Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Da mah....oi face tu...dar nu esti cool ca nu scrii...oricum ai pierdut esentza postului meu...

Eu nu-s cool pentru ca nu am motocicleta (ca sa citez un mare motociclist care vindea coditze PENTRU ORICE MOTOCICLETA si de enduro, cross, comunista, chopper si cruiser nu avea) a mea e "motociclu", sau scuter daca il intrebi pe dom politist Matei.

Esentza postului tau cred ca am gasit-o. Superioritatea "fiintei supreme" care are ea motocicleta si e mai cu oo decit aia mai jos in piramida "vehiculelor" (......duba-gipan-mertzan-conserva-motocicleta-chopper/enduro/comunista/cruiser/naked-scuter-bicicleta-pieton aka "autopicior"). Defapt mai degraba nebagarea in seama. Lasa-ma sa ghicesc....esti din clubul ala cu dictonul "adevaratii motociclisti din Militari se intilnesc la Biblioteca" (ce-am mai ris cind am auzit chestia asta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu nu-s cool pentru ca nu am motocicleta (ca sa citez un mare motociclist care vindea coditze PENTRU ORICE MOTOCICLETA si de enduro, cross, comunista, chopper si cruiser nu avea) a mea e "motociclu", sau scuter daca il intrebi pe dom politist Matei.

Esentza postului tau cred ca am gasit-o. Superioritatea "fiintei supreme" care are ea motocicleta si e mai cu oo decit aia mai jos in piramida "vehiculelor" (......duba-gipan-mertzan-conserva-motocicleta-chopper/enduro/comunista/cruiser/naked-scuter-bicicleta-pieton aka "autopicior"). Defapt mai degraba nebagarea in seama. Lasa-ma sa ghicesc....esti din clubul ala cu dictonul "adevaratii motociclisti din Militari se intilnesc la Biblioteca" (ce-am mai ris cind am auzit chestia asta).

you finally got it! ser79ban rulzzz :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vrei....lasa-ma ca nu ma iubesti...

 

Dane iti sade bine cu cusma de haiduc..asa ca ai grija ca si cazaci aia sunt ai dracu...

 

 

sunt , dar ii rezolv .... le torn apa in votca si ... ma scot ... sau mai este varianta cu metilicul... :P , cat despre vara... o sa stau in hamac si o sa lenevesc , savurand roadele pamantului

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IMI PLACE SA MA TREZESC IM MINUNATUL MEU PATUTZ SI SA MA PRIVESC IN OGLINDA. SUNT SUPERB.TOATA NOAPTEA O FEMEIE FARA TZATZE SI FARA FUND A STAT IN GENUNCHI LANGA PATUTZ ,(DIN OBISNUINTAZA) RUGANDU-MA TOATA NOAPTE SA O LAS SA-MI TRAGA DIN NARGHILELUTZA.

P.S.SA-MI RASPUNDA CINE SE SIMTE.SAU CINE DORESTE SA-MI TRAGA DIN NARGHILEA LA PROPRIU NU LA FIGURAT.

 

PS.TOATA NOAPTEA HERE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

 

N-aveti sange sa nu va mai certati, puliti si alte chestii, nici pe forum nici live, nici barfa, nici PiEm-uri :ok: Pur si simplu nu aveti!!!

Clasicii mai seriosi din militari o sa sara mereu pe cei ce mai fac cate o gluma mai porcoasa sau au vreun stres din cand in cand

iar ceilalti, o sa mai sara calu' din cand in cand ca doar sunt oameni. Si ca sa mananc rahatu' pan' la capat, oficial mie-mi place

de toata gasca, si Kali, Sonea, Borris, Buburuza (ati prins ideea, nu ii scriu pe toti) si cei care vin mai rar gen anca14 si cei un pic

mai flegmatici gen Barbie pentru ca in fond si la urma urmei toti aveti direptate! Can't we all just get along, kiss and make up, etc?

 

Pulpa mea, io chiar as vrea sa va vad pe toti impreuna, o gasca unita, intelegandu-va. Bine, acu' intrebarea care se pune este cui

dracu' ii pasa de ce-o visat shinu azi noapte :P

 

Va pupa shinu, copilu' tampit si visator, in speranta ca cineva a citit si a pierdut macar o secunda cugetand la asta :lol:

PS: ahh da "si pace in lume" !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

 

N-aveti sange sa nu va mai certati, puliti si alte chestii, nici pe forum nici live, nici barfa, nici PiEm-uri :ok: Pur si simplu nu aveti!!!

Clasicii mai seriosi din militari o sa sara mereu pe cei ce mai fac cate o gluma mai porcoasa sau au vreun stres din cand in cand

iar ceilalti, o sa mai sara calu' din cand in cand ca doar sunt oameni. Si ca sa mananc rahatu' pan' la capat, oficial mie-mi place

de toata gasca, si Kali, Sonea, Borris, Buburuza (ati prins ideea, nu ii scriu pe toti) si cei care vin mai rar gen anca14 si cei un pic

mai flegmatici gen Barbie pentru ca in fond si la urma urmei toti aveti direptate! Can't we all just get along, kiss and make up, etc?

 

Pulpa mea, io chiar as vrea sa va vad pe toti impreuna, o gasca unita, intelegandu-va. Bine, acu' intrebarea care se pune este cui

dracu' ii pasa de ce-o visat shinu azi noapte :P

 

Va pupa shinu, copilu' tampit si visator, in speranta ca cineva a citit si a pierdut macar o secunda cugetand la asta :lol:

PS: ahh da "si pace in lume" !!

