Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Schimbare de planuri pentru INTRUNIREA de SUZUKI SV adunarea nu va mai fi la ora 13:00 ci la ora 10:00 iar la 10:30 va fi plecarea

 

deci:SAMBATA 09-05-2009,LA SALA SPORTURILOR,ADUNAREA LA ORA 10:00 IAR PLECAREA LA 10:30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei interesati de fenomene stunt au ocazia sa il vada,sau sa il revada pe Hidi Miki in actiune la Zalau pe data de 10.05.09 ora 13:00 in centru pe bulevard.Sunteti bineveniti.

super ii tare tipul lam mai vazut in actiune merita o iesire pina in ZALAU

 

 

super ii tare tipul lam mai vazut in actiune merita o iesire pina in ZALAU

DACA TIN BINE MINTE II PE PRIMUL LOC LA STRITFAIT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca la ora 13.00 incepe showul, cred ca ar fi bine sa ajungem pe 12.00 12.30

 

daca am pleca la 10.30 ar fi super ok...parerea mea.

 

locul de intalnire propun sala sporturilor, dar cu plinul facut :angry: daca se poate sa nu ne mai oprim in baci.

 

sunteti de acord?? :blink:

cam asa ee ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun o tura cluj-belis-brad-albac- turda- cluj pt duminica cu plecarea pe la 9.30 de sub pod la iesirea din manastur. sunt cam in jur de 200km cu drum mai rau (gropi in asfalt) pe la horea din cate am inteles de la altii care au fost mai de curand. in rest traseu ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun o tura cluj-belis-brad-albac- turda- cluj pt duminica cu plecarea pe la 9.30 de sub pod la iesirea din manastur. sunt cam in jur de 200km cu drum mai rau (gropi in asfalt) pe la horea din cate am inteles de la altii care au fost mai de curand. in rest traseu ok.

Am fost 1 mai pe ruta aceasta. Ce pot sa va zic despre drum: Pana la cabana Poli din marisel drumul e ok. De acolo in sus pana in sta mai este inca nisip peste asfalt, dar nu exagerat de mult. De la Marisel pana in Albac gasesti toate tipurile de drum. Prima portiune e asfalt, apoi incep gropile in asfalt, pana in Poiana Horia. De acolo pana in Matisesti e drum de piatra, dar practicabil cu orice motor. Din Matisesti pana in Albac, iar e asfaltat si bun.

Iar portiunea Albac-Turda-Cluj e ok.

 

 

Noi iesim cam in fiecare duminica, la o plimbare si un gratar de obicei,daca vreti sa veniti cu noi sunteti binevenit. De obicei anuntam inainte pe forum.

Editat de andrei_c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...