Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

a fost fain ieir pe terasa pana a apus soarele dupa care eu una am inghetat de frig...nasol...pleaca lumea devreme acasa ... parca atmosfera o data cu frigu amorteste .... lipseste distractia din r&b :D

Ai dreptate....dar unii mai imbracati au rezistat mai mult!:P lasa ca vine caldura si o sa fie ok! (sper) cu muzica e mai nasol....ca nu se aude...propun sa ne luam o magauaie cantatoare...si rezolvam si problema muzicii... :D :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no acuma nu va certati :D

no, da nu ma cert cu nimeni, doar am zis ca vreau sa traiesc mult, nu ? :D :blink: , cearta strica buna dispozitie si scurteaza viata :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevar graieste FatBob - la Transilvania esti cam expus cocalarilor, ar trebui sa ne gasim ceva mai linistit, in natura, sau varianta de bomba rock pentru vreme rea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai varianta de bomba rock pentru vreme rea exista - Tequila.

Problema este sa gasim o varianta de bomba rock cu terasa...mai greu in Sibiu....

Io ma gandesc sa vorbesc cu patronii de la Karma, de pe Rahovei, daca sunt de acord sa schimbe genul muzical de joi seara cu ceva mai rock, cred ca ar fi numa' bine. E si loc de parcare suficient in fata si in apropiere, la vreo 30 de metri, motoarele pot fi supravegheate, ar mai ramane muzica.

Ce spuneti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai varianta de bomba rock pentru vreme rea exista - Tequila.

Problema este sa gasim o varianta de bomba rock cu terasa...mai greu in Sibiu....

Io ma gandesc sa vorbesc cu patronii de la Karma, de pe Rahovei, daca sunt de acord sa schimbe genul muzical de joi seara cu ceva mai rock, cred ca ar fi numa' bine. E si loc de parcare suficient in fata si in apropiere, la vreo 30 de metri, motoarele pot fi supravegheate, ar mai ramane muzica.

Ce spuneti?

 

 

domnu' acolo chiar ca e plin de manelisti care merg la biliard. sau navetisti cu daciile 1300, 1310 de genul:

post-44663-1244280886_thumb.jpg

post-44663-1244280942_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea am vazut manelisti, dar dimineata sunt taximetristi "la cafea".

seara e cam liniste, nu sunt multi clienti, cat despre biliard, nu stiu sa aibe asa ceva, dar verific deseara, ca nu am mai fost de cateva saptamani bune pe acolo.

 

si varianta cu Valea Aurie suna ok.

 

chipintaci.

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai varianta de bomba rock pentru vreme rea exista - Tequila.

Problema este sa gasim o varianta de bomba rock cu terasa...mai greu in Sibiu....

Io ma gandesc sa vorbesc cu patronii de la Karma, de pe Rahovei, daca sunt de acord sa schimbe genul muzical de joi seara cu ceva mai rock, cred ca ar fi numa' bine. E si loc de parcare suficient in fata si in apropiere, la vreo 30 de metri, motoarele pot fi supravegheate, ar mai ramane muzica.

Ce spuneti?

daca e manele, manele ramane... manelarii se imbata si cheltuiesc tot ce au prin buzunare... io daca ma duc beau o sicola, doua, nu las decat vreo 5 lei ... patronul va observa asta... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste cam o luna asa... vin si eu la voi la sibiu, cu facultatea, in practica. nu stiu cat am sa stau si unde. dar vreau sa vin cu moto(daca il repar pana atunci).

 

o zi faina sa aveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste cam o luna asa... vin si eu la voi la sibiu, cu facultatea, in practica. nu stiu cat am sa stau si unde. dar vreau sa vin cu moto(daca il repar pana atunci).

 

o zi faina sa aveti.

oki doki...te asteptam!! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si toate joile urmatoare pana la prima zapada, sau primul ger :P

 

 

Ce memorie SCURTA :kiss:

Si dupa cum imi aduc aminte .....din tinerete,parca nici una NU e BLONDA :moto:

Sint prezent la......................TRANSILVANIA chiar daca mai trebuie sa aduc ceva de imbracat sau de inchilotzat pentru partenerele TINERE!!!!!! :D dar cu memoria ....scurta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...