Sari la conținut

Dac Motors Organizeaza Intrunirea Bucuresti


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

din cite am inteles nu prea sunt copacii in zona , asa ca inamicul va fi soarele , riul ala ialomita cit de aproape este de locatie ca poate unii dintre noi vor vrea sa dea si la peste . si sincer faza cu motoarele intr-o parte si corturile in alta nu prea da bine la o intrunire moto ce naiba suntem la vreun priveghi sau mai rau vreo intrunire ecumenica ?, mie unul nu imi convine sa nu trag motorul linga cort . da stiu ca o sa sariti ca vai doamne o sa bage astia mina in gaz si o sa faca urit la 3-4 dimineata , nu mai bine scrieti voi frumos un afis in care atrageti atentia ca cei care vor face asta vor fi dati afara ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 338
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asa tata luati mai repede hotarirea cu parcatul motoarelor linga corturi , ptr ca multi se cam gindesc daca sa vina sau nu . si un spirit de gluma :burnout: la ce trage pestele in zona aia ca sa stie baietii cu ce momeli sa vina

Editat de rados
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa ne gandim: concerte, bere, gratare, concursuri, prieteni, premii la concursuri si un mare premiu la tombola care va fi decernat sambata noapte (cu ajutorul sponsorului Tomina): UN SUPERMOTO NOU NOUTZ!

Noi zicem ca o sa fie o petrecere placuta. :blbl:

 

cu cine tre sa vorbesc sa-l castig? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate vad pe aici se pare ca o sa iasa super. Ar fi tare un concurs cu chestii dacice, branza , barza, soric, etc :burnout:)) Sa auzim de bine si ne vedem la Ciolpani-dava :blbl: ! felicitari dacilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate vad pe aici se pare ca o sa iasa super. Ar fi tare un concurs cu chestii dacice, branza , barza, soric, etc :D)) Sa auzim de bine si ne vedem la Ciolpani-dava :unsure: ! felicitari dacilor.

 

ai uitat de viezure :cheers:

:burnout:

 

eu zic ca o sa iasa super tare :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Ca lupii, stand la panda.

 

Vom insera cu anul

Si-om deveni pamanturi.

Ne-o tine minte neamul

 

Frumosi ca doua canturi.

 

Ne vom zidi-n Credinta,

In bolta Casei noastre,

Vom ninge cu vointa

 

 

Si vom ploua cu astre.

 

Vom asfinti cu veacul

Si-om deveni zapada.

Ne-o pomeni saracul

 

In planset de balada...

 

Ne-o creste foc din Suflet,

Ne-or plange-n palme macii,

Cand ne-om opri din umblet,

Feciori ai Sfintei Dacii"

 

am dat intamplator peste poezia asta... imi place..m-am gandit sa o pun aici, unele versuri se si potrivesc cu atmosfera moto..mai ales penultimul :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da , detali, ce atata secretomanie?? mai sunt 3 zile si voi dormiti :blbl:

 

despre detalii, all in due time, ce atata graba, ca fata mare la maritat? :angryfire: :P

 

in alta ordine de idei, apropo de dormit, sa fitzi siguri ca nu se va dormi foarte mult la DACorum BikeFest. shi asta nu din cauza de motoare zgomotoase, ci din cauza de bere rece, mancare buna shi distractzie maxima ;) :P :D

Editat de LordSith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu parcatul motocicletelor langa corturi, se poate face cu o singura conditie:

 

DACA AI PARCAT LANGA CORT, NU MAI MISTI MOTOCICLETA PANA CAND PLECI DEFINITIV - Nu se accepta plimbarea in campus printre corturi si nici baraitul aiurea.

CEI CE PARCHEAZA IN LOCUL SPECIAL AMENAJAT - Pot intra si iesi din cadrul locatiei fara probleme de cate ori au chef :angryfire:)

 

Cred ca sunt conditii de bun simt, ce au ca obiect respectul datorat celorlalti participanti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu parcatul motocicletelor langa corturi, se poate face cu o singura conditie:

 

DACA AI PARCAT LANGA CORT, NU MAI MISTI MOTOCICLETA PANA CAND PLECI DEFINITIV - Nu se accepta plimbarea in campus printre corturi si nici baraitul aiurea.

CEI CE PARCHEAZA IN LOCUL SPECIAL AMENAJAT - Pot intra si iesi din cadrul locatiei fara probleme de cate ori au chef :P)

 

Cred ca sunt conditii de bun simt, ce au ca obiect respectul datorat celorlalti participanti.

Reguli sunt, dar program nu ... :angryfire:

 

Mai este o zi pana la eveniment... :P

 

Totusi se pare ca va fi o intrunire reusita, dupa cum s-a obisnuit ... :blbl:

 

Numai bine, ;)

Raul

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macar o ora a inceperii se poate? pt cei care nu mai pot activa pe forum pt a afla noi detalii?

 

Incepand de Vineri, ora 12.00 va asteptam cu bratele deschise :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-or lasa gaborii sa facem stanga din DN?

 

NOPE! :angryfire: Nu riscati aiurea pentru un ocol de 2 km...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...