Sari la conținut

Power Motors & Motostore


colibita
 Share

Postări Recomandate

I-am facut niste poze in prima iesire... pana la RAR. Multumiri lui Bogdan si lui Ungurele care m-au ajutat. Ne puneam intrebarea daca e prima alba 2008 din tara... Cate Buse model nou avem deja?

 

Horia si Luci

post-617-1201297276_thumb.jpg

post-617-1201297289_thumb.jpg

post-617-1201297302_thumb.jpg

post-617-1201297318_thumb.jpg

post-617-1201297332_thumb.jpg

post-617-1201297345_thumb.jpg

post-617-1201297358_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E belea :friends: . Jur ca ii cea mai tare combinatie de culori (si nu-s dinamovist)

S-o folosesti sanatos :friends:

 

Era o persoana care si-a facut leasing pentru o busa alba ... acum nu stiu daca a primit-o :rock:

 

/index.php?...9949&st=260

 

Am fost si eu la Sara Motors in Tm, reprezentanta Suzuki. Am vazut-o, m-am urcat pe ea, am cerut o calculare a leasing-ului, si am ajuns la o singura concluzie...va fi alba :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta am adus-o la comanda. se pare ca urmeaza urmatoarea... tot pe alb... daca va intereseaza... se pot lua si in leasing cu min. 15% avans si durata leasingului pe 5 ani.

 

va astept

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi poti spune cat vin aia 15% si rata?

 

da, 2100€ avans + 60x215€ bineinteles sunt si alte variante posibile. la acestea se mai aduna casco. observ tendinta unor colegi de a induce in eroare cu preturi, afisand preturile fara tva. pretul anuntat de mine contine toate taxele inclusiv cele de leasing, mai putin taxele aferente inmatricularii si primele de asigurare.

 

cele bune

 

horia + luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, 2100€ avans + 60x215€ bineinteles sunt si alte variante posibile. la acestea se mai aduna casco. observ tendinta unor colegi de a induce in eroare cu preturi, afisand preturile fara tva. pretul anuntat de mine contine toate taxele inclusiv cele de leasing, mai putin taxele aferente inmatricularii si primele de asigurare.

 

cele bune

 

horia + luci

 

 

si cash...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cash...?

 

cash... depinde de mai multe aspecte... majoritatea dealerilor de pe mobile fac reclama la busa dar nu o au... isi preiau comenzi pentru motociclete. adusa acum iese undeva la 13800€ mai tarziu o voi putea oferi si la alt pret. pretul variaza si in functie de tipul garantiei. cele cu garantie suzuki sunt mai scumpe, cele cu garantie pe piese, data de dealerul de unde se achizitioneaza sunt mai ieftine. multi dealeri care ofera cele mai ieftine motoare, dat fiind ca ele parasesc germania... fac ureche suta la capitolul garantie. eu le dau cu 2 ani garantie. concret... la telefon.

 

cele bune

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cash... depinde de mai multe aspecte... majoritatea dealerilor de pe mobile fac reclama la busa dar nu o au... isi preiau comenzi pentru motociclete. adusa acum iese undeva la 13800€ mai tarziu o voi putea oferi si la alt pret. pretul variaza si in functie de tipul garantiei. cele cu garantie suzuki sunt mai scumpe, cele cu garantie pe piese, data de dealerul de unde se achizitioneaza sunt mai ieftine. multi dealeri care ofera cele mai ieftine motoare, dat fiind ca ele parasesc germania... fac ureche suta la capitolul garantie. eu le dau cu 2 ani garantie. concret... la telefon.

 

cele bune

 

luci

 

 

merci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Motoreta a ajuns cu bine in Bucuresti (am avut morcovu' cam mare cu ea pe remorca) si deja a preluat-o proprietarul.A facut testele, super fericit.Am facut si eu 2 km cu ea( sper sa nu afle :bigstar: ), acum ii facem actele.Mai punem si noi in cateva zile unele poze de la noi de la mag.Numai bine.Ciao!

 

POWER MOTORS+MOTOSTORE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta mi-a ajuns deja acasa,e superba,am deja 300 km cu ea.Va multumesc baieti! :bigstar: glumesc,evident.

 

la care capitol glumesti???

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate acestea iese mai bine daca o iei de afara.Pacalesti adaosul pe care si-l ia Suzuki Romania!

 

 

pai la suzuki este 12515 euro...am intrebat de doua ori...si mi sa raspuns ca e modelul 2008 si ca cea din 2007(model vechi) e 10 900... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la suzuki este 12515 euro...am intrebat de doua ori...si mi sa raspuns ca e modelul 2008 si ca cea din 2007(model vechi) e 10 900... :bigstar:

 

:bigstar: pe site este atat cat spui tu... cred ca mai este un mic adaos... daca citesti printre randuri

 

cele bune

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: pe site este atat cat spui tu... cred ca mai este un mic adaos... daca citesti printre randuri

 

cele bune

 

luci

 

 

nu am citit pe nici un site...sunt prieten cu reprezentattul de vinzari de la Ivas Galati (Suzuki Galati) si el mi-a spus pretul si ptr ca sunt client fidea as putea beneficia si de o reducere...dar...cum in Romania orice e posibil poate ai dreptate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...