Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci frig ca in dimineata asta nu am mai patit de mult....am plecat in costum de acasa si m=a lasat masina in pana la sir....smf in ele de fiare...sunt inghetat ca un cct..am inceput ziua cu dreptul...

 

 

Razvane daca te apuci de treaba sa nu uiti....sa fie tare....

 

 

Cosmin sunt batut de soarta frate....prafu s-a ales de mine in dimineata asta..te sun mai trz sa vorbim o treaba.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatza copilasi! Diseara unde ne vedem dupa munca? :P

Neatza copilasi! :D

Nush....ca DanRadu ne-a invitat ....

 

:ok:

 

mda, hai ca o sa imi deschid o noua afacere: "LA NASHU' SRL" si intra in oferta si asistenta juridica de dupa....adica aia de divort :lol:

:D Deci asa ii incurajeaza nasii pe fini.... si noi care credeam in dragoste,casnicie,familie ... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n'aveti ba messenger...super membrii ratb-isti..

Barbie s-a trezit din "patutz", nu a baut "cafelutza" si nici n-a fumat "narghileutza" pt ca are alte vicii, in schimb si-a pus echipamentul moto si a incalecat pe honditza, permitzandu-si apoi sa posteze o banalitate demna de o motociclista pe un site de motociclishti, nu de compostori sau blatishti la ratb/metrorex.

In ritmul asta nu voi deveni super membra prea curand pe forum, in schimb voi avea mult mai multa experientza pe doo rotzi, nu pe 16 sau 116, cate or avea autobuzele sau metrourile.

In rest, nu mi-e frigutz, n-am spasmutze cand nu primesc PM si am prieteni motociclishti care nu stau pe forum...daca vretzi sa-i vedetzi iesitzi in trafic :lol:

Sa avetzi o zi frumoasa, sa primitzi salariul, sa ne vedem acolo unde am vorbit, cand am baut stitzi voi ce serviti de barmanul ala cu carare si ne-am trezit cu migrena a doua zi. Pozele le primitzi prin tragere la sortzi, in functzie de cum imi pica fiecare cu tronc, restul sa-mi dea PM ca sa stiu cine mai vrea sa fie prieten cu mine. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ancuta a facut ochisori, a papat si acum se pregateste sa mearga la scolita pentru e deveni domnisoara inginer in vara. Imi curge nasucul si mi-au inghetat manutele.

O pupic pe barbie si o invit la o cafeluta, dar pe pm, stie ea unde :P))

 

 

laurbalaur, si pe tine te pupic ancuta si asteapta sa bea o berica pe o bancuta cu tine si blaze. pupicei multi pufosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sclavi, stapane, ratb, rautati & other shit.

 

Io renunt la forum. Daca cineva doreste sa imi vada moaka sau sa iasa la o plimbare cu moto (mai greu acum, de dimineata am inghetat rau de tot) ma gaseste pe mess sau tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sclavi, stapane, ratb, rautati & other shit.

 

Io renunt la forum. Daca cineva doreste sa imi vada moaka sau sa iasa la o plimbare cu moto (mai greu acum, de dimineata am inghetat rau de tot) ma gaseste pe mess sau tel.

 

O alegere inteleapta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Barbie s-a trezit din "patutz", nu a baut "cafelutza" si nici n-a fumat "narghileutza" pt ca are alte vicii, in schimb si-a pus echipamentul moto si a incalecat pe honditza, permitzandu-si apoi sa posteze o banalitate demna de o motociclista pe un site de motociclishti.

"Pot sa fiu fanul tau?!?!"

 

Eu asta fac zilnic. Nu esti deloc speciala.

 

LE: si sunt deja inginer deci is mai tare si decit Anca :P

(in cazul in care e nevoie: E O GLUMA!!!)