 

fumam ?

io's bolnav, stau in pat, si belesc ochii la niste axe,

la niste torsiuni etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi cosmine daca esti frumos,la mine nu zicea ,hai viata mea ca vin la tine in pauza ca esti mai aproape sa te tzuc putin...da ea nu.ea batman batman

 

 

Razvan .. nu ti-a fost frig de dimineata ...te-am vazut in statie , te-am claxonat .. dar erai ocupat cu telefonul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Can't we all just get along, kiss and make up, etc?

 

Nu-ti dai seama ca NU?... Si apoi... ce farmec ar mai avea? =)) vine iarna frate trebuie sa avem si noi ce citi!... =)) Ce nu inteleg eu... de ce vor unii dragoste cu sila?... Mereu oamenii formeaza grupuri grupuletze in functie de diverse criterii. Si ce e rau sa folosesti PM?... Daca inviti pe unii, trebuie sa inviti pe totzi? Poate chiar unii nu-mi plac "pentru ca". Problema o veni din dorintza de a fi iubit de totzi, de a fi in mijlocul tuturor?... Nu potzi frate! Pentru ca atunci nu ai mai avea personalitate, nu ai mai fi tu ce esti, ci ai fi tu ce vor "ei" sa fii.

 

Ma rog, nu ma bagatzi in seama. Inainte de pauza de masa n-am avut ce sa fac si m-am trezit postand pe forum ca sa devin supermembru...

 

LE: OPS sunt deja supermembru :P si inca de 27 de post-uri... si n-am bagat de seama! :lol:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fumam ?

io's bolnav, stau in pat, si belesc ochii la niste axe,

la niste torsiuni etc.

Fumam, eventual niste verde toata gasca, poate ne mai chill-uim un pic :P

 

@kawalin - io pricepesc ce zici dar am convingerea ca toti cei ce-i stiu de pe topicul asta s-ar intelege si chiar s-ar placea DACA AR INCERCA MACAR. :lol:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi cosmine daca esti frumos,la mine nu zicea ,hai viata mea ca vin la tine in pauza ca esti mai aproape sa te tzuc putin...da ea nu.ea batman batman

Razvane vrea sa te faca gelos...si cand tu pari gelos ea o sa-ti spuna....hai ma cu baietelul...ce dracu....se joaca cu tine ca soarecele si pisica...hai la mine sa-ti dau un sisal sa te antrenezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi cosmine daca esti frumos,la mine nu zicea ,hai viata mea ca vin la tine in pauza ca esti mai aproape sa te tzuc putin...da ea nu.ea batman batman

Baaaaaai, pai corect era "Lasa pisi ca vin eu la tine cu o cafelutza". Asculta la un om mai batrin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvan .. nu ti-a fost frig de dimineata ...te-am vazut in statie , te-am claxonat .. dar erai ocupat cu telefonul...

 

 

 

frate ai vazut cum eram imbracat? mi s-a stricat masina la sir si am plecat cu tramvaiul....nu am mai patit frig ca asta de mult rau.....daca stiam nu saream repede in portbagaj? offf :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum era ? Jeep jeep,casa casa,pet pet, vecin vecin .... :P

Vecine,as manca KFC azi :lol:

sa fii matalutza sanatoasa. Am dat o fuga la Mega si m-am facut si de un cablu de transfer moka (era pe jos in intersectie, se potriveste de minune la telefonul meu). Azi mincam "junk-food" da nu de la aia cu bulane de sobolan picante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvane vrea sa te faca gelos...si cand tu pari gelos ea o sa-ti spuna....hai ma cu baietelul...ce dracu....se joaca cu tine ca soarecele si pisica...hai la mine sa-ti dau un sisal sa te antrenezi.

 

 

 

asa imi place mie sa fac pe victima ....stii doar ca sunt mai sensibil ...te´m-as in ea de sensibilitate ca si acum ma gandesc ce am inghetat dimineata ca un prapadit ce sunt....vezi ca sun acusica sa te intreb ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fii matalutza sanatoasa. Am dat o fuga la Mega si m-am facut si de un cablu de transfer moka (era pe jos in intersectie, se potriveste de minune la telefonul meu). Azi mincam "junk-food" da nu de la aia cu bulane de sobolan picante.

Vecina iti foarte multumeste ca ai facut-o sa lesine p-aci. :P

PS : un coleg here

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvan .. nu ti-a fost frig de dimineata ...te-am vazut in statie , te-am claxonat .. dar erai ocupat cu telefonul...

Nu a vrut sa te ia si se mai da prieten cu tine...

 

 

Ma rog, nu ma bagatzi in seama. Inainte de pauza de masa n-am avut ce sa fac si m-am trezit postand pe forum ca sa devin supermembru...

 

LE: OPS sunt deja supermembru :P si inca de 27 de post-uri... si n-am bagat de seama!

Kawalin tre sa devi supermembru la table....

 

nu e timpul de o schimbare ... mai punem si noi o blonda?... ca d-aia te-ai imbolnavit! :

 

A avut belele cu Roxana.A dormit dezvelit..

Baaaaaai, pai corect era "Lasa pisi ca vin eu la tine cu o cafelutza". Asculta la un om mai batrin.

De unde?A venit cu cateaua si a pus-o pe mine ,,,si acu am urmele....

 

Cum era ? Jeep jeep,casa casa,pet pet, vecin vecin .... :lol:

Vecine,as manca KFC azi :ok:

Bogatani bogatani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...