Sari la conținut

Siboney


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

S-o stapanesti sanatoasa si sa aveti parte una de alta cat mai mult si fara nici un fel de probleme :o

Mi-a placut foarte mult prezentarea :( ...rar am vazut asemenea pasiune si bucurie :laugh:

PS Am mai vazut la panterutza dar cand ne-am cunoscut noi era mai batzoasa si nu i-am zis nimic :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

S-o stapanesti sanatoasa si sa aveti parte una de alta cat mai mult si fara nici un fel de probleme :(

Mi-a placut foarte mult prezentarea :D ...rar am vazut asemenea pasiune si bucurie :o

PS Am mai vazut la panterutza dar cand ne-am cunoscut noi era mai batzoasa si nu i-am zis nimic :blink:

Huoooo!! Eu batzoasa ma Adi, ma? Moah...sa vezi ce-ti fac atunci cand ne-om vedea! Pe langa faptul ca ti-ai luat sora de-a lui Capri... hihihihi...iti cam place Kawa, bag seama :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca n-apuc sa o vad zilele astea da-mi stii belelele, si promit ca o sa te las cat de curand sa o uzi cu un ceai ( :o )

 

sa va stapaniti fericite si sanatoase :( frumoasa nene, furmoasa :blink:

 

PS: ce ne facem noi cu tine?ca ai iesit din grupul simpatizantilor :laugh:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa da! Bravo!

Vreau sa-ti dau sibonu' pe o roata :blink:)

stai la rand. eu i-am promis ca i-o testez in wheelie si stoppie, si vreau sa ma tin de cuvant ca intotdeauna. sunt un om integru. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat taxiul pe doo roti si l-am adus la Bucuresti cu un Vito care-a fost candva ambulanta. deci am adus taxiul in ambulanta.

 

si aseara am constatat ca-i trebuie si oglinzi...nu inteleg cum de-am ratat aspectul asta... :blink:

 

teoretic azi maine poimaine intra la cosmetizare. imi face cineva o favoare si da cu foehnul pe-afara sa se usuce dreq odata? ca deja ma manca palmele si parca o aud cum plange dupa mine... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce optimist esti in privinta mea :blink: nu e vorba de customizare, e vorba de estetizare, pentru ca mandra are vopseaua sarita si mai are nevoie de cateva touch-uri. in principiu pentru ca o pregatesc pentru primavara si pentru ca merita sa fie cea mai secsi din zona. si daca e vorba de trante, mi se cam rupe, vopsea ieste, mana de lucru ieste, iar pentru ea, bani oricand ieste :laugh: mai bine vino dreacu' la Bucuresti ca tre' sa ud kapra si cu tine :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca eram pesimist cred ca luam ban pe forum :(

Eu zic ca arata foarte bine asa cum e ea, honda dominator wannabe ;)

:laugh: :o :D :ok: :D :D :blink:

Bah, esti mic si-al dreq :D :D :D ..n-ai vazut asa ceva ;) :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il mananca, stie ca pielea de pe sha dispare, ca si aia de pe dosul lui. E mic si panicat, de-abia :laugh:

 

In alta ordine de idei, am mai gasit poze de la Aducerea Kaprei, care ramane o zi sfanta in Calendar... :D

 

Tocmai i-am comandat oglinjoarele de la Acerbis... In zece zile are si ea "cercei in urechi"... :blink: :(

 

 

LE: Oricum Mircea nu vrea sa-si recunoasca propriile vorbe, conform carora TT-ul ii bate Dominatorul de la mare distanta. Lasa-l asa, in "denial" :o

post-8378-1200764939_thumb.jpg

post-8378-1200764964_thumb.jpg

post-8378-1200765219_thumb.jpg

post-8378-1200765252_thumb.jpg

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: Oricum Mircea nu vrea sa-si recunoasca propriile vorbe, conform carora TT-ul ii bate Dominatorul de la mare distanta. Lasa-l asa, in "denial" :blink:

NICIODATAAAAA!!! DOMI MEU?! NEVĂR!!! :laugh:

BTW, vin si eu cu noutati pentru noul sezon :o (tot BTW, nu vinzi rotile alea? :( )

[edited]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica dupa ce ca am prins-o la super-pret cu kitul ala, vrei sa ti-l dau tie? Munceste baaaah, si ia-ti singurel :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un motor bun pentru oras insa nu foarte iertator cu incepatorii :laugh:

Echipament si grija iar din primavara poate te bagi la un Rucar-Bran ori Siriu :o

 

Sa-l stapanesti sanatoasa :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un motor bun pentru oras insa nu foarte iertator cu incepatorii :(

Echipament si grija iar din primavara poate te bagi la un Rucar-Bran ori Siriu :D

 

Sa-l stapanesti sanatoasa :laugh:

 

Sarumana, ma bag daca ma tin balamalele si kilometrii adunati pana atunci. Acu' defineste in ce luna e primavara aia la Rucar-Bran sau Siriu :D Cat despre echipament, don't you worry, nu ma sui fara "placaje" pe mine, sunt paranoica din pdv-ul asta. Poate scoatem o gashca de "supermotanei" :blink:

 

 

ralucone, o singura intrebare

ajungi sa pui picioarele pe pamant, la stop?!

ti-am vazut pozele la licitatie, dar nu-mi dau seama de inaltime [nici a ta nici a seii lui Siboney]

 

 

Ajung pe varfuri, o tin destul de binisor insa insuficient. Oricum se coboara suficient - chiar ii intaresc "dosul" cu operatiunea asta. Se ocupa tot Adie de asta :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ukone , din primavara te bagi la cursuri de uiliii? :laugh: :blink:

 

Sa te bucuri de Siboney , sa n-ai incidente ci doar momente placute pe ea ... si tot ce au mai zis astia pe aici cu imaginatie bogata ,sentimentele fiind la fel ...

 

Te asteptam la un gratar la Judy Iscariotzeala :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paule, vin cu draga inima, numa' zi-i lui Radu sa-si scoata unghia aia din gat si explica-i faptul ca nu i-o las pe Siboney pe mana, tot abereaza el ca vrea sa faca uili cu kapra mea... cineva viseaza tare frumos... :blink:

 

Apropo, daca nu dotati terasa cu stingator, nu vin :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...