Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Mai stiu eu pe cineva :P

 

Bai !! CONCERT !! AC/DC !!!!! DUMINICA !!!!

 

Eu Âştiu pe cineva cu bere Âşi plimbare :P

 

A apărut Âşi oița rătăcită? :)

 

Mesaj completat

salut Militari. sunt marius si am un suzuki v-strom dl 650. cand iesiti la plimbare?

 

Bine-ai venit Mariusică. Plimbări încă slăbuț, dar în c urând se vor înmulți ;) Frumos V-Stromul. Nu Âştii pe nimeni care vinde pe frac-so mai mare? :P

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu Âştiu pe cineva cu bere Âşi plimbare :P

 

A apărut Âşi oița rătăcită? :)

 

Exact, " SI " ! Dar nu era vorba despre tine !!! Te-ai simtit cumva ? :P

 

Iepurasul, nu oita ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Privet , bbl & honey :P

..este dor de voi ... mai ales de baiatul acela frumos , cosmin , sunt suparata pe el nu a mai dat nici o sarma , cred ca... nu mai tine la mine :P

 

 

si...... IULIA nu-i moarta .. Iulia traieste :)

Editat de iuliahohan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Privet , bbl & honey ;)

..este dor de voi ... mai ales de baiatul acela frumos , cosmin , sunt suparata pe el nu a mai dat nici o sarma , cred ca... nu mai tine la mine

:P :)

 

Mai,deci nuuuuu !!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :)

 

Mai,deci nuuuuu !!!! :P

ce nu ... nu place concurenta ???? stai linistita eu am pus ochii , mainile ,ghearele pe un tanar de 21 de ani putred de bogat ;).

PS tanar pensionar , a se retine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nu ... nu place concurenta ???? stai linistita eu am pus ochii , mainile ,ghearele pe un tanar de 21 de ani putred de bogat :P.

PS tanar pensionar , a se retine .

Ai uitat cu cine te pui ?!? :P Care-o zicea cel mai bine p-aia cu "casa,casa ..." ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine-ai venit Mariusică. Plimbări încă slăbuț, dar în c urând se vor înmulți :) Frumos V-Stromul. Nu Âştii pe nimeni care vinde pe frac-so mai mare? :P

Am auzit ca V-Strom de 650 ar fi mai reusit decat cel de o mie. Mai ales in oras. Ceva legat de driveability si sistemul de injectie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai uitat cu cine te pui ?!? :P Care-o zicea cel mai bine p-aia cu "casa,casa ..." ? :)

 

 

Gip, gip, casa, casa si mai nou canal, canal. Traiasca proiectantul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca V-Strom de 650 ar fi mai reusit decat cel de o mie. Mai ales in oras. Ceva legat de driveability si sistemul de injectie.

multumesc pentru primire. m-am interesat si eu si cel de 650 e ideal pentru trafic aglomerat,consum,putere la turatii mici.

Mesaj completat

Eu Âştiu pe cineva cu bere Âşi plimbare :P

 

A apărut Âşi oița rătăcită? :)

 

Mesaj completat

 

 

Bine-ai venit Mariusică. Plimbări încă slăbuț, dar în c urând se vor înmulți ;) Frumos V-Stromul. Nu Âştii pe nimeni care vinde pe frac-so mai mare? :P

multumesc pentru primire. nu stiu,dar daca gasesc vreunul.te anunt

Mesaj completat

Sa traiesti, Mariusica, si bine ai venit! Io-s usor plecata din tzara saptamana asta, da' vezi panaramele astea ce fac, poate ies ele.

 

Baaaa, mi-am schimbat freza Mi-am tras una special de bagat in casca si geaca, sa nu mai fluture.

 

Ia voila:

 

 

post-2978-1273700961_thumb.jpg

mulumesc. weekendul asta sunt si eu plecat la pitesti,oricum e urat afara.pe saptamana viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din sectorul 6 ...recomand statia I.T.P din politehnica...baieti "intelegatori" taxa costa 140 RON.dureaza 20 min (conditia sa aveti oglinzile pe motireta si semnalele ...pentru poze ) Asfalt Uscat !!! :P

http://secamm.ro/

 

dar daca ne ducem la pod la fundeni si o facem cu 50 de roni....

care-i problema ???

 

TU TII CU URSUL ????????????

 

SAU AI LUAT TZEAPA ????????

Editat de mandibula
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Canal-canal.......

HB chiar ma gandeam sa te sun zilele trecute sa vad daca mai traiesti....Ha ha ha ,,,,gip,gip,firma,firma......asa era....uf.poate ne vedem si noi toti la o salata....Incepem iar cu intalnirile joi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Canal-canal.......

HB chiar ma gandeam sa te sun zilele trecute sa vad daca mai traiesti....Ha ha ha ,,,,gip,gip,firma,firma......asa era....uf.poate ne vedem si noi toti la o salata....Incepem iar cu intalnirile joi?

Da... salata ... mai ales ca am devenit vegetariana .. m-am lasat de fumat ... vorba lui Dan Radu: " Nu mai am nici un viciu " :P

Tre sa ne vedem. Hai la karaoke .. vinerea parca era ,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am vazut freza lu Kali,sa vezi ce mandri o sa-i fie copii de la scoala ca au cea mai cool profa.

HB cred ca ai innebunit de tot,Ptiu hai ca de fumat te inteleg dar ce ar fi viata fara un ciolan de porc si fara cativa mici.Sa te iei de mana cu finu Mandibula ca ala mananca tot frunze......de coca.....

DKW cand te vedem si noi la fatza?

Incercam sa ne mobilizam saptamana viitoare joi sa ne vedem toti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am vazut freza lu Kali,sa vezi ce mandri o sa-i fie copii de la scoala ca au cea mai cool profa.

HB cred ca ai innebunit de tot,Ptiu hai ca de fumat te inteleg dar ce ar fi viata fara un ciolan de porc si fara cativa mici.Sa te iei de mana cu finu Mandibula ca ala mananca tot frunze......de coca.....

DKW cand te vedem si noi la fatza?

Incercam sa ne mobilizam saptamana viitoare joi sa ne vedem toti?

 

Hai sa schimbam ziua ca sa pot si eu sa ajung. Joia e fotbal de la 17.30 la 19.30, ajuns acasa la 20 si ceva. Problema e ca tre sa plimb fiara asa ca oricat as incerca nu pot sa va onorez cu prezenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si vineri e ok mai ales ca sambata lumea e libera...Nasule faceti transferuri?Ca as juca si eu macar extrema ascunsa pe banca de rezerve cu rol de capitan nejucator ca la tenis..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DKW cand te vedem si noi la fatza?

Incercam sa ne mobilizam saptamana viitoare joi sa ne vedem toti?

bre , ieo-s în mutări momentan, da' cred că-mi fac timp pentru joia/vinerea viitoare să vin cu mîndra să vă vizităm... :P

Editat de DKWraith2Anen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dekaweule, cam ejti navetizd intre cartiere...pai asa e frumos taica? :P

 

 

P.S: Sonea, cand mergem la papetarie sa achizitonam mape si pixuri ca acum incepe sesiunea. :)

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...