Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Bună alegere.

 

 

Data trecuta dupa multa promovare si tam tam pe forum s-a schimbat locul intalnirii ...bineinteles asta nu s-a mai scris pe forum s-a discutat doar telefonic ..si de daca nu ma numar printre favoritii sortii mi-am luat teapa ....la cum vad ca se pune problema se pare ca nu s-au schimbat prea mult obiceiurile. :disappointed:

 

 

Asa ca daca ies la plimbare si sa-mi fie in drum poate trec dar sa vin special ....noway mai ales avand in vedere stilul sarcastic bazat pe ....nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pana la urma va strangeti diseara la coloana ...sau e teapa ca data trecuta ??? Cati sunteti ? Vine si mama topicului ?

 

Nu e teapa,ne vedem la o bere in aer liber iar poli e cea mai buna solutie.

 

Data trecuta dupa multa promovare si tam tam pe forum s-a schimbat locul intalnirii ...bineinteles asta nu s-a mai scris pe forum s-a discutat doar telefonic ..si de daca nu ma numar printre favoritii sortii mi-am luat teapa ....la cum vad ca se pune problema se pare ca nu s-au schimbat prea mult obiceiurile. :disappointed:

 

 

Asa ca daca ies la plimbare si sa-mi fie in drum poate trec dar sa vin special ....noway mai ales avand in vedere stilul sarcastic bazat pe ....nimic.

 

Data trecuta a fost o "incurcatura" sa se evite o prezenta .Daca esti in drum ,treci o fuga,nu e nimic special..nu ne plimbam ..doar chat la o bere pe doo roti,motorizate sau ba:D

 

btw. ai dat bmw-ul ca nu-l mai vad la scara ?

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e teapa,ne vedem la o bere in aer liber iar poli e cea mai buna solutie.

 

 

 

Data trecuta a fost o "incurcatura" sa se evite o prezenta .Daca esti in drum ,treci o fuga,nu e nimic special..nu ne plimbam ..doar chat la o bere pe doo roti,motorizate sau ba:D

 

btw. ai dat bmw-ul ca nu-l mai vad la scara ?

 

 

L-am dat da ...dar mi-am luat altul . Motivul pt care nu-l mai vezi acolo e ca m-am mutat. :cheers:

Poate imi aspunzi tu la intrebarile anterioare : cine mai vine ..si daca vine si mama topicului .

 

Multumesc.

Editat de ERU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am dat da ...dar mi-am luat altul . Motivul pt care nu-l mai vezi acolo e ca m-am mutat. :cheers:

Poate imi aspunzi tu la intrebarile anterioare : cine mai vine ..si daca vine si mama topicului .

 

Multumesc.

 

As vrea sa o mai vad si eu pe mama topicului,nu cred ca poate veni..in rest ,nu stiu cine mai vine. Eu Borris si Stromerul probabil.

Nu te astepta la nimic special (plimbare moto) plimbarile in we.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o vagă senzație că mama topicului o să vină Âşi ea. Dacă nu, o să-i fur roțile de la rolele alea cu care se tot laudă :)))

 

Clamane frate, ai 8 zile online pe forum?! :)) Maaa, ăia la serviciul tău Âştiu ce faci tu toată ziua? :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Clamane frate, ai 8 zile online pe forum?! :)) Maaa, ăia la serviciul tău ştiu ce faci tu toată ziua? :)))

 

Tu vorbesti ?! ai vazut toate filmele online la servici :P ...d'asta ne-ai taiat ratia de film miercurea .....le-ai vazut pe toate :crack:

 

La mine ramane logat :P

 

Hai ,care mai vine in parc ? cu role biciclete motoare masini ...

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vin. Cu rolele :)) Sa luati cu voi si o cordelina, ceva, sa ma agatz de voi cand va dati cu bicla. O sa fiu cea mai rapida rolleritza :))

 

 

ERU - suntem oameni seriosi, o sa vezi ;) se mai intampla si chestii neprevazute. Lasa-ti si tu nr. de tel la cineva. Se evita situatiile dubioase in felul asta :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vin. Cu rolele :)) Sa luati cu voi si o cordelina, ceva, sa ma agatz de voi cand va dati cu bicla. O sa fiu cea mai rapida rolleritza :))

 

 

ERU - suntem oameni seriosi, o sa vezi ;) se mai intampla si chestii neprevazute. Lasa-ti si tu nr. de tel la cineva. Se evita situatiile dubioase in felul asta :hug:

 

Ai pm cu numarul meu. Daca se intampla ceava suna-ma. Oricum ies cu mobra ...chiar de acum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Notat. :)) Long time, no c :)) te asteptam diseara.

 

 

Bai, unde a ramas ca ne vedem? Ca muncesc de-mi sar capacele si nu am timp sa rasfoiesc. Multumesc pt intelegere :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Notat. :)) Long time, no c :)) te asteptam diseara.

