Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se uita. Mie mi-a verificat faza lunga, scurta, bord, frana, semnale, serii.. cam tot.

 

Mie imi lipsea manerul ala din spate. Oricum renunt la el, cred. I-am spus omului ca am ramas fara el duminica. Sa stie. In rest.. nimic in offside. Vopsita proaspat, lant nou etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mesaj completat

ah da era sa uit ca nu am mai intrat de 100 d ani pe aici, ms alora ce modereaza ca mi-au sters semnatura(gifu) ca facea lag mare si am auzit ca a picat baza de date militara a pentagonului si sa blocat internetu din cauza lui.

 

ㄅㄩςк ㎡ㄚ ∂ⅰςк

Mesaj completat

 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[semnatura citat = 'aprilie data Bazillius "= 16 2010, 12:39 Mesaj' = '2385206 ]

poate cineva sa vorbesc de îngrijire sunt servanda Cu versiunea Loc curte .... garaj inchis ... Mai Greu

Mesaj completat [/ b]

merge cineva pe la Mare 28 aprilie?

[/ Quote]

[/ size] [/ size]

 

in militari exista undeva unde se strang motociclistii?

si in ce zile si la ce ore?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gume noi si stau cu ele nemontate.

Stie cineva o vulcanizare prin Militari/Dr Tabere/Ghencea care face si rotile de motocicleta? Ma intereseaza in mod special sa se descurce cu rotille cu spite si camera. Asa-s ale mele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gume noi si stau cu ele nemontate.

Stie cineva o vulcanizare prin Militari/Dr Tabere/Ghencea care face si rotile de motocicleta? Ma intereseaza in mod special sa se descurce cu rotille cu spite si camera. Asa-s ale mele.

 

Eu mi-am pus guma pe spate la Bardak pe Bd. Timisoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in militari exista undeva unde se strang motociclistii?

si in ce zile si la ce ore?

Da,ne vedem joi ,urmareste forumul si vei vedea unde.

 

am gume noi si stau cu ele nemontate.

Stie cineva o vulcanizare prin Militari/Dr Tabere/Ghencea care face si rotile de motocicleta? Ma intereseaza in mod special sa se descurce cu rotille cu spite si camera. Asa-s ale mele.

Eu am schimbat cauciucul si cu tot cu echilibrat a fost 30 lei undeva pe la podul Constanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptiu, nasule cred ca dormi cu dex-ul sub cap de scoti cuvinte din astea,auzi la el sucombat.........Avand in vedere ca nu am mai cantat de ceva timp,va recomand melodia

RECHINE LA NUNTA TA

MAI DRAGA RECHINE....

Acu sper sa nu se supere finul sa ma trimita cu stadia aia prin Ciorogarla.Intrebare,intrebatoare......Joi seara mergem sa dam cu piciorul intr-o minge ca vreau sa-i fac un tackling lu domnul Andrei care nu-si mai exteriorizeza sentimentele pt mine....

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se uita. Mie mi-a verificat faza lunga, scurta, bord, frana, semnale, serii.. cam tot.

 

Mie imi lipsea manerul ala din spate. Oricum renunt la el, cred. I-am spus omului ca am ramas fara el duminica. Sa stie. In rest.. nimic in offside. Vopsita proaspat, lant nou etc.

 

 

Multumesc mult ,Kali.

Nu am ajunj inca acolo , dar oricum ,dupa cum zici, trebuie sa o pun la punct mai intai :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptiu, nasule cred ca dormi cu dex-ul sub cap de scoti cuvinte din astea,auzi la el sucombat.........Avand in vedere ca nu am mai cantat de ceva timp,va recomand melodia

RECHINE LA NUNTA TA

MAI DRAGA RECHINE....

Acu sper sa nu se supere finul sa ma trimita cu stadia aia prin Ciorogarla.Intrebare,intrebatoare......Joi seara mergem sa dam cu piciorul intr-o minge ca vreau sa-i fac un tackling lu domnul Andrei care nu-si mai exteriorizeza sentimentele pt mine....

