci treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALOOOOOOOOO , Fratilor , surorilor mai dragii mei ......da ce naiba se intampla p`acilea , GATA ???? s-a spart topicul ...nu ne mai cunoastem ?????? nu ne mai stim ???

nu mai sunt intalniriile la mititei , plimbari bla bla bla .....ce facem ? V-ati tras cu totii pe fash ? Kali Buburuza Borris Sonea Angel Zuzu DanRadu Amiba BBl`u Mandibula Cipoerica Jordy......ce ati patit mai ? de nu mai zice nimeni nimic

 

Mai bine hai s-o punem si noi de-o plimbare ca oricum n-am fost niciodata cu totii decat la plimbat pahare :)

 

PS Alles gute zum geburstag Herr Falkenberg

 

BRE, IERI LA 5-6 inchisesei pravalia ! vine omu la tine...si vede un mare lacat in usa.

Mesaj completat

Preafermecatorule claman, unii "munceste", bre! :peace: Ideea matale este buna. Numai ca eu nu va pot insoti, pt ca ajung acasa la ore la care voi va intoarceti, in general, de la mici si alte delicii d-astea... Chopi face ore suplimentare, ca asa e la patron... Amiba bantuie, Shonex construieste, BeBeLu' plimba Nanooku', Jordy leagana kidzi iar Rechinu' face planuri de nunta, in timp ce freaca la carene (daca mai freaca, la mine stirile ajung greu) :D) Borris strange bani sa ne faca cinste - stie el de ce.

 

Asa ca eu ma dau cu motoreta prin oras si o parchez cu tupeu in curtea scolii, ca sa crape de ciuda directorul ala nesimtit si plin de functie. :P

 

 

RECHINU NU MAI FREACA LA CARENE !!!!!!!!! devin isteric daca mai aud cuvantul frecat. sau orice alt sinonim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRE, IERI LA 5-6 inchisesei pravalia ! vine omu la tine...si vede un mare lacat in usa.

Mesaj completat

 

 

 

RECHINU NU MAI FREACA LA CARENE !!!!!!!!! devin isteric daca mai aud cuvantul frecat. sau orice alt sinonim.

 

 

Rechinu e fancy - trendy, are motocicletă albă :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRE, IERI LA 5-6 inchisesei pravalia ! vine omu la tine...si vede un mare lacat in usa.

Mesaj completat

 

 

La mine la servici ?? lacat pe usa la 5-6 ... nu , nu e posibil ......noi stam pana la sapte

 

Mesaj completat

Rechinu e fancy - trendy, are motocicletă albă :peace:

 

 

Mosule , ti-a ramas la semnatura anuntu de vanzare , mai ai un una ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l, clamane, ca e batran, mama :P Sau e prea bogat :) Caz in care il sfatuiesc sa ma infieze :peace:

Mesaj completat

PS: Diseara, 21.00, la Sole d'Italia sau cum mamica lui se numeste birtul. Ca mi-e dor de voi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLECAREA: Vineri 30.04.2010

ORA: adunarea se face dupa 8-8:30 si se pleaca la 9-max9:15

LOCUL: iesirea spre drumul vechi spre Constanta ...(de la CORA pantelimon urmeaza pe dr un Rompetrol apoi vine o intersex.tie cu semafor in care la un colt e un PETROM

...in parcarea la PETROM e strangerea

TRASEUL: cel stabilit mai devreme cu popasuri.... s.a.

 

care mai vine...

.

post-44366-1272487191_thumb.jpg

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa scrii Q7 pe ea :)

ti-a iesit binisor :laugh:

 

BRE, IERI LA 5-6 inchisesei pravalia ! vine omu la tine...si vede un mare lacat in usa.

Mesaj completat

 

 

 

RECHINU NU MAI FREACA LA CARENE !!!!!!!!! devin isteric daca mai aud cuvantul frecat. sau orice alt sinonim.

7

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BBL, ai lantul uscat uscat, da-i o vaselina ca se duc pinioanele ;)

Eram in graba dimineata asta si n-am apucat sa stau mai mult.

 

 

E uscat ca spray-ul e la munci. Si mobra sta de o sapt. S-a rezolvat deja.

 

Mersi oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A intrat si baietelul pe aici ca v-am lasat de capul vostru cam mult.Poate imi fac si eu motoreta saptamana asta sa ne plimbammmmmmmmmmm.Bag seama ca nu e prea mare miscare pe aici,trebuie sa-i dam topicului niste adrenalina.....sau o bere.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bere sau plimbare merg ambele de minune :P) Vineri si sambata is plecat si duminica is la concert :))

Mai stiu eu pe cineva :P

 

Bai !! CONCERT !! AC/DC !!!!! DUMINICA !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiesti, Mariusica, si bine ai venit! Io-s usor plecata din tzara saptamana asta, da' vezi panaramele astea ce fac, poate ies ele. :)

 

Baaaa, mi-am schimbat freza :P Mi-am tras una special de bagat in casca si geaca, sa nu mai fluture.

 

Ia voila:

 

 

post-2978-1273700961_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...