 

 

Bai, unde a ramas ca ne vedem? Ca muncesc de-mi sar capacele si nu am timp sa rasfoiesc. Multumesc pt intelegere :kiss:

 

Uff, back o pagina ....la coloana infinitului ...bine,replica :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost un accident:

/index.php?/topic/664304-accident-grav-sos-cotroceni/page__pid__2885910#entry2885910

Nu cunosc pilotul, se pare ca este din militari.

 

Aveti grija.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, copii, sa mor daca imi imaginam vreodata ca o sa deschid un astfel de subiect pe topicul asta.. :( Haideti sa ne organizam cumva, sa vedem dc putem sa ajutam cu ceva pe Claudia si pe parintii lui raducu... :(

 

Dc aveti detalii cu ce e nevoie, alergatura, chestii organizatorice, postati-le aici, sa putem ajuta fara sa deranjam... :(

 

Inca nu-mi vine sa cred... L-am intors si pe Narcis din drum, aseara a venit din delegatie si il rugasem sa mearga sa doneze trombocite, avand AB4... :(((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa ne organizam cumva, sa vedem dc putem sa ajutam cu ceva pe Claudia si pe parintii lui raducu... :(

 

Ma bag ,zic sa discutam eventual diseara la priveghi ,dupa ora 20.00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt nevoita sa dau cu pas... Sunt de editie, pana tarziu.

 

Am avut o saptamana groaznica.. Intai raducu, duminica s-a stins ingerasul meu,Nelson, iar aseara am aflat ca fostul meu coleg de trupa s-a spanzurat.. Inmormantarea e maine... Simt ca nu mai fac fatza... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt nevoita sa dau cu pas... Sunt de editie, pana tarziu.

 

Am avut o saptamana groaznica.. Intai raducu, duminica s-a stins ingerasul meu,Nelson, iar aseara am aflat ca fostul meu coleg de trupa s-a spanzurat.. Inmormantarea e maine... Simt ca nu mai fac fatza... :(

 

Nelson !? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, Nelson... Am ajuns prea tarziu, murise deja... Am dat cu tarnacopul si cu cazmaua, am sapat o groapa adanca, langa un nuc... Imi venea sa ma bag cu el acolo.. Sufletelul meu :((((

 

Ceilalti caini n-au mancat, n-au baut nimic pana l-am ingropat. Eu trageam de paturica pe care era asezat sa-l bag in groapa, fiica-sa, Fitzi, tragea din partea opusa, sa nu-l bag... M-a rupt in doua.. :((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, Nelson... Am ajuns prea tarziu, murise deja... Am dat cu tarnacopul si cu cazmaua, am sapat o groapa adanca, langa un nuc... Imi venea sa ma bag cu el acolo.. Sufletelul meu :((((

 

Ceilalti caini n-au mancat, n-au baut nimic pana l-am ingropat. Eu trageam de paturica pe care era asezat sa-l bag in groapa, fiica-sa, Fitzi, tragea din partea opusa, sa nu-l bag... M-a rupt in doua.. :((

 

:( imi pare rau Kali.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, Nelson... Am ajuns prea tarziu, murise deja... Am dat cu tarnacopul si cu cazmaua, am sapat o groapa adanca, langa un nuc... Imi venea sa ma bag cu el acolo.. Sufletelul meu :((((

 

Ceilalti caini n-au mancat, n-au baut nimic pana l-am ingropat. Eu trageam de paturica pe care era asezat sa-l bag in groapa, fiica-sa, Fitzi, tragea din partea opusa, sa nu-l bag... M-a rupt in doua.. :((

 

Kali, te iubim :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt nevoita sa dau cu pas... Sunt de editie, pana tarziu.

 

Am avut o saptamana groaznica.. Intai raducu, duminica s-a stins ingerasul meu,Nelson, iar aseara am aflat ca fostul meu coleg de trupa s-a spanzurat.. Inmormantarea e maine... Simt ca nu mai fac fatza... :(

 

sad.gif ce noroc ai si tu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu va iubesc, Bubu, dupa cum va spuneam si la inmormantare, vineri... In situatii d-astea iti dai seama cat de mult iti iubesti prietenii si cat de rar vorbim, doar pt ca ne simtim bine vazandu-i online pe mess. "Ce o mai face X? Ia sa vad. Aaa, e online. Inseamna ca e ok", gandim de multe ori. Si nu e ok deloc.

 

 

Si eu va iubesc deci... Din pacate, va spun asta mult prea rar. Aveti grija de voi! :hug:

 

 

 

UPDATE 1. Iata o piesa cantata demult. Dragos este al doilea din dreapta.

 

 

UPDATE 2. Vin maine si eu. Ne vedem tot la Coloana Infinitului? Am bagat azi editia, dupa ce am venit de la inmormantare, asa ca maine scap pe la 8-8.30 si pot ajunge. Jur ca as bea o bere. Da' vin covrigareasa sau trotinetista. Cred ca o beau acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...