Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cocosei, ca tot zbiara lumea dupa plimbari: ce ati spune daca sambata dimineata am lua-o usurel spre Bulgaria, sa vizitam Nessebarul? Am auzit cuvinte frumoase si, sincer, sunt foarte curioasa.

 

ideea pare foarte misto.

:jump: din pacate, noi ne putem baga la plimbari cam incepand de weekend-ul viitor - speram ca pana atunci sa facem acomodari si reparatii la moto.

 

keep in touch! dupa ce rezolvam problemele astea (si, cu ajutorul cuiva sus-pus, poate nu apar altele), vrem sa golanim in fiecare weekend si chiar in fiecare weekday, in limita posibilitatilor de orice fel!

 

Nu de la caldura. De la oboseala :jump:

sau o combinatie.

cu rezultate :jump:

remediul e clar... :P

 

Lol, post dublu :jump: :D

 

Pan' la urma cine-s cei noi?

Jonlup, cine-i gajica??

sincer habar n-am, dar o felicit in lipsa si necunostinta de cauza ca te-a facut sa schimbi semnatura aia... necrestina :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nikolas 09 si eu care asteptam sa ti vad virginitatea...m-ai dezamagit

@anca14.......vad ca te dai pe brazda

@ravenita....usor usor va mutati cu totii aici...

 

Daca stau bine sa ma gandesc ...maine voi fii la intrare in poli incasand taxa de noi veniti 100 ron de persoana....nu de alta dar mai strang si eu niste bani ptr villalobos :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nikolas 09 si eu care asteptam sa ti vad virginitatea...m-ai dezamagit

@anca14.......vad ca te dai pe brazda

@ravenita....usor usor va mutati cu totii aici...

 

Daca stau bine sa ma gandesc ...maine voi fii la intrare in poli incasand taxa de noi veniti 100 ron de persoana....nu de alta dar mai strang si eu niste bani ptr villalobos :P

am pile, intru pe gratis! :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nikolas 09 si eu care asteptam sa ti vad virginitatea...m-ai dezamagit

@anca14.......vad ca te dai pe brazda

@ravenita....usor usor va mutati cu totii aici...

 

Daca stau bine sa ma gandesc ...maine voi fii la intrare in poli incasand taxa de noi veniti 100 ron de persoana....nu de alta dar mai strang si eu niste bani ptr villalobos :P

dublu post

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

QUOTE (super_buburuza @ Jun 27 2008, 03:58 PM) *

In plus mai zicea o prietena de o vila in Delta unde ar merge si ea.

 

zi ceva concret, chiar as fi interesat de delta.

tnx.

 

dupa ce am citat citate, buburuzo, ai ceva concret cu delta aia (a dunarii) sau doar ne-a aburit? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stau bine sa ma gandesc ...maine voi fii la intrare in poli incasand taxa de noi veniti 100 ron de persoana....nu de alta dar mai strang si eu niste bani ptr villalobos :D

 

Nene Prodigyyy ! False primesti? :jump: Daca da aduc pt toata lumea ! :P

Bre DKW vezi? Ti-am zis eu! Lumea viseaza :jump: Stiu ca si tu visezi :jump: insa adormi mult prea tarzior si de asta nu ai timp sa pui visele in ordine :jump: !

Somn usor! Si eu fug! :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre DKW vezi? Ti-am zis eu! Lumea viseaza :jump: Stiu ca si tu visezi :jump: insa adormi mult prea tarzior si de asta nu ai timp sa pui visele in ordine :P !

Somn usor! Si eu fug! :D

Eo nu visez... :jump: nimic si pe nimeni... :jump: duar ma gandesc sa-mi fac o mobra si sa ma plimb de nebun, pana ma plictisesc. si cand ma plictisesc, o iau de la inceput, sau fac alta mobra si ma plimb cu aia tot asa! :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit noaptea, am alta idee :P

 

Ce ati spune voi daca, incepand cu 4 august, ne-am cara 5-7 zile la bulgari? Cam care sunt conditiile:

 

1. cort - aprox, 24 ron /pers/zi, mic-dejun inclus, lumina, prize, dush cald nonstop

2. bungalou - pot sta max 4 pers, - aprox 20ron/pers/zi, baia inauntru, nu cu restul bizonilor.

 

campingul este intr-o padure, nu mai tin minte dc este rezervatie sau nu, da' cica e misto. Acu', sa moara vecinii mei, la 100 ron/5 zile cazarea cu mic-dejun inclus... e ca si moca, in conditiile in care in Ro este 15 ron cazarea la cort cu... stiti si voi ce conditii...