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Barbie s-a trezit din "patutz", nu a baut "cafelutza" si nici n-a fumat "narghileutza" pt ca are alte vicii, in schimb si-a pus echipamentul moto si a incalecat pe honditza, permitzandu-si apoi sa posteze o banalitate demna de o motociclista pe un site de motociclishti, nu de compostori sau blatishti la ratb/metrorex.

In ritmul asta nu voi deveni super membra prea curand pe forum, in schimb voi avea mult mai multa experientza pe doo rotzi, nu pe 16 sau 116, cate or avea autobuzele sau metrourile.

In rest, nu mi-e frigutz, n-am spasmutze cand nu primesc PM si am prieteni motociclishti care nu stau pe forum...daca vretzi sa-i vedetzi iesitzi in trafic :ok:

Sa avetzi o zi frumoasa, sa primitzi salariul, sa ne vedem acolo unde am vorbit, cand am baut stitzi voi ce serviti de barmanul ala cu carare si ne-am trezit cu migrena a doua zi. Pozele le primitzi prin tragere la sortzi, in functzie de cum imi pica fiecare cu tronc, restul sa-mi dea PM ca sa stiu cine mai vrea sa fie prieten cu mine. :P

 

 

:lol: vai cat de tare...si adevarat pe de alta parte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n'aveti ba messenger...super membrii ratb-isti..

 

Multi nu pot intra pe mess de la servici,suntem un grup si ne place sa conversam...Paduroii stau mai bine in crang.....Nu pot sa vorbesc de antigel si vibrochen toata ziua.Nu cred ca scrie cineva sa devina supermembru ca nu iti da nimeni nimic si nici nu iti creste vreo aura....Cat despre membrii ratb.......nu cred ca tre sa-ti explic prea multe, daca tu nu iti dai seama, atunci nu mai are rost discutia cu tine....NU am nevoie de un raspuns si nu vreau sa intru in conflict cu tine.

O alegere inteleapta :P

Puteti face toti asta.Jur ca nu imi voi rupe hainele dupa mine pt a-mi arata durerea sfasietoare din suflet...NU va obliga nimeni sa intrati aici,din cate vedeti multi dintre voi sunt ignorati dar persevereaza.....Daca suntem asa de pacalici de ce perseverati sa postati pe forumul de militari?CRangasi sau dr taberei sunt aproape...Drum bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sclavi, stapane, ratb, rautati & other shit.

 

Io renunt la forum. Daca cineva doreste sa imi vada moaka sau sa iasa la o plimbare cu moto (mai greu acum, de dimineata am inghetat rau de tot) ma gaseste pe mess sau tel.

 

 

foarte tare! respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Pot sa fiu fanul tau?!?!"

 

Eu asta fac zilnic. Nu esti deloc speciala.

Da mah....oi face tu...dar nu esti cool ca nu scrii...oricum ai pierdut esentza postului meu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va astept la narghilea la magazin.

 

 

As veni.... dar nu se poate .... mama ei de plantatie.... se anunta vreme buna si s-au pus pe noi ...ne strang in cete si ne baga la cosit si prasit :P .... asa ca ne vedem dupa ce se termina campania agricola de toamna - iarna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni.... dar nu se poate .... mama ei de plantatie.... se anunta vreme buna si s-au pus pe noi ...ne strang in cete si ne baga la cosit si prasit :P .... asa ca ne vedem dupa ce se termina campania agricola de toamna - iarna

Da mai danradu,dar la vara cine sta cu burta la soare ?? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Laleaua noastra,as da eu o fuga in pauza dar la ce trafic e ... :P

 

Nu vrei....lasa-ma ca nu ma iubesti...

As veni.... dar nu se poate .... mama ei de plantatie.... se anunta vreme buna si s-au pus pe noi ...ne strang in cete si ne baga la cosit si prasit :lol: .... asa ca ne vedem dupa ce se termina campania agricola de toamna - iarna

Dane iti sade bine cu cusma de haiduc..asa ca ai grija ca si cazaci aia sunt ai dracu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...