Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne

in seara asta merge careva la arcul de triunf daca nu ploua ca sa ne strangem brigada mai mare din militari ca eu unu nu cun pe mineni pe acolo :D si cred ca mai sunt si alti in situatia mea.

 

Alex u ai un R1 cu un stegulet cu Romania pe careva din dreapta undeva in partea de jos ???

Nebunica,ai montat cauciucul spate?

Eu am mobra din 2009 si in afara de fratele gsxr-ist mandibula nu am socializat cu nici un mobrist din MELETARI

Am mai vorbit cu nebunica cand i-am dat cauciucul

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

in seara asta merge careva la arcul de triunf daca nu ploua ca sa ne strangem brigada mai mare din militari ca eu unu nu cun pe mineni pe acolo :D si cred ca mai sunt si alti in situatia mea.

 

Alex u ai un R1 cu un stegulet cu Romania pe careva din dreapta undeva in partea de jos ???

 

nope, a mea e simpla

 

persoana din poza nu sunt eu :)post-65432-0-02583000-1306951276_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut. dupa 2 ani de pauza revin cu un cbr 919. Am mai avut Cb 500, Cbr 600F din 2002 si gsxr 600 din 98. Stau in militari, in zona virtutii-uverturii cetatea de balta. Stiu aca pe Virtutii mai sunt niste rideri, asa ca poate ne imprietenim. Bagati-ma si pe mine in seama....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

va salut. dupa 2 ani de pauza revin cu un cbr 919. Am mai avut Cb 500, Cbr 600F din 2002 si gsxr 600 din 98. Stau in militari, in zona virtutii-uverturii cetatea de balta. Stiu aca pe Virtutii mai sunt niste rideri, asa ca poate ne imprietenim. Bagati-ma si pe mine in seama....

 

Eu sunt unu din aia care locuiesc pe virtutii,in blocul de vis a vis e un rider care are un gsr argintiu....dar nu il cunosc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Alex este numele meu si am un R1 2001 rosu-negru pe str.Moinesti, vis-a-vis de scoala 309.

B-278-ALX

Scoala 309 e aia de pe langa GODAC ? :) are un pui pe langa ea de obicei ? :) . Daca da sunt si eu prin zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai ma lume sa ne intalnim si noi la o bere/suc ceva sa ne cunoastem maine seara pe la 20:30 daca puteti. Astept participanti dornici sa se cun cu alti mobristi.

 

little wayne inca nu am mon cauciucu ast sal pun sap viitoare odata cu noul lant :D oricum sunt dator cu o bericica ca ai fost super baiat. Ms inca o data ;) si daca maine ai timp 20:30 == 21:00

 

Speram sa nu ne ude Dumnezeu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scoala 309 e aia de pe langa GODAC ? :) are un pui pe langa ea de obicei ? :) . Daca da sunt si eu prin zona.

 

:)) da, are un pui de aprilia langa ea.

 

 

Pai hai ma lume sa ne intalnim si noi la o bere/suc ceva sa ne cunoastem maine seara pe la 20:30 daca puteti. Astept participanti dornici sa se cun cu alti mobristi.

 

little wayne inca nu am mon cauciucu ast sal pun sap viitoare odata cu noul lant oricum sunt dator cu o bericica ca ai fost super baiat. Ms inca o data si daca maine ai timp 20:30 == 21:00

 

Speram sa nu ne ude Dumnezeu

 

cu cea mai mare placere iesim data viitoare...maine nu pot :cheers:

Editat de alX884
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND CASTROL POWER1 Racing Full-Sintetic

 

 

LA URMATOARELE PRETURI :

 

- CASTROL POWER 1 RACING 10 W 40 - 36 RON/L (TVA inclus)

- CASTROL POWER 1 RACING 10 W 50 - 40 RON/L (TVA inclus)

 

PM sau email dozzer_s@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rechinul poate se dezice de Militari dar in Chiajna mai are muuuuuulta treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te duceam eu da nu mai am loc ca am ditai rucsacu p post de pasager :bounce: ...oricum ideea e ca vroiam pe cineva care sa mearga sambata cu mine sa nu ma duc singur..da cred ca imi iau liber si plec de vineri cu gasca:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Poti sa gasesti tovarasi de drum pe autostrada...anul trecut am plecat spre mamaia 2moticiclete si am ajuns in mamaia o gasca de cinci motoare.Cu doi ne-am intalnit in benzinarie de la intrare pe autostrada iar pe al 3-lea l-am ,,adoptat'' pe autostrada,ca mergea singur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

well...sa vad cum ma orientez,adevaru e ca m-ar coafa mai bine daca plecam de vineri ca mai aveam cel putin 10 colegi de drum dar sa vad daca pot sa-mi iau liber.Daca nu, plec sambata si vad pe cine mai gasesc in drum spre...nu de alta da nici nu stiu exact unde e locatia si nu prea vreau sa bajbai :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...