 

Daca va tenteaza (ah, Choparica, unde esti tu, ca numai tu percutezi la plimbari d-astea, restul sunt pensionari!), ciripiti, ca sa demarez "formele" :jump: Eu merg sigur, fara pasager.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eo nu visez... :jump: nimic si pe nimeni... :P duar ma gandesc sa-mi fac o mobra si sa ma plimb de nebun, pana ma plictisesc. si cand ma plictisesc, o iau de la inceput, sau fac alta mobra si ma plimb cu aia tot asa! :jump:

 

 

 

ai alternativa tata...pe a lui BAShinu'.....pana ia permisu' el......mai dureaza un sezon! :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noapte buna! Ma duc sa mi iau ursuletul in brate si sa visez! :jump:

aoleu!!! pe caldura asta!?!?!?! Cu atit mai rau daca "ursuletzul" e d-ala cu temperatura proprie fiintelor vii.

A venit noaptea, am alta idee :P

 

Ce ati spune voi daca, incepand cu 4 august, ne-am cara 5-7 zile la bulgari? Cam care sunt conditiile:

 

1. cort - aprox, 24 ron /pers/zi, mic-dejun inclus, lumina, prize, dush cald nonstop

2. bungalou - pot sta max 4 pers, - aprox 20ron/pers/zi, baia inauntru, nu cu restul bizonilor.

 

campingul este intr-o padure, nu mai tin minte dc este rezervatie sau nu, da' cica e misto. Acu', sa moara vecinii mei, la 100 ron/5 zile cazarea cu mic-dejun inclus... e ca si moca, in conditiile in care in Ro este 15 ron cazarea la cort cu... stiti si voi ce conditii...

 

Daca va tenteaza (ah, Choparica, unde esti tu, ca numai tu percutezi la plimbari d-astea, restul sunt pensionari!), ciripiti, ca sa demarez "formele" :jump: Eu merg sigur, fara pasager.

Ce bine le zici tu neicusorule da' cred ca vara asta mi-am bulit-o........din cauza muncii (auzi si tu motiv).

Arunc un ochi pe tabelul cu concedii saptamina asta si lamuresc si cealalta chestie si dau un semn pina la sfirsitul saptamanii.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit noaptea, am alta idee :P

 

Ce ati spune voi daca, incepand cu 4 august, ne-am cara 5-7 zile la bulgari? Cam care sunt conditiile:

 

1. cort - aprox, 24 ron /pers/zi, mic-dejun inclus, lumina, prize, dush cald nonstop

2. bungalou - pot sta max 4 pers, - aprox 20ron/pers/zi, baia inauntru, nu cu restul bizonilor.

 

campingul este intr-o padure, nu mai tin minte dc este rezervatie sau nu, da' cica e misto. Acu', sa moara vecinii mei, la 100 ron/5 zile cazarea cu mic-dejun inclus... e ca si moca, in conditiile in care in Ro este 15 ron cazarea la cort cu... stiti si voi ce conditii...

 

Daca va tenteaza (ah, Choparica, unde esti tu, ca numai tu percutezi la plimbari d-astea, restul sunt pensionari!), ciripiti, ca sa demarez "formele" :jump: Eu merg sigur, fara pasager.

eo merg pe gios... :jump: va conduc...

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma interesez azi si va spun toate detaliile pe care le pot obtine. Dupa parerea mea, este o "afacere", in sensul ca ne putem cheltui banii pe distractii si drumuri, pe vizite in diverse orase, muzee etc, in loc sa-i dam la hotel. Cel putin anul asta, in ceea ce ma priveste, e musai sa renunt la hotel. Si, sa fim cinstiti, chiar imi place cu cortul. E mai "wild", asa, pe firea mea :P

 

Din motive de permise, motoare stricate, dovezi etc., as propune si o masina de insotire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vreau sa-mi testez consumul la drum lung si gentile de voiaj alea noi :P D-aia nu iau pasager.

 

Azi, la 150 km, mi-a luat 7,4 l. Am socotit un consum undeva la 4.93 l/ 100 km.

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nikolas 09 si eu care asteptam sa ti vad virginitatea...m-ai dezamagit

@anca14.......vad ca te dai pe brazda

@ravenita....usor usor va mutati cu totii aici...

 

Daca stau bine sa ma gandesc ...maine voi fii la intrare in poli incasand taxa de noi veniti 100 ron de persoana....nu de alta dar mai strang si eu niste bani ptr villalobos :jump:

 

 

unde m-ai asteptat? :jump:))))))) ca eu nu te am gasit acasa!!! :jump:

 

:jump: :P

 

 

:D

 

Buna dimineata! :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...