 

Eu joi (sper ca in fiecare saptamana sunt la fotbal in Pajura), asa ca daca se poate in alta zi ar fi perfect. Daca nu se poate pot sa chiulesc de aici, dar numai daca e sigur 100% ca ne strangem de 2 echipe macar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite ce sportiv este nasul

 

Mesaj completat

ia uite ce sportiv este nasul

 

Mesaj completat

Bagam si fetele la joc?parca vad ca sunt mai tari ca unii dintre noi,oricum sa lase deposedarile acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALOOOOOOOOO , Fratilor , surorilor mai dragii mei ......da ce naiba se intampla p`acilea , GATA ???? s-a spart topicul ...nu ne mai cunoastem ?????? nu ne mai stim ???

nu mai sunt intalniriile la mititei , plimbari bla bla bla .....ce facem ? V-ati tras cu totii pe fash ? Kali Buburuza Borris Sonea Angel Zuzu DanRadu Amiba BBl`u Mandibula Cipoerica Jordy......ce ati patit mai ? de nu mai zice nimeni nimic

 

Mai bine hai s-o punem si noi de-o plimbare ca oricum n-am fost niciodata cu totii decat la plimbat pahare :rolleyes:

 

PS Alles gute zum geburstag Herr Falkenberg

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALOOOOOOOOO , Fratilor , surorilor mai dragii mei ......da ce naiba se intampla p`acilea , GATA ???? s-a spart topicul ...nu ne mai cunoastem ?????? nu ne mai stim ???

nu mai sunt intalniriile la mititei , plimbari bla bla bla .....ce facem ? V-ati tras cu totii pe fash ? Kali Buburuza Borris Sonea Angel Zuzu DanRadu Amiba BBl`u Mandibula Cipoerica Jordy......ce ati patit mai ? de nu mai zice nimeni nimic

 

Mai bine hai s-o punem si noi de-o plimbare ca oricum n-am fost niciodata cu totii decat la plimbat pahare :P

 

PS Alles gute zum geburstag Herr Falkenberg

 

 

Preafermecatorule claman, unii "munceste", bre! :rolleyes: Ideea matale este buna. Numai ca eu nu va pot insoti, pt ca ajung acasa la ore la care voi va intoarceti, in general, de la mici si alte delicii d-astea... Chopi face ore suplimentare, ca asa e la patron... Amiba bantuie, Shonex construieste, BeBeLu' plimba Nanooku', Jordy leagana kidzi iar Rechinu' face planuri de nunta, in timp ce freaca la carene (daca mai freaca, la mine stirile ajung greu) :laugh:) Borris strange bani sa ne faca cinste - stie el de ce.

 

Asa ca eu ma dau cu motoreta prin oras si o parchez cu tupeu in curtea scolii, ca sa crape de ciuda directorul ala nesimtit si plin de functie. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bantui... asa este... dar fara voi mi-e naspa asa ca ganditi-va bine ce facem vinerea viitoare pe seara spre dimineata! nu de alta dar pe 1 lucrez ca asa se intampla cu cei mai tristi dintr noi :rolleyes:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preafermecatorule claman, unii "munceste", bre! :laugh: Ideea matale este buna. Numai ca eu nu va pot insoti, pt ca ajung acasa la ore la care voi va intoarceti, in general, de la mici si alte delicii d-astea... Chopi face ore suplimentare, ca asa e la patron... Amiba bantuie, Shonex construieste, BeBeLu' plimba Nanooku', Jordy leagana kidzi iar Rechinu' face planuri de nunta, in timp ce freaca la carene (daca mai freaca, la mine stirile ajung greu) Borris strange bani sa ne faca cinste - stie el de ce.

 

Asa ca eu ma dau cu motoreta prin oras si o parchez cu tupeu in curtea scolii, ca sa crape de ciuda directorul ala nesimtit si plin de functie. :D

 

 

Of of of , de muncit muncesc si eu , chiar si cate o sambata ...hmmm , cred ca trebuie sa ma apuc de construit o macheta de vila (cu gard :P) sa incep sa bantui noaptea urcat pe lift , sa-mi cumpar un catel sa-l plimb .....la treaba cu leganatu a lui Jordy , neah ....plan de nunta nu fac ....frecat carene NU poate frecat altceva :lol: ...si nu in ultimul rand ma apuc sa strang bani .......si uite asa sa intru si eu in randul lumii :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...