Sari la conținut

iar bem deseara?


rontz
 Share

Postări Recomandate

avand in vedere ca-i vineri presupun ca iara bem...

tot in etrusco sau ne mutam undeva unde se poate dansa, ca sa nu mai plecam ca bosorogii devreme?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

baiazide iar de scobeshti in poponeatza pt 4000 lei? :D

vino tu cu 16.000lei si iti dau io diferenta de 4.000 ca sa faci 20.000 lei sa ai de o bere in etrusco.. ce zici de afacerea asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea e ca in etrusco, ca si in 'corin' (fara 't' bai, ca asa il cheama pe patron, sau ziceti-i 'blue jack'), facem o sezatoare scurta... :D

daca vreti sa merem sa bem calumea, hai in alta parte... in baza, han... mai sunt si alte variante? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord cu tine, Leoncio, dar io, daca ne strangem iar batraneste, o sa plec in asa fel incat sa fiu la gara pe la 11, sa plec la Bv... daca merem undeva sa stam mai mult, raman pana sambata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iar mergeti in Etrusco ca oile nu contati pe mine si Joe mergem in expeditie...nu stiu da parca bar fly suna bine desi e super aglomerat e plin in we cu party animals nu pensionari.

Baiazide, agree cu Bd.. io zic sa -ti iei o bere s-o beu=i la tine in curte ca e ieftin, liniste, nu fum, nu - ti ia nimeni carnetu...parca te zgarciobesti pe zi ce trece, banu e facut sa circule, mie mi-ar sta in gat sa imi calculez fiecare cico...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oriunde am merge eu ma ofer voluntar sa-i sponsorizez berea lu' otomanu cu suma necesara achizitiei mai putin 16.000 lei care vor intra in sarcina beneficiarului (Baiazid sa se simta). :D

 

sa mai zica cineva ca nu ajut oamenii care stau printre mashini la semafoare ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu la o bere si daca e cazul la o pizza... nu stiu daca o sa imi iau pantofii de dans la mine.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost de 3 ori pana acum in etrusco, cel putin ultimile 2 ori a fost plictisitor tare....

sfat: gasiti un loc mai agitat , tabloul sa fie in miscare nu static :D ca de baut poti bea acasa o bere :D, un bar undeva langa o strada mai circulata, in fine acu depinde si ce va place voua.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raul, nu intelegi ca Sorinel ne confunda cu unii care chiar isi permit asemenea rasfaturi vineri seara cand la noi se pune problema cat e berea colo si dincolo!

Asta-i adevaru' cu asta defilam...

Altfel ideea e frumoasa,dar eu nici daca imi permit drumu, nu imi permite buleftrica la javasaki. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap... ata ete... io credeam ca e vreun bar, nu am crezut ca el vrea sa merem spre Bv...

 

@ sorinake: nu mai vreni cu propuneri d-astea jignitoare!!! :D totusi daca vrei sa meri spre Bv ia-ma si pe mine in spate, ca we asta vreau sa ajung p-acas...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...