Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Nu va mai ajunge....Toata ziua calariti la ele nu va mai satura Dumnezeu.mai am un caine de castrat si gata am scapat de toata satra.

Nu vrea cineva un pui,ca am 2 mici si frumosi de la Bobita?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu va mai ajunge....Toata ziua calariti la ele nu va mai satura Dumnezeu.mai am un caine de castrat si gata am scapat de toata satra.

Nu vrea cineva un pui,ca am 2 mici si frumosi de la Bobita?

 

 

Ce-i mai castrezi ca parca avea isi pui p'acolo ....vezi daca nu esti cu ochii pe ei :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

matinalilor...muncesc in we,dar v-as fii vazut la o cafea la plecare.totusi e prea devreme,dreaq. :laugh:

 

 

daca e prea devreme pt tine ...te asteptam mai tarziu pe dealul negru la o cafea ...:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Back from BG :drink: Altfel spus, Dobre Dushli Do Rumanii :))

 

Choparica a pescuit niste Mobi-Dici sub forma de guvizi. Io am esuat, dupa cum am promis :D, ocazional cu regescu-mi dos in balta, in rest - pe cearsaf. Daca vreti sa mereti la mare la BG, tipati. Va dau o adresa. 25 leva camera cu un pat cvadruplu, ca numai dublu nu era ala... Marfa rau! Plaja curata, apa limpede. Fara manele, muzica tare si tampiti. Nu, nu e pe Marte, e in BG :D Poze maine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine, vine, nenea Thomas :drink: N-avusei timp. Poate le pune conu' choparica, intrucat e liber azi :D

 

 

Clamanescu, eu m-as combina la una mica. Vb si cu stapanul inelelor si te anunt :laugh:

 

Edit: am vb. We are in :)

 

PS: Sambata dimineata dau o fuga in Europa/Dragonul rosu dupa maruntisuri pt clasa, ca incep cu clasa I anul asta si vreau s-o amenajez frumos. Aveti nevoie de ceva de pe acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine, vine, nenea Thomas ;) N-avusei timp. Poate le pune conu' choparica, intrucat e liber azi :P

 

 

Clamanescu, eu m-as combina la una mica. Vb si cu stapanul inelelor si te anunt :baldy:

 

Edit: am vb. We are in :D

 

PS: Sambata dimineata dau o fuga in Europa/Dragonul rosu dupa maruntisuri pt clasa, ca incep cu clasa I anul asta si vreau s-o amenajez frumos. Aveti nevoie de ceva de pe acolo?

 

Daaaa! Niste chinezoaice d-alea bune (daca gasesti, ca eu n-am vazut decat strambe) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa! Niste chinezoaice d-alea bune (daca gasesti, ca eu n-am vazut decat strambe) ;)

 

 

Da ce au ma alea strambe ? :baldy: adu-mi mie Kali

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa! Niste chinezoaice d-alea bune (daca gasesti, ca eu n-am vazut decat strambe) :baldy:

 

Te-ai invatat numai cu bunaciuni ,nu te mai saturi de curvasaraie......Ha ha ha

Sambata o sa ne betivim,ca va cam simt.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si din Berceni!! ^_^

 

..macar pen'ca fin'ca stiu ca le e dor militaroshilor de Mercenaru' lor favorit!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...