Sari la conținut

Cine Poate Sa Imi Recomande Un Service


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

Salut...odata cu caldura sper sa-mi pun pe picioare motorul...Am luat o tranta cu el in Germania inainte sa-l aduc shi de 4 luni sta in garaj cu speranta ca poate o sa-mi fac timp de el...Problemele constau strict in detalii mai mult optice...o aripa...un semnal...o toba si niste prezoane forfecate la iesirea din motor(GALERIA)...aa si o inmatriculare...Ma rog...intrebarea era: Unde gasesc un service care sa faca toate astea ca sa o pot pune si eu pe picioare ca mi-e mila de ea...Ms anticipat pt rasp :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: Nu vreau neaparat sa o vand...A fost prima motocicleta cu care am facut km seriosi fara sa bag vreun ban in ea(cu exceptia consumabilelor)...M-am gandit sa o dau pt ca am de gand sa-mi iau una mai nouta si nu vroiam sa mai bag bani si in ea...dar daca nu...2 nu strica :bigstar: N-am vrut sa para ca ma contrazic dar incerc ambele variante...Sincer sa fiu partea cu vandutul nu m-a incantat atat de tare mai ales la suma ceruta(n-o sa se compare niciodata un nipru sau vreo alta comunista cu ea)asa ca am cerut ajutorul aici pt ca sunt un pic mai necunoscator...Asfalt uscat :bigstar:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

nu este necesar ca service-ul sa fie langa tine.

venim noi la tine acasa.

reparam motociclete unde doreste clientul. la nevoie si pe fundul marii .

0765888825-alex

0768322327-piticu

:bigstar: 4pistons

Bre, e bine de stiut, si din ce am vazut pe alte topicuri, ai si fani!! :bigstar:

 

Da' spune fo' doo detalii: vizita la domiciliu costa.. cat?? taxati la ora, sau in functie de ce se face acolo??

 

..tot Berceni, a propos.. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...odata cu caldura sper sa-mi pun pe picioare motorul...Am luat o tranta cu el in Germania inainte sa-l aduc shi de 4 luni sta in garaj cu speranta ca poate o sa-mi fac timp de el...Problemele constau strict in detalii mai mult optice...o aripa...un semnal...o toba si niste prezoane forfecate la iesirea din motor(GALERIA)...aa si o inmatriculare...Ma rog...intrebarea era: Unde gasesc un service care sa faca toate astea ca sa o pot pune si eu pe picioare ca mi-e mila de ea...Ms anticipat pt rasp :D

Daca vrei poti oricum sa o impingi pana la Scooter Center pe Dimitrie Cantemir, ca astia chiar se pricep la scutere si din Berceni mergi mai mult pe deal in jos pana